19 mayıs Süslenecek

Başlatan RenTinRen, 24 Mart 2006, 15:48:48

« önceki - sonraki »

yirmiuc

south_london

bilet satmıyotlar girmeyelim diye dünya tarihinde görülmemiştir böyle birşey!!!!!

yirmiuc

south_london

ben okullar içinmi dedim yanlış anladın.
yok biletler bitmişde yok amigo tutmuşlarda yok kağıtlarda beste dağıtıcaklarmış.bıraksınlar bu çocukca işlerle uğraşmayı yeni olduklarını biliyoruz ama bu kadarda amatörce hareket edilmez.biletleri kendi adamlarına vermişlerdir biletler bitti derler.maçtada büyük başkan diye bağırır bilet verdikleri o numaralıdaki vipdeki hacılar hocalar.
kimi kandırıyorlar anlamadım onlar yokken biz vardık bizi kandıramayacakları kesin...

Serkan

ben şimdi maça gidicem ve giremicem bilet yok dicek bana ölemiii sonra taraftar küfrediyoo olur ya ne demek bilet yok ne demek amigoo tutmak ya o adam elindeki kağıtlamı bağırtcak bizi yazık a.q takıma bak ne hale düştükk parayla amigoo tutuyo büyük başkanımız sonra bizde ona uyarak  bağırıyoz bestelerde şöledir

büyük başkansın işi gücü bıraktın
trabzonsporu bile ekip samsunspora başkan oldun
para harcadın eskiş yönetimin borçlarını ödedin
canım feda oslun sana adnan başkan vayy be harbi bomba

supporter

anlamıyorum yani eğer bu şekilde olursa gerçekten inanılmaz bir durum olur, bir Samsunsporlu takımını desteklemek için gişelere geldiğinde bilet bulamayacaksa bilet bitti yok satmıyoruz denilecekse artık bu kadar da bir şeylerin dokusuyla oynanmaz..

keşke tüm stad bağırsa ama yine desteği verecek olanlar bellidir. öyle tutma amigolarla falan da bu iş yürümez

supporter

Alıntı

Samsunspor Başkanı Adnan Ölmez, son 9 haftada oynayacakları hayati maçlarda taraftarlarına çok ihtiyaçlarının olduğunu söyledi...İyi tezahürat yapan dolu dolu bir statda Kayserispor maçını oynamak istediklerini belirten Ölmez, " Pazar günü gerçek Samsun'lu ve Samsunsporlu'ları stada davet ediyoruz. Kayserispor maçı  bizim için ölüm kalım maçı olacak" dedi

10 BİN BALON, 10 BİN BAYRAK
Samsunspor Başkanı Adnan Ölmez, pazar günü Kayserispor ile son derece kritik bir müsabaka oynayacaklarını söyledi. Bu anlamda yönetici arkadaşlarıyla birlikte yarın için özel bir hazırlık yaptıklarını belirten Başkan Ölmez, "Pazar günü stadı şölen alınına çevirmeyi hedefliyoruz. 10 bin balon, 10 bin bayrak, bir takım seslendirme düzenleri ve şovlarla çok ciddi bir şölen ortamı burada oluşturacağız" dedi.

TARAFTARA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR
Kayserispor maçına bütün Samsun halkı ve Samsunspor'luları davet ettiklerini ifade eden Başkan Ölmez, "Gerçek Samsunlu ve Samsunspor'lulara çok ihtiyacımız var. Kayserispor maçı bizim için ölüm kalım maçı olacak. Bütün futbolcularımız bu müsabakaya motive olmuş durumda, biz de yönetim olarak bütün hazırlıklarımızı yapıyoruz. Şu anda başladığımız günden kötü durumda değiliz" diye konuştu.

LİG BİZİM İÇİN YENİ BAŞLIYOR
Kendileri için gerçek anlamda ligin yarınki Kayserispor maçıyla başlayacağını dile getiren Samsunspor Başkanı Adnan Ölmez, "19 Mayıs Stadı'nın maçtan en az bir saat önce dolması gerekiyor. Bunun için kapıları erken açacağız. Maçı izlemeye gelecek taraftarlarımıza hem güzel bir şölen izlettirmek hem de Kayserispor karşılaşmasını kazanarak, kendilerine üç puan hediye etmek istiyoruz" dedi.

Nihayet taraftarın önem ve değerinin biraz olsun anlaşıldığını gösteren uygulamalar ve açıklamalar.
İnşallah geç olmaz.
Bizler zaten 10 milyon da olsa maçlara gidiyoruz ama
stadın full çekmesi için bilet fiyatlarının düşmesi iyi oldu.

Ayrıca balonu bilmem ama bu bayraklardan 10 bin tane dağıtılması stadı ürkütücü bir hale getirebilir ve çekirdekçilerin bile hareketlenmesini sağlayabilir.

Umarım organizasyonda da bir sıkıntı olmaz, biletlerin rezerve edilmiş olması gibi bir durum yoktur.
Gelen insanlar maça girmeden dönmez.

34 SS 1965

dostum adamda baskan tipiyok ki kardesım  takım baskanı takım yonetıcısı değil apartman yonetıcısı bıle olmaz

Serkan

şirinler_1965 herşeye eyw da başkanımın gözlüklerine laf dedirtmem gucci o :) adam işini biliyooooo o gözlüğe verdi para kadar acaba samsunspora yardım etmişmidir büyük başkanımız;????