İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

mimar55

Kim ne derse desin ilk 6 içindeki takımlarda puan kayıpları olacaktır istanbul ve balıkesirde ikili avaraj bizden yana ilk yarıya göre takım artık isteyince oynar hale geldi öyle bir mactı ki bu balıkesir macı yensek değişik bir havaya girecektik ankara böyle oynarsa biz ankarayı yeneriz taraftar üstünlüğü bizde olacaktır ankarada yada deplasman gibi görmemek lazım ankarayı en azından ordu ve adana gibi olmayacağı aşikar. Ben arada 14 puan varken diyordum şampiyon olacağız şimdide diyorum şampiyon olacağız hemde son hafta birinciliğe cıkacağız belkide son haftaya 3. Girebiliriz ama son hafta biz yeneceğiz ve şampiyon olacağız

ali ihsan

İnatçı bir takımız ve kesinlikle oyundan düşmüyoruz.İçeride kazanarak seriyi devam ettirirsek ilk 2 şansımızı sonuna kadar kovalarız.Deplasmanda stresli ve zor maçlarımız olacak.Biraz daha ayağa pas ile oyunu tutabilirsek deplasmandan da galibiyetler gelebilir.Bu son periyotta hocanın kesinlikle Arif Şahin'den faydalanması lazım..

fanatik samsunsporlu

bu takım kalparla süper lige çıkar ama ilk 2 ama playoff

ismail

4-5 maça daha tek tek bakalım, sonra belli olacak zaten durumumuz

GökhanÇağlar

Üstümüzdeki takımlar daha çok puan kaybedecek biz kazanmaya devam etmeliyiz. İlk iki zor ama imkansız değil.

Baskent_Samsunspor

5 puanlık fark imkansız değil artı ibb ve balkese karşı ikili averajda üstünlük var.Kalpara ne kadar kızsakta bizi süper lige taşıyacaktır.

55MCİCOS55

ilk altı hesapları yapmamıza rağmen hala etkin bir futbol sergileyemiyoruz son zamanlarda yaşanan puan kayıpları cabası fethiyede kaybedilen puan mersinde 3-0dan kaybettiğimiz maç anlam veremez hale geldik takıma istanbul belediyeyi deplasmanda yeniyoruz basit takımlara halen puan kaybediyoruz play off garantimiz var ama yinede ilk iki için zorlamamız lazım zafer inananların olacaktır

Uğur Yıldız

İlk 2 tabikide imkansız değil çok büyük şansımız var ama benim yada genel olarak taraftarlarımızın en büyük korkusu Hüseyin Kalpar. Sene başından bu yana bazı maçlarda yaptığı saçma sapan tercihlerle saç baş yoldurmuş puan kayıplarının en büyük sebebi olmuştur. Kalpar hoca takıma el freni olmazsa Balıkesir maçındaki gibi ben ilk 2'den çok ümitliyim. Sene başı hedef play offtu ama buraya kadar getirmişken bırakmamalı.

SametYılmaz55

Kalpar varken bu sene ilk 2 çok zor bunu dün iyice anladım.düne kadar çok umutluydum.hele ilk yarı 1-0 öndeyiz,rakip 10 kişi kalmış işte budur dedim.düne kadar ümidim vardı ama dün Kalpar ilk iki için bütün ümitlerimi çaldı.Allah korusun play-off oynayıp çıkamazsak onun travması çok büyük olur

kuzey55

en büyük sorunumuz kaleci olacak gibi bu süreçte

orucreis

Bu kalp play offa dayanmaz hele sir kalparin fantazileri ile hiç dayanmaz

serkancengiz

9 maçta 22 puan alırsak ilk 2 den çıkarız 21 puan ikili averaja bakar inancım bu yönde

ngonge

9 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik bize yeter ilk 2'den çıkarız. Playoff için ise 9 maçta 4 galibiyet 2 beraberlik almak gerekir gibi...

Shane_Falco

12 haftadır yenilgi yüzü görmedik hala 5. sıradayız hala lider ile 5 puan fark var. Nasıl bir lig bu çözemedim...

Playoff-İlk 2 hakkında çok yorumlarda bulunmayacağım maçlarımıza tek tek bakma taraftarıyım. Fakat tek emin olduğum şey içeride Mersin dışarıda da Ordu'yu yeneceğiz...

erten

bu sene süper lige çıkacağımız aşikar. ama ilk 2 den değil playoff tan çıkacağız. hatta biraz daha iddialı olsun final maçını ordu ile oynayacağız ve 1-0 kazanacağız. fazla mesaj yazmadığımdan kimse dikkate almaz ama o gün geldiğinde tekrar hatırlatacağım bu mesajı. hatta maç ilk yarı 0 bitecek son dakikalara yakın atacağız ve süper lig e çıkacağız