TFF 1.LİG 34.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Bandırmaspor

Başlatan Kaya, 14 Mayıs 2017, 20:14:45

« önceki - sonraki »

maviay55

Keder,ızdırap,kanser dolu bir sezonuda geride bıraktık.
Bu sene şampiyon yine büyük Samsunspor taraftarı..

Karabudun

21 Mayıs 2017, 01:34:26 #166 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2017, 01:38:50 Karabudun
Eve az önce girdim. Hamd olsun, düşmedik. Bu takım bu sene bu ligde kaldıysa ne yönetim sayesinde ne hoca ne de oyuncu. Varsa yoksa ve eğrisiyle doğrusuyla taraftarımız. Gerisi faso fiso. Nasıl bir ironidir ki bu taraftar şu ligde kalabildiğine seviniyor.

samsunmania

Ilk devre alinan11 puan ile ligde kalmak yine de buyük başarı. Dibi gördük inşallah yükselişe gececegiz

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ata55

Maçın adamı Kenandı. Oynamak istemesi bile alkışı haketti. 0-0'da en büyük pay onun.

Kentin takımına sahip çıkması çok güzel. Taraftarımız olmasa çoktan küme düşmüştük.

ngonge

Geçmiş olsun. Rakip şansa bir gol atsa gidiyorduk az daha. Bu maç unutulsun. Bu kadronun çoğu, t.direktörü de dahil yol alsın.

jurista

Bizi ligde bırakan urfa maçında 90.dakikada attığımız gol oldu ...Bir golün kıymetini ancak sezon sonu anlarsın lafı ancak bu kadar iyi anlaşılabilirdi.Kabus gibi sezonu bitiridk , kone ,abdülkerim ve gökay keşke seneye de kalsalar ... Seneye Yeni hoca yeni yönetim yeni umutlar

LEVREK55

Ayağım kırılalı  35 gün oldu ayağımın kırığını unuttum Fatihin kaçırdığı golde kırık ayağımla yattığım yerden boşluğa tekme sallarken buldum kendimi , biz bu stresi haketmedik bu sene tavan yaptık sahaya inmede bunun etkeni çok.2 çift lafımda tribünlerimize 1 gole hayatımızın kararcağı maçta son dakikalarda adamlar bize saldırırken romantik şarkı ışık gösterisi bandırma kümeye koydukmular evde izlerken ben utandım kendimden bu kadar saçma sapan olabilmeyi nasıl becerdik diye  Üzgün tribün gruplarımız 0 güller içindenle koca maçı bitirmek nedir , hiçmi beste yapılmaz çalışılmaz of off kafayı sıyracam