Yeni Spor Bakanı Samsun M. Vekili Sn. Çağatay Kılıç

Başlatan YaSeF55, 26 Aralık 2013, 00:16:21

« önceki - sonraki »

berusa55

26 Aralık 2013, 23:51:40 #30 Son düzenlenme: 27 Aralık 2013, 00:00:09 berusa55
AlıntıKUTLAMA

26.12.2013 21:45:43  

Yeni Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a başarılar diliyoruz

Samsunspor'umuzun her zaman yanında olan milletvekilimiz Sayın Akif Çağatay Kılıç'ın Gençlik ve Spor Bakanı olması camiamıza büyük sevinç yaşatmıştır. Sayın bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a yeni görevinde üstün başarılar dileriz.

EMİN KAR
SAMSUNSPOR KULÜBÜ

http://www.samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1311

Sadece Samsunspor

27 Aralık 2013, 10:23:04 #31 Son düzenlenme: 27 Aralık 2013, 10:42:38 Sadece Samsunspor
http://spor.haberler.com/akif-cagatay-kilic-zor-bir-gorevi-devraldigimin-5476265-haberi/

2.30dan sonra iyi dinleyin bu adamın bize çok katkısı olacak bence

http://spor.haberler.com/akif-cagatay-kilic-jenerator-size-dayanamadi-5476246-haberi/

01.10dan itibaren

AlıntıSamsun gurur duyabilir. Bakanlığı bir Samsun milletvekilinden diğer bir Samsun milletvekiline devretme gücünü ve bu olasılığı yerine getiren yine Samsun halkı olmuştur. Allah mahcup etmesin."

Duško Milinković

Helal olsun adama.Nasıl bastıra bastıra Samsun diyor.Diğeri utansın.Samsun demeye korkanlar utansın.Kurtulduk şükür.

Duško Milinković

Adam bastıra bastıra Samsun diyor diğeri nasıl renkten renge giriyor. Bu videoyu defalarca seyrediyorum. Ne güzel Samsun Samsun. Samsun vekili olup Samsun demeye korkanlara az bile.Müstehak. Samsun getirdiyse seni korkmadan Samsun diyeceksin. Veysel Eroğlundan yada diğer Trabzonlu bakandan hiç mi örnek almadın. Samsunspora yaptığın yardımları birsürü laf ederek mundar etmeyeceksin. Samsun halkı seni getirdiyse Samsunspora ve Samsuna elbette yardım edeceksin. Sanki kendi cebinden veriyormuş gibi oflaya puflaya bir dilenciye verir gibi yardım etmeyeceksin.Türkiyede tanınıyorsan Samsun nedeniyle tanınıyorsun ve Samsun halkının verdiği oylarla bakan oldun. Samsun demeye korktun yazıklar olsun.

sadece55

Yeni Bakanımız Samsunsporlu olduğunu dile getirmiş.

Musti

Beşiktaşlı. Atandığı ilk gün twitter'dan yazmıştı. Silmiş sonradan.
Samsunsporlu olduğunu söylediyse bunu siyaseten söylemiştir. Aynısını Suat Kılıç da yapıyordu.

Gerçekten hangi takımlı olduğunu söylerse kamuoyunun nasıl tepki vereceğini bildiği için ne şiş yansın ne kebap mantığı ile memleketinin takımını söylüyor.

Bu da resmen Samsunspor'u siyaseten kullanmaktır.

Geçiniz efendim.

Duško Milinković

Trabzonsporlu olmasın yada sempatisi olmasında gerisi teferruat zaten bizim için.

yirmiuc

Ben Suat Kilic kadar faydali olacagini sanmiyorum ama insallah yanilirim.
Ne olursa olsun spor bakaninin tekrar Samsundan olmasi da onemli bir nokta.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

seyf55

cakir55

Hazır devre arası gelmişken bakalım nasıl faydasi olacak.

* tapatalk

sadece55

Açıkçası fayda olsa ne olur olmasa ne olur..Eski Bakan Samsunsporlu oldu da ne oldu Koskoca Samsunspor Alt ligde

berusa55

isyan

Bakan ziyaret etti diye, yine babalarinin mali gibi Baskanlik koltuguna oturtmasalar bunu

berusa55

AlıntıKılıç daha sonra, PTT 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'u ziyaret etti. Bakan Kılıç'a Samsunspor Başkanı Emin Kar tarafından, üzerinde ismi yazan 55 numaralı forma hediye edildi. Ziyaret basına kapalı gerçekleşti.

Kaynak