Volkan yuvadan uçuyor

Başlatan ali ihsan, 27 Mayıs 2009, 13:07:25

« önceki - sonraki »

ali ihsan

AlıntıSözleşmesi yarın sona erecek olan Samsunsporlu genç futbolcu Volkan Çekiç'e Süper Lig temsilcilerinden Ankaragücü ile Denizlispor talip olurken, genç futbolcu Samsunspor'dan şuana dek kimsenin kendisini aramadığını söyledi
ANKARAGÜCÜ-DENİZLİ PEŞİNDE

Kırmızı-Beyazlı Beyazlı genç futbolcu Volkan Çekiç, Süper Lig yolunda. Ankaragücü ile Denizlispor, geçtiğimiz sezon Samsunspor'un formasını giyen ve sözleşmesi yarın sona erecek olan Volkan'ı renklerine katmak için genç oyuncuyla görüşmelere başladılar. Samsunspor'dan alacağı bulunan Volkan ise alacakları için Türkiye Futbol Federasyonuna başvurdu.

ÖDEME YAPILMADI

Kulüpten şuana kadar kendisini kimsenin aramadığını ifade eden genç forvet oyuncusu Volkan Çekiç, "Tatilimi Almanya'da yapıyorum. Ancak Samsunspor'dan bana hiçbirşey verilmedi. Çok zor durumdayım. Gelecek sezon için şuan birşey söyleyemiyorum. Tekliflere açığım. Samsunspor'da kalıp kalmamam belli değil. Ödemeler konusunun bir an çözülmesini istiyorum"diye konuştu.

Denge Gazetesi

kuzey55

transfer yapamayacağız kadroyu korumamız gerek diyen adamlar futbolcuların hiçbiriyle görüşmüyo.günlerdir yaptıkları hiçbirşey yok.ne yaptıklarını anlayan var mı acaba?

harbisamsunsporlu5517

27 Mayıs 2009, 13:13:08 #2 Son düzenlenme: 27 Mayıs 2009, 13:16:01 harbisamsunsporlu5517
helal be ne klup yönetıyorlar yaw 1 e alıp 5 e satıyorlar sırtımız yere gelmez devam edın böyle hızla erıyoruz kimse oralı olmuyor

veis

can dan sonra yuvadan uçan ikinci topçuda bu gidişle volkan olucak.

Ollivanders

**KaR6**

bunlar ucuyoda kimse konmuyo bu yuvaya, kimle oynicaz biz? haziran geldi hala yatıyo tum yonetim, bi hareket heyecan gelse bari, sesimizi duyan var mııı?

King Of The North

Daha çok uçan olacak bu gidişle...

pitbul055

Alıntı yapılan: **KaR6** - 27 Mayıs 2009, 13:44:37
bunlar ucuyoda kimse konmuyo bu yuvaya, kimle oynicaz biz? haziran geldi hala yatıyo tum yonetim, bi hareket heyecan gelse bari, sesimizi duyan var mııı?

red_white

yönetim ne yapmaya çalışıyo anlayabilen varsa anlatsın  ???

kuzey55

para yok adamları arayıp konuşmuyolar bile.insan ikna eder konuşur anlaşır.parasını vermiyosun adam yerine koyup aramıyorsun.adam bugün açıklama yapmış.böyle giderse seneye her sonuca hazırlıklı olun diye.ya defol git sizin varlığınız yokluğunuz belli değil zaten.yönetim varken düşeceğiz yokken de düşeriz.korkuyosunuz aday çıkmayacak kayyuma kalacağız çaldıklarımız ortaya çıkacak diye değilmi? SAMSUNSPOR dan çaldıklarınızı,bizim paramızı çocuklarınız istanbul kulüplerini kongre üyeliği aidatı olarak yatırıyor utanma yokmu sizde.bırakın yakamızı madem küme düşeceğiz o zaman çalanları da ortaya çıkarıp düşelim.

cany

biz de hala Süper Lig'e çıkacaz diye bekliyoruz....boş hayaller, hiç bi çaba yok çünkü...bu sezon ligte kalırsak başarıdır yine

jean

buda giderse kotu olur yav adam alamiyoz adam tutamiyoz elimizde nasil olacak bu is anlamadim birseylerin yapilmasi lazim bir an once

Kais

ya bu adam ne yapıyor.transfer yok diyor eldekiler gidiyor.bırak kop git hakkı ya.genel kurul yapılmalı.herkez uçcak yoksa.bu sefer harbiden giremicez lige..OF

Baskent_Samsunspor

galiba burhanda gidecek demedi demeyin

kuzey55

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 28 Mayıs 2009, 11:06:04
galiba burhanda gidecek demedi demeyin

parası ödendi kalacak futbolculardan birisi.