İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

55.hakan

09 Mart 2014, 11:43:02 #255 Son düzenlenme: 09 Mart 2014, 12:00:26 55.hakan
Sen 10 kişi kalmış bir takımdan 3 puan alamıyorsan zaten ilk 2 için umut vermeyeceksin.O kapasite de yok zaten sende.Evet henüz şansımız var.Ancak o kapasite yok.O sebeple biz ilk 6'yı kaptırmayalım yeter.(Kalpar için söylüyorum)

brigand

İlk 2 işi için 3 maç sonra konuşmak daha sağlıklı olur. İş zor tabi ama belli olan birşey yok henüz.

orucreis

Alıntı yapılan: orucreis - 21 Şubat 2014, 08:23:13
bence ibb puan kaybetmeye devam edecek ve ilk 6 zora girecek.Herşey son haftaya kalacak ibb 6 için balkesle son kozunu oynayacak ve bizde maraşı yenip ilk 2 den çıkacağız benden demesi içerde adamlarımız var hallettik  :) 8) :P

Bu dediğim olacak  :evet:

GurbetciFanatik

Benim kalbim play off u kaldiramaz.
Süper Ligi icin iki Final macini Doktor gözetim altinda bakarim artik.

En iyisi ilk 2 den cikalim :evet:

Buca-S.Urfa-K.Yaka-K.Maras-Mersin  ic saha 5 galibiyet
Ankara-Manisa-Ordu bu zor 3 deplasmandan en az 5 puan aldikmi tamamdir.

mimar55

Arkadaşlar önümüzde 27 puan var 15 içerde bu karamsarlık neden 

Sol Açık

Bence zaten ilk 2 zor (10 hafta önce play-off bile zordu). Ama bu zorluğun, maç yapmadığımız bir hafta arttığını söylemek komik olur. İBB'nin Maraş'ı, Ordu'nun Denizli'yi yenmesine şaşırmayalım, puan kaybetselerdi şaşırırdık.

Ordu, Ankara ve iç saha maçlarını alırsak ilk 2'deyiz. Bunun dışında Balıkesir'in konumu şaşırtmasın, çok zor maçlar oynayacaklar ve Balıkesir'in özelliği üst sıralarda olmayanları yenmek. Mersin'in işi bizden daha zor.

İlk 2 ise hedef; İBB, Ankara ve Ordu rakiplerimiz. Ordu ve Ankara'yı yenme zorunluluğumuz buradan geliyor. Yenelim, bu 3 takımla da ikili averajda geçelim, Süper Lige çıkalım.

Olmazsa da Play-Off'tan çıkarız. Bize rakip olabilecek tüm takımları yenebileceğimizi, ancak bunu diğer takımların bu kadar kolay söyleyemeyeceğini düşünüyorum.

Sol Açık

Bu lig daha çok su götürür. Alın işte, Ankara'nın kesin kazanacağı söylenen 1461 maçı. 42.dk Ankara 2-1 önde ama 10 kişi kaldı. Bence 3 puanı zor alırlar bugün.

beşnumara

Rüyamda manisa deplasman maçımız 8-8 bitiyordu :) çok enteresan bir maç oluyordu.
Ben her zaman aynı şeyi söyledim yine söylüyorum. Bu takım manisa deplasmanından sonra ilk 2ye girecek ve son maç Maraşı içerde yenip ilk 2den süper lig diyorum ;)

berusa55

Ankaraspor için 10 kişi kalmak pek farketmiyor; 3-1 yaptılar ikinci yarının başında...

Desiqner

Ankaraspor Süper Ligde ikinci kim... :)

Sadece Samsunspor

İlk 2 hayal oldu bence bu hafta, balıkesiri yenmeliydik

Sol Açık

1461 ciddi ciddi gidici.

Aşağıda Maraş düştü. Tavşanlı ilk eklenecek takım.

Diğer 2 takım için ilk adaylar Fethiye, G.Antep Bld., 1461, Adana, Bolu, Denizli. Hatta Adanademir ve Karşıyaka'da gidebilir. Tahminim 1461, G.Antep Bld. ve Denizli'den ikisinin gideceği şeklinde.

eprianu

Herkes bizim bay geçmemizi bekliyordu herhalde.  .:.:.

cembaba

1 haftada sampiyon olunmuyor. 1 haftada da kaybedilmiyor. Buca ve Ankarayi yen. Bak bakalim ne oluyor. ;)

Shane_Falco

Bir bay gectik cümle alem kazandi. Bari Manisa takilsa da puan farki azalmasa