2.Hafta : Samsunspor-Sivasspor [20 Ağustos 20:00'de]

Başlatan yirmiuc, 14 Ağustos 2005, 21:40:58

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Bafralı

90. dk ye giriyoruz. 82 de hakkı atmış.
Birazdan ayari girecek

Amsterdamli

Acayip kotu oldu icim, bosu bosuna heyecan yapiyoruz. Butun gun Sivassporun ataklarini ve topa sahip olmasini dinliyoruz isimiz yokta. Bukadar olmaz, kendimize yazik.

yirmiuc

Bafralı

yirmiuc

yirmiuc

samsunlu_gencler

nedir bu ya.yeter cektigimiz cile.bu taraftara yazık degilmi.15  20 milyonu yenildiklerini gormek içinmi weriolar acaba.hep husran hep husran.nie adam gbi bir kalecei almıolar.allum arapı her macta follos oluyor.bu adamı almak hangi aklın hizmeti.samsun haklı samsunspora yeterince destek werior.ama samsunspor sizce samsun halkını oynadıgı futbolla  tatmin edebiliormu.haftaya fb macına gidicem.yine yenilcez yine husran olcak.nedir bu uzerimizdeki karabasanlar.ALLAHIM bu takımın sonunu hayır et

yirmiuc

samsunsevdalısı

bu akşam perişan olduk,geçen seneki rize maçı gibi amatör bir ruhla oynadık.iki pas yapamadık bırakın gol pozisyonuna girmeyi orta sahayı geçemedik.
orta saha yok,forvet yok,defans yok kaleci hiç yok.
yok oğlu yok,
sivasın yerinde başka bir takım olsaydı vallahide billahide 5 atardı bize burda.
penaltı olmasa gol atacağımız yok.
serkan iptal,
kais perişan yerlerde sürünüyor
muhammet,a.akdeniz,adnan,mustafa çiçek hiç konuşmaya gerek yok
bi petkov mu kurtaracak bu takımı biraz kenan biraz celil
yazık yahu yazık.
a takım maçından önce pafları seyrettik eren döktürdü manyak oynadı gol attı attırdı,
aha sana golcü oynat kardeşim,serkan zembille mi indi...o da alt yapıdan geldi.bu adamın ne işi var hala pafta,
kais perişan olduğu halde çıkartamıyor, radjenoviçi yerine koyamıyor demek o daha kötü ,bu nasıl transfer politikası anlamadım.
işler kötü gidince yüklenmeyi eleştirmeyi hiç sevmem ama bu takım bizim takımımız ve yarın bizler ağlayacağız,onun için gemi daha fazla su almadan acil önlemler alınmalı
bu takıma bir kaleci ve bir oyun kurucu muhakkak şart,yoksa tepetaklak gideceğiz.
son sözüm timur55'e
 para alamayan futbolcu oynamaz diyordun,bütün alacaklarını alan hatta geçen hafta 70 milyar primi de cukka eden topcuyu da savun bakalım...!
yenilmek önemli değil arkadaş biz bu staddan mağlup ayrıldıktan sonra gülerek eve gittiğimizi de hatırlıyoruz,topcu biraz ruhla oynayacak canını dişine takacak, tıpkı adam yerine koymayıp kıçına tekme vurduğumuz HAKKI gibi...

oğuzhan55

Maçı seyretme imkanım olmadı ama sonucu her an takip ettim.1-0 olduğunu teletekstten öğrendim.Herhalde işler artık yoluna giriyor dedim ve çok sevindim.Baktım skor baya bi aynı kaldı.Anladımki bizimkiler kapanmaya başladı.Sonra 1-1 olunca anladımki birşey değişmemiş.Aynı kaleci aynı forvet.Karambolden bir de penaltı golünün üzerine yatmışlar.Biraz ümitliydim.Belki Rize maçı gibi 2-1 yaparız diye ama nerde.Başka yemeseydik ona da şükür edecektim.
Bence bu takımda alternatif oyuncu olmadığı için herkes yerini garanti biliyor ve maça asılmıyor.Maksat galiba takıma girmek.Eğer gerçekten bu niyetle oynayanlar varsa unutmasınlarki bu takım inşallah böyle bir şey olmaz ama ligden düşerse unutmasınlarki onları da Samsun'dan başka kabullenecek kimse olmaz.Oynayacak kulüp bulamazlar.Samsunspor her zaman şevkatlidir ama hep bu şevkatinin yüzünden kaybetmiştir.Tıpkı geçen seneki hocada olduğu gibi.

Amsterdamli

Alıntı''Takım savunmasında iyiydik, ama geçen hafta yaşadığımız sorunlar hala devam ediyor. Rakibin baskısını üzerimizde hissettik, bunu telafi etmemiz gerekiyor. Takımda genç oyuncu fazla, tecrübeli oyuncumuz az. Bu sorunu gidererek, oyunumuzu daha iyi hale getirmek istiyoruz''

Bide bu cikti simdi, Saban Yildirim'da bula bula bukadar sacma bir bahanemi bulmus. Takimdaki tecrubeli oyuncu azmis.

Allum ve Kais dunya kupasinda oynamis; Celil, Ivanov desen sayisiz milli olmuslar; Petkov keza deneyimli futbolcu; Serkan Turkiye gol krali olmus 30 yasinda tecrubeli futbolcu; Ali Akdeniz ve Kenan bu ligin tecrubeli oyuncularindan yillarca Samsunspor formasi giymisler; Adnan artik genc degil orta yasina ragmen senelerdir bu takimda oynuyor; yedekte Ayari ve Radjenovic gibi yine milli olmus futbolcular var. Tecrubesiz desen desen Muhammed Seker ve Mustafa Cicek vardir.

Boyle sacma ve yersiz bir aciklama duyacagim aklima bile gelmezdi. Samsunsporda senelerden beri gelen bir yanlis var ama. Bir turlu olmuyor iste ne denesek fos cikiyor. Silbastan yapip butun futbolculari kovup yerlerine yenilerinimi almaliyiz acaba. Bu adamlar daha top yapip ataga kalkamiyorsa ben bunlara futbolcu bile diyemiyecegim artik.

yirmiuc

salihcakir

arkadaşlar maçlarda pozisyon üretememizin savunmakta çıkmakta zorlanmamızın; durağan pasif bir ileri uçla oynayıp parmakla dahi gösterilemeyecek derecede az sayıda pozisyon bulmamızın sebebi kaleci değildir..orta sahaya da forvete de eleman ihtiyacımız var gibi görünüyor. ve en önemlisi tüm futbolcularımızla dişini tırnağına katarak mücade eden bir takım olmalıyız. eğer bunu yapmayan oyuncular varsada ya kulubeye ya tribüne yada başka takıma gönderilmeleri gerekir. lütfen şaban hocam artık öttür düdüğünü.

radical 55

ya bi takım 90 dakka boyunca hiçmi pozisyon bulamaz :evil:  maçıda yapmışlar 10- 15 ytl stad genede dolu ama bu futbol anlayışı devam ettiği sürece maçı bedava yapsan da kimse gitmez ondan korkuyorum..
lige yeni çıkan vesyel denilsonla uğraşıyo biz ordu dan merzifondan adam alıyoz bu ligde bu kafayla iş yapamazsın arkadaş..eskiden istanbula topçuyu biz verirdik.son 10 sene bizde sustuk :evil:
1.2 milyon nüfuslu bi şehir altyapıdan hiçmi adam çıkaramaz be kardeşim...

gelelim kaleciye..madem adam gibi kaleci getirmeyecen ne diye resmi sitende en çok transfere ihtiyacımız olan mevki neresi diye ankat yapıyon...
bu takımın bu sene ligde kalması maalesef zor  :cry: