2014 Yerel seçimleri ve Samsunspor'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 02 Aralık 2013, 12:50:13

« önceki - sonraki »

cgr

Alt kademe başkan adayları ile ilgili bilgi var mı peki ?

Burak

Chp'nin İlkadım adayı Vedat Yılmaz olacaktır büyük ihtimalle başka isim duymadım. Metin Burma'da aday zaten

vagus

yzy'yi kazanma yönünde adımlar atılabilir Samsunspor adına.. Trabzon kökenli kişilerin çok olduğu düşünülürse üst kimliği Samsunspor olan kişilere yönelmemiz daha doğru olur. Emin başkan örneğindeki gibi kişiler yeterli olacaktır. Gerçi Emin başkan istisna Samsunsporluluk konusunda...

##kdc##

Yusuf Ziya Yılmaz; saathaneyi yıktı, dolmuşcuları minibüscüleri şehir dışına attı, küçük esnaf diye bişi bırakmadı, Samsunspor'umuza da zaten bir hayrı yok..
Tek avantajı CHP ve MHP'den karşısına çıkacak rakibi yok, yine çok rahat bir şekilde kazanacaktır..

Burak

Bugün aldığım değişik bir duyuma göre Canik'i garanti gören akp Osman Genç'i İlkadım a aday gösterebilirmiş...

ali ihsan

Alıntı yapılan: Burak - 04 Aralık 2013, 11:55:32
Bugün aldığım değişik bir duyuma göre Canik'i garanti gören akp Osman Genç'i İlkadım a aday gösterebilirmiş...

Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan da olmasınlar sonra...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: barnebau55 - 04 Aralık 2013, 12:11:33
ilkadıma kimi aday gösterırlerse gostersınler necattın demırtası yıkamazlar zannetmem.

kuzey55

Samsunlu olsun taştan olsun diyenlerdenim.Asla trabzonluya oy vermem.Yine mecburen Yusuf Ziya...

lato

Şehrinin takımı için kapıma gelmesinler tarzı konuşan (konuşturan) adama Samsunlu diye oy vermeyi kendime yediremem. Büyük ihtimal boş atarım bu adaylarla

yirmiuc

Samsunlu olmayip kendi sahsi menfaatleri icin Samsunsporu destekliyormus gibi gorunen kisileri desteklemekten iyidir.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ramcQ_55

o kişide kenan şara deilmiydi emekli oldu gitti
kenan şaranın yerine gelecek adamda biraz samsunsporluluk varsa yusuf ziyayı belki değiştirebilir

cembaba

Bence değiştiremez. Yusuf Ziya Yılmaz'a bence çok ama çok büyük bir şekilde Samsunspor konusunda yüklenmeliyiz. O kadar bunaltmalıyız ki artık vermek zorunda kalsın.

Sonuna Kadar 55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 04 Aralık 2013, 17:49:07
Samsunlu olsun taştan olsun diyenlerdenim.Asla trabzonluya oy vermem.Yine mecburen Yusuf Ziya...

Samsunsporun adını duyunca bile irite olan bir adama oy vermek mi, asla.

özkan

yzy konusunda toplu bı org yapılırsa ankaraya yzy nın bu sehrın gundemıne samsunsporu almadıgını duyurabılırsek bıseyler kendılıgınden degısebılır

bırde atakumda erkan avcı cok ıddıalıymıs burmayı yıkabılecegıne ınanmıyorum avcının-sadece bır duyum metın burmanın kanser hastası oldugu yonunde umarım oyle bır hastalıgı yoktur kendısının