ZTK 3.TUR | Fatsa Belediyespor 0 - 4 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Levent ÖCAL, 17 Eylül 2019, 14:56:36

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

17 Eylül 2019, 14:56:36 Son düzenlenme: 07 Ekim 2019, 11:22:53 brigand

Türkiye Kupası 3.TUR
Fatsa Belediyespor - Samsunspor
24-25-26 Eylül

evolution55

yıllardır tur atladığımızı hatırlamıyorum, bu sefer yenelim ve tur atlayalım

Sadece Samsunspor

3te3 yapsaydık kesinlikle atlayalım tur derdim ama şuan ben diğer futbolcularımızın fatsayı yenebileceiğini düşünmüyorum

Stoper

Bizim yedek kadro, bulunduğumuz ligde kafaya oynayacak kalitede. Alt Lig takımına karşı bir zahmet kendilerini sıkıp,üst tura çıkma başarısını göstersinler.

----- Furkan

Erkam --- Ercan--- Nuri--- Ramazan

Enes-- Oğuz --- Bünyamin --- Samet

--- Onur

--- Atabey

ngonge

Her şey bir yana, maçın h.içi yakın mesafede bir deplasman olması önemli bir artı.

_SoN_

Yedek kadro göstersin kendini, alsın zorlayarak formayı ;)

jean

2 takim bari eleyin arkadas her sene ilk macta bitiyor isimiz

ata55

yedek takım çıkarız. umarım kazanırız. kupada biraz ilerlemek lazım.

jean

Ligde 4 mac yapmis fatsa golu dahi yok bakalim bize karsi ne yapacaklar

maviay55

Kendi liginde 4 haftada 1 puanla ligin dibinde yer alan takımla kaza yaşamayız sanıyorum.
Kadroda kendine yer bulamayan Bünyamin,Ercan,Okan,Enes,Nuri,Onur Eriş'e şans verir hoca turu kolay geçeriz.

eprianu

ASpor canlı verecek mi maçı? Yayın akışına baktım, görünmüyor bizim maç. Bilgisi olan var mı acaba?

mehmet yılmaz

Maalesef maç yayını yok.
Kupada bir yayıncı kuruluş bulunduğu için ( her ne kadar maçı vermese bile ) Youtube üzerinden yayın da mümkün değilmiş. Maçkolik'ten takip edeceğiz artık :(

_SoN_

Ben bu sene kazanıp kupada'da ilerleyeceğimizi düşünüyorum. BAŞARILAR SAMSUNSPOR.

muzaffer4

Dün irfan hocanın basın toplantısını izledim gayet iddialı konuştu yedek ama bu ligde her takımda banko oynayabilecek oyuncularla çıkıp maçı alacağız dedi.
2 tur geçip rövanşlı maçlara kalsak uzun zamandır gitmediğimiz şu deplasmanları yaşasak fena olmaz diyorum.

maço

Kazanma alışkanlığını takımın her bireyine göstermek açısından önemli .
Ayrıca yedeklerin de performansını ilk 11 deki oynayanlara gösterme ve onları devamlı tetikte tutma için de önemli.
Geçelim artık kupada