2014 Yerel seçimleri ve Samsunspor'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 02 Aralık 2013, 12:50:13

« önceki - sonraki »

Ayberk

Necattin başkan kesinlikle kazanmalı. İlkadım eskisi gibi merkezden oluşsa şansını daha yüksek görürdüm de, şimdi köydeki adam nereden bilecek adamın 5 yıldır İlkadım'ın merkezinde neler yaptığını? Seçilemez ise şaşırmam ne yazık ki.

sadece55

İlkadım da köy etkinliği ne kadar olur ki ? İlkadım da merkez nufusu çok yüksek diye biliyorum.

özkan

İlkadımda necattine önceki dönemlerde oy vermemiş bu dönemde yaptıklarını gördükten sonra oy vermeyen adamı anlamak mümkün değil,kaldı ki samsun milliyetçisi gelmiş geçmiş son zamanlarda ( son 10 yıl ) ben böyle samsuncu bir adam görmedim -ki elhamdülillah gavahlıdır kendisi  :deli:

Velhasıl kelam;darısı büyükşehir bld bşk'lığına olmak üzere necattinle devam edilmesi gerek ilkadımda ;)

##kdc##

Necattin Demirtaş, başkan olduğunda eski dönemden kalan belediye çalışanlarının birçoğunu işlerinden çıkartmamış onlarla çalışmaya devam etmiş. Kendisi iyi niyetiyle hareket ediyor ama yanındaki yardımcıları ya da müdürler eski dönemden olduğu için bir takım sıkıntılar yaşanıyor, Necattin Başkan'ın hep aleyhine çalışmalar yapılıyor belediyede.
Bugün elimizde store varsa bu önce sitemizdeki abilerimizin uğraşları sonra da Necattin Demirtaş'ın iyi niyetiyle sağlanmıştır.

Osman Genç, bariz seçim çalışması olsa da ikinci otoparkımızı verdi sağolsun. ts clup açılışında yaptıkları her ne kadar büyük bir eksi oluştursa da "seçilirsem parkomatları Samsunspor'umuza bağışlayacam" sözü benim adıma onu bir adım önde tutuyor. (Ama büyükşehiri yönetecek kapasiteye sahip değil)
Diğer ilçelerde hakkımızda hangisi hayırlısıysa o seçilsin..

##kdc##

hiç sanmıyorum ama Yusuf Ziya Yılmaz inşallah inadını kırıp Samsunspor'umuza faydalı olacak çalışmalara imza atar ...

mehmet yılmaz

lato

Ayberk gibi siteden aday olacak varsa 4 oyu garanti bizim haneden :P  Necaattin Demirtaş gibi bir adam kaybedilmemeli.   Metin Burma'yı severim şoförü komşumuzdu eskiden. Kavaklı bir abimizdi. Ama Trabzonlu olması ve Samsunspor'a katkı sağlamaması nedeniyle Atakum'da kullanacağım oyu başka bir adaya verme taraftarıyım. Bence biraz da önemli olan kulübe reklam amaçlı ya da dürüstçe katkı sağlamayan adayların tercih edilmediğini ya da oyunun azaldığını göstermek diye düşünüyorum. Bu sene Necaattin Demirtaş büykşehire adaylık koysa düşünmeden verirdim. Ayrıca Samsunlu adayların seçim yarışına sokulması için hiçbirşey yapamıyoruz bunu da tartışmak gerekir. Bizi yönetecek adamı geçtim tercih edilecek adamları bile belirlemekte en ufak bir rolümüz yok :(

Duško Milinković

##kdc##

Abi adam AK Partili bir belediyenin başkanı olduğundan olmasın o  :)

davidsavage

Alıntı yapılan: barnebau55 - 03 Aralık 2013, 15:34:25
proplemde orda zaten irlandalıdan bahsedıyom alayı trabzonlu bunların

Nihat Soğuk'u da trabzonlu mu yaptınız ya :) Yusuf Ziya Yılmaz'ın yanında yönetiminde olacak büyük ihtimal ve Samsunspor'a daha fazla para akacak Belediyeden Nihat Soğuk sayesinde kendi görüşüm ve duyduğum şeylerden dolayı böyle konuşuyorum.

doðan

Alıntı yapılan: Ayberk - 03 Aralık 2013, 00:15:11
CHP Büyükşehir için Tarık Cengiz'i düşünüyormuş,
MHP ise Ferhat Günaydın'ı. Ferhat Günaydın'ı gıyabında tanıyorum, iyi insan olduğu söyleniyor ama memleketçiliğe gireceksek o da bildiğim kadarıyla Trabzon kökenli.

Tarık Cengiz'i Kazım Yılmaz dönemindeki "alicengiz" oyunlarıyla tanıyoruz.

Osman Genç olsa ama reklam için, ama samimiyetle bu takıma da şehre de bir şeyler katmaya çalışacaktır.
YZY olursa zaten bir şey yazmaya gerek yok, copy+paste...
ferhat Günaydın Amasya  Taşova li ...

Sioux

Ferhat Günaydın, Amasya Taşova'da doğup büyümüş, Ankara'da eğitim almış. 1990'dan beri Samsun'da mukim.
Ancak hiç yaşamıştır orada ama nedense babasının memleketi olan Trabzon - Of öz geçmişinde yer buluyor. Kim, neden altını çiziyorsa bilemem.

http://www.tasova.gen.tr/dr-ferhat-gunaydin-mhpden-samsun-buyuksehir-belediye-baskan-adayi-oldu/#

Tarık Cengiz iddiası doğru ise tam bir fiyasko demektir

Burak

Vallahi önümdeki iki seçenek Yusuf Ziya Yılmaz ve Osman Genç ise şayet ben yine de her türlü Yusuf Ziya'yı seçerim Osman Genç'in verdiği otoparkın ne kadar getiri getireceği tartışılır. Ayrıca bu parkomatları alan firma 1 yıllığına almamıştır sanırım. ANlaşma şartları da vardır illa ki . Yusuf Ziya'ya hiç oy vermedim yine vermeyeceğim ama Osman Genç'ten her anlamda donanımlı bir adam . Yaptığı kültürel çalışmaları taktir ediyorum.Kaldı ki artık Bütünşehir olduğumuz düşünülürse zaten Ak Parti kimi koysa kazanacak ilçelerden gelecek oylarla o yüzden diğer partilerin adaylarının pekte önemi yok . Haluk Koç bile olsa Chp kazanamaz Samsun'u ama bence merkez belediye başkanlarının hepsi tekrar seçilecek Osman Genç'te dahil olmak üzere.Bence Osman Genç'e geç Canik te devam et diyecekler

Ellibeş Numara

Yusuf ziya yılmaz, bu taraftarı kanser etmeye devam edecek. Keşke mhp'nin büyükşehir adayı Necattin Demirtaş olsaydı. :( Bu muhalefet partileri, neden güçlü bir adayla büyükşehire talip olmazlar ki..

Theofanis Gekas

Samsunsporumuza katkısı olmasa bile Yusuf Ziya haberine sevindim,akpden hiç hazetmem ama adam güzel çalışıyor.Samsunu Samsun yaptı

ferhat günaydını tanıyorum aslen Amasya Taşovalıdır.Dedem birkaç kez ameliyat oldu ondan bende oldum parayı çok sever bu yorumu tüm samimiyetimle söylüyorum