Gönlümüzün Başkanı GALİP ÖZTÜRK

Başlatan bengülü, 01 Nisan 2006, 17:25:46

« önceki - sonraki »

tunç güvenoðlu

valla bu saaten sonra kim gelirse gelsin . gelsin ama elinide cebine atarak gelsin. tv geliri kalmadı ikinci liğde gelir az.

forza_devil

galip öztür başkan olsana olsana olsana....   galip  baba  gelirse bizi kimse  tutamaz   TARAFTARIZ BİZ  CEKERİZ CEFA GALİP BABA  BAŞKAN OLSANA   lay la lay.............

deli 55

bende galip öztürkün başkan olmasını çok istiyorum.galip baba lütfen yaa.

34 SS 1965

arkadaslar malatya  ya gelırken otobus soforuyle konustum acaba galıp ozturk gelırmı dıye adam bana gelemz dedı neden dıye dordum metro tur turkıyenın markası ve turkıyede onde gelen turlardan dedı eğer gelırse dığer rakıp halkı bu turu tercıh etmıyecektır dedı ıyı de dedım ulusoy var oda o tff baskanı dedı tur musterılerı yarı yarı ıster ıstemez azlır dedı yorum sızın arkadaslar

deli 55

Alıntı yapılan: "34 SS 1965"arkadaslar malatya  ya gelırken otobus soforuyle konustum acaba galıp ozturk gelırmı dıye adam bana gelemz dedı neden dıye dordum metro tur turkıyenın markası ve turkıyede onde gelen turlardan dedı eğer gelırse dığer rakıp halkı bu turu tercıh etmıyecektır dedı ıyı de dedım ulusoy var oda o tff baskanı dedı tur musterılerı yarı yarı ıster ıstemez azlır dedı yorum sızın arkadaslar
ben hiç zannetmiyuorum babacan.müşterisi için fln başlkjanlıktan vazgeçilmez.sonuçta çoğu kulübün başkanı yöneticisi marka olmuş insanlar.

yirmiuc

berusa55

bence de helal olsun!arkadaslar baskanımız çok iy niyetli ve bizim de ona yardımcı olmamız gerek napalım!baska sahip çıkanımız da var mı bu adamdan baska!herkes laf!bence bu saatten sonra ne yonetim ne de teknik ve oyuncu kadrosu değişikliğ fayda getirir!bundan sonra bu takım nasıl bunlarla düstüyse aynı sekilde çıkarmak o topcuların ve iyi niyetiyle calısan yonetimin görevidir!