Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

ercan0655

Hasan yine yokları oynadı ilk devre olduğu gibi 😡 iki maç kıpırdandı, yine sahada adına yakışmayan mücadelesi ile sınır bozuyor. Tabi bu maç takım komple kötü idi. Hasan'ın bu durumlarda mücadele tekniği ve azmi ile takımı hareketlendirmesini bekliyoruz.

Raqua55

Bence bu sezon tutmadi dahada tutmaz

Sadece Samsunspor

Oglum yapma soyle ruhsuzluk mallik bak manyak olursun benden soylemesi

ercan0655

Hasan devre arasında gitmiş zaten, olmasada olur adı var kendisi yookkkk. Ona bu kadar tezahürat yapıp aman kalsın diye savunanlara kapak oldu performansı.

emrealtinsk

Hiç bişey yapmamaktansa Bursaspor maçında ki gibi gol kaçırman daha iyiydi bence. Mücadele ruhu olduğunu düşünüyorum sadece bir gol atmış olsaydın o kadar pozisyonda şuan senin için çok farklı şeyler söylenecekti.

Sadece Samsunspor

Geberik 2. Bi ara spiker hasan dedi oha bu mactamiydi dedim resmen

eprianu

Devre arasında seni göndermeliydik. Söylenecek tek söz bu!

maviay55

Alıntı yapılan: eprianu - 15 Şubat 2022, 21:05:36Devre arasında seni göndermeliydik. Söylenecek tek söz bu!
burada aldığı parayı kimse vermemiştir, o yüzden kalmıştır.

Bay Trip

emre

Denizli maçında yaptığı asistten daha fazla denemeli. Böyle asistlere veya kilit paslara takımın çok ihtiyacı var.

Sol Açık

Özellikle maç başında Denizli çıkarken basıp kaptığı birkaç top vardı, ben onları da önemsiyorum.

Bugün hem az hata ile oynadı, hem iyi toplar çıkarttı, hem de savunmada da etkiliydi.

Halen "yıldız" Hasan değil, ama iyiydi...

Ekrem

En azından görmek istediğimiz Hasan ama daha fazlası var dahası olmalı

5trawberry

Denizli maçında kusursuzdu.
İsteyince oluyormuş demek ki.

eprianu

Hasan'ı ilk defa tribünde izleme imkânı buldum. Televizyonlar insanı yanıltıyormuş, onu anladım. Önceki yıllara nazaran düşük bir performans sergilediği kesin. Ancak Hasan, Fofana ile birlikte takımın çırpınan iki oyuncusu durumunda. Maalesef Cihan ve Tolcay adamın ritmini fena halde düşürdüler. Geri gelip top alma ve dağıtma derdinde ama yanında bir tane bileakıllı adam yok maalesef.

Mert

Hasan bu takımı şampiyon yapıp öyle gidecektin değil mi? Keşke baştan gitseydin karı gibi trip yaptın o kadar.

Sol Açık

Hasan'ın dünkü maçta gayet iyi oynadığını düşünüyorum.

Zaten dünkü maça dair temel sorun, suçlanacak, yüklenilecek bir oyuncunun veya oyuncu performansının olmaması.