2.Hafta : Samsunspor-Sivasspor [20 Ağustos 20:00'de]

Başlatan yirmiuc, 14 Ağustos 2005, 21:40:58

« önceki - sonraki »

Rentboy

bizde bugün alacaz inşallah.valla vermezlerse pisliğin allahını yapmayı düşünüyoruz...

radical 55

çok şükür samsuna kavuştum?bugün geldim şehir dışından ve haftasonu maçtayım :lol:  :lol:  herkes stada noluuurr :oops:

yaman55

yirmiuc

Shane_Falco

Samsundan yana korkum yok tek korkum unutulmak pardon ali uyanık :D

cem and naz55

anlımızın akıyla cıkacağız inşallah

yirmiuc

oğuzhan55

Bildiğim tek bir yer var o da teletekst.Artık orda da ne kadar heyecanlı olursa.Napalım kaderimiz bu.Koskocaman TRT'nin bu maçları yayınlamaya gerçekten samimi olarak gücü yetmiyorsa sonuna kadar helal olsun.Tabii önce içindeki ordu gibi kalabalık personelini azaltmak şartıyla.Zaten bunu çözemiyorum.TRT Türkiye'nin devlet desteğiyle ayakta sapasağlam kalan ve eksikleri olmayan bir kurum olmasına rağmen nasıl oluyorda bu maçları veremiyor ya da vermiyor.Bence veremiyor değil vermiyor.Bugüne kadar oluyordu da bugün TRT'ye deprem oldu da haberimiz mi yok?Unutmadan söyleyeyim TRT inşallah teletekst duyurularını kaldırmaz.Bari o kalsın.

yirmiuc

oğuzhan55

Ben Samsun'da oturmadığım için üzgünüm size radyo konusunda bilgi veremeyeceğim.Ama  eğer TRT'nin bu maçları gerçekten Universiade için veremediğini düşünmüyorsunuzdur inşallah.Daha önce söyledimya TRT'de ordu var.Yoksa da personel alsın.İstedi de vermediler mi?Yani TRT'nin beli öyle kolay kolay Universiadeyle falan bükülmez.İnşallah size maç saatine kadar yardımcı olacak arkadaşlar çıkar.

sezgin

bwn akşiamöa maçtayım inşallah bu akşam sivası yeneriz

bengülü

slm sezgin ben bursa dayım  sende samsunspor sivas maçında gol haberi bekliyorum tabiki samsunsporun golünü

gezegenX

Arkadaşlar geçen sene olduğu gibi bu senede defansımız kötü. Eğer defansı halledersek önümüz açılır. Ligin ilk haftasında G. Antep ten 3 yedik, Rizedende boş geçmedi. Yendik ama gollü. Hocamız geçen sene maçlarınıda izlemeli ve defansa çözüm üretmeli. Geçen sende çok gol yemiştik. Defansımız düzelirse Sivası rahat yeneriz. Ama yinede dikkatli olmalıyız. Her maçı önemsersek ilk 4 e gireriz en azından. Yoksa işimiz zor.

yirmiuc

Amsterdamli

Sagol sevgili Yirmiuc, tam radyoyu actim penalti kazandik!!!!!!!!

HADI SERKAN!!!