Ertuğrul SAĞLAM

Başlatan oğuzhan55, 16 Ağustos 2005, 00:16:16

« önceki - sonraki »

yirmiuc

oğuzhan55

Artık ben şunu anlıyorumki bazıları Ertuğrul Sağlam'ın resmen bu takıma geri dönmesini istiyor.Ne var bu adamda anlamadım.Ertuğrul'u savunma pahasına Samsunspor taraftarı neredeyse hiçe sayılıyor.Bu şahıs kadar değerimiz yok mu?İnsan onu ne kadar beğenirse beğensin Samsunspor'un hatrına biraz olsun daha alttan alabilir.İlle de Ertuğrul demek insanın aklına değişik sorular getiriyor.Mesela sorulardan birisi bu adam bu takım için ne yaptıda bu kadar kollanıyor?Gerçi kollayan pek o kadar çok değil ya sözüm savunma ihtiyacı duyanlara.Lütfen bunu cevabını yazın.Rica ediyorum.Teknik direktörken ne yaptı?Antrenör olduğu sezon ligi 7. bitirdik.Teknik direktör oldu 12.liğe kadar düştük.Sadece kendine kulüp sayesinde teknik direktör ünvanı kazandırdı.Samsunspor olmasaydı ilk defa bir teknik direktörlük deneyimi yaşayacak hocaya takımı kim emenet ederdi?O zaman gitseydiya Kayserispor'a.Kimse kendine emeği geçenleri unutmasın.Kendisi bizden az yada çok para almıştır ama biz ondan hiçbir şey kazanamamışızdır.Takımı Avrupa kupalarına katılma hakkı kazandırdı da elimize büyük bir para mı geçti.Kendisi parasını aldı bizi de ölmeden güç bela ligde bıraktı.Bunun içinde hiçbir takıma yüklü bir para vermiyorlar.O yatsın kalksın Samsun'un onu teknik direktör diye takımın başına getirdiğine dua etsin.Samsun'da parasız kaldım falan diyip durmasın.Aldığına şükretsin.

yaman55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"şı mparagöz yüzünden birbirimize düşecez zaten zar zor bir araya geliyoz

hakılısın para yüzünden samsunu satıp giden birinin yüzünden konuşmaya gerek yok kayseri tesadüf skorlar alıyor aldanmayın mutlaka düşecekler

beşnumara

ya arkadaşlar bazıları için gerçekten artık konuşmaya gerek yok bırakın artık yaaaaaaaaaaa
:roll:

yirmiuc

baha55

bu sitede kimse ertuğrul un geri gelmesini istemiyo, kimsede ertuğrulu falan savunmuyo..lütfen olayları yazılanları iyi analiz edelim ,iyi anlayalım ve ona göre yorum yapalım....

oğuzhan55

Alıntıertuğrulun gelmesini kim istiyor kardeşim ??
Sen daha okuduklarını bile anlıyamıyorsun ki ben ne diyeyim sana.

Değerli yirmiüç ben okuduklarımı senin Ertuğrul'u anlayamadığın kadar iyi anlıyorum.Onu anlasaydın bu kadar ısrarcı olmazdın.Bende sana sadece bunu diyorum.

Şunu söyleyeyim Ertuğrul konusunda bu kadar ısrarcı davranman kendisi sanki takıma geri dönse hemen kabul edecekmişsin gibi bir izlenim bırakıyor.Yoksa kötü bir niyetim yok.Nasıl olsa sana göre Ertuğrul'un gidişi ihanet değil o zaman gelişide bir sürpriz olmaz.Çünkü adamın haklı olduğuna inanıyorsun o halde gelmesinde de bir sakınca görmezsin diye düşündüm.Geri dönmesini istemiyorsan senin düşüncelerinde çelişki olduğunu düşünürüm.Madem ki bu adam haklı o zaman her hoca gibi bir gün tekrar Samsunspor'u çalıştırabilir.Benim anladığım bu.Sen her nekar anlıyamıyorsun desen bile.