2014 Yerel seçimleri ve Samsunspor'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 02 Aralık 2013, 12:50:13

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Ülke siyasetini karistirmadan samsunspor ve yerel seçim konusunu konuşabiliriz bence.
Akparti bs.bld. için mevcut baskan y.ziya yılmaz ile devam kararı almış.  Yarın resmen açıklanacakmis.  Samsunspor adina çok kötü bir haber bence. 5 yilimiz daha gider seçilirse. 

GençKozluklu

Samsun Büyükşehir'den gene umut yok desenize. Terme'den aday adayı olan Şenol Kul aday olur ve seçilirse, Terme'den SAMSUN'a destek artar. Şenol Başkan futbolu bilen ve SAMSUNSPOR'u seven bir kişi. Tabi Terme belediyesinin vereceği destek Büyükşehir'in yanında çok önemsiz kalabilir.

Sırf bu destekten mağrum kalabileceğimiz endişesiyle mevcut başkan tekrar aday olursa oy verilmemeli. Nasıl olsa destek olmuyor.

Berat Dere

Siyasetten Uzak olmama rağmen Osman genc güzel vaadler vermıstı ..Başkalarının agzını bıcak acmazken. Samsunsporumuz ıcın Osman genc ten yanayım

Dartagnan

celebi

south_london

özkan

ali ihsan

MHP nin adayı büyük ihtimalle Devlet Hastanesi Eski Başhekimi ve şu anda Medicana Samsun Hastanesi Başhekimi olan Op.Dr.Ferhat GÜNAYDIN olacakmış.Tanımadığım için yorum yok...

lato

Mehmet abinin dediği gibi siyasi görüşleri katmadan Samsunspor açısından tartışmakta ben de yarar görüyorum. Samsunspor'a destek verecek potansiyelde bir adaya oy vermek benim için ideldir. Bu yüzden ben de Yzy'yi desteklemem. Diğer partilerden adaylar kimdir necidir bilen eden varsa burada bilgi paylaşımı yapabilir. Bizlere de yardımcı olmuş olur. Şehrimizde itilip kakılmaktan sahipsizlikten gına geldi artık. Kulübün sağlam bir yapıda durması için belediyelerin desteği kesinlikle şart

Levent ÖCAL

Alaçam da aday adayı bir abim var adaylığı %70, başkanlığa gelmesi halinde kendisinden söz aldım, Alaçam meydanındaki direk daimi olarak kırmızı beyaza boyatılıp Samsunspor umuzun amblemi asılacak.

lato

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 02 Aralık 2013, 15:32:06
Alaçam da aday adayı bir abim var adaylığı %70, başkanlığa gelmesi halinde kendisinden söz aldım, Alaçam meydanındaki direk daimi olarak kırmızı beyaza boyatılıp Samsunspor umuzun amblemi asılacak.

Sözünün eri bir adamsa inşallah kazanır diyelim :)

ali ihsan

Yzy den kötüsü olmaz.Bu nedenle o olmasında kim olursa olsun diyorum.

mehmet yılmaz

Osman gence yakin sitelerde y.ziya yılmaz haberinin dogru olmadigi hatta para karsiligi bilhasa yaptırıldığı yazıyor.  Y.ziya yilmazin tavri, bakışı,  yapip yapmadiklari cok açık.  Osman genc ideal isim diyemem. Ama birinde sıkıntı garanti. 

lato

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 02 Aralık 2013, 16:04:12
Osman gence yakin sitelerde y.ziya yılmaz haberinin dogru olmadigi hatta para karsiligi bilhasa yaptırıldığı yazıyor.  Y.ziya yilmazin tavri, bakışı,  yapip yapmadiklari cok açık.  Osman genc ideal isim diyemem. Ama birinde sıkıntı garanti. 

İçimden geçenleri yazmışsın abi. Suat Kılıç'ın iki yönlü oynamasından sonra(kastedilen Ts aşkı) Osman Genç'in de yapacakları kapalı kutu. Ama Yzy gidecekse ve diğer partilerden devirebilecek Samsunsporlu bir aday çıkmayacaksa kötünün iyisi olur.

Sadece Samsunspor

Osman Genç Samsunspor'a katkı yapar. Yzy yine dokunmaz. Ama Osman Gençte büyükşehiri yönetecek tecrübeyide göremiyorum. Çok yerek kaldığını ve ts sevgiside biraz uzaklaştırıyor beni.