PTT 1. LİG 38. HAFTA | Samsunspor'umuz - Kahramanmaraşspor

Başlatan berusa55, 27 Nisan 2014, 19:05:04

« önceki - sonraki »

berusa55

Tarih: Pazar, 04.05.2014
Saat : 16:00

Play Off'ta kimle karşılaşacağımızın belli olacağı normal sezondaki son maçımızı, sakatlık olmadan bitirmemiz dileğiyle...

Sadece Samsunspor

kuzey55

Musa Sinan oynamalı mutlaka bu maçta iyileştiyse bir de Abs.Adil,Umar,Taha,Musa Aydın dinlendirilmeli.

AhmetDenizci

Doğan Erdoğan, Kemal Bayraktar, Burhan Arman oynamalı. Hatta FM'deki gibi kiralıktan geri çağır gibi bir durum varsa Ercan Yazıcı son maç için geri çağrılıp oynatılmalı. Şimdi değilse ne zaman ?

furkan5534

cakir55

mimar55

Bu sezon ilk defa diyorum şimdi kafana göre takılma zamanı sadece bir hafta tüm as kadro dinlenmeli ama kampta ..  :evet:

jean

ankarasporla oynamak acisindan kazanmamiz lazim yinede ciddiye almak gerekir kadronun cogu yine genclerden olsun

kamuri

brigand

Daha önce yapmamız gerekenleri yazdık, konuştuk zaten. Her maçı kazanmak gerek. Tek hatırlatacağım ilerde kullanabileceğin gençlere şans ver. 90 dk çıkarsın adamlar !

##kdc##

Yedeklerde genç olmadığından as kadroyla çıkarız büyük ihtimalle.
Belki Burhan falan oynar ama Doğan en son A2 takımından da çıkarıldı diye duymuştum.

King1965

AlıntıK.Maraşspor Futbolcuları Dün Oynan Balıkesir Maçı Sonrası Formalarını Çıkarıp Attılar ve Bugünde Şehri Terkettiler Samsun Maçına Çıkmayacaklarını Açıkladılar..

beşnumara

Biz de sahaya cikmayalim hükmen maglup olup ekstra olarak 3 puanimiz silinsin mersinin planları suya düşsün mersin ankarayla biz ordu ile esleselim :D
Playoff stratejisi düşünmekten kafayı yedik. Bizim inandigimizin %5i kadar futbolcular siyasiler de inansa ne olur yani.

King1965

Sanırım maca cıkmayana  dırek 3 puan cezası verılmıyor para cezası veriliyor..

samsunmania

Paf takımı da olsa gelmek zorundalar. Cezası var diye biliyorum.
Allah hiç bir takımı bu hale düşürmesin.