Artık Bizim de Bakan!mız Var

Başlatan AntZ, 01 Mayıs 2009, 18:57:58

« önceki - sonraki »

kayacan

Yanlış biliyorsam düzeltin ama bu kıyı kenar çizgisi meselesi ve  Akyazı projesi Bayındırlık ve İskan Bakanlığının görev alanında ve Bakanda Samsun milletvekili.Bu demek oluyorki Trabzonspora en büyük destek Bakanımız tarafından verilmiş.Benmi yanlış yorumluyorum acaba?

King Of The North

Sayın! bakanımız ne yardımı yapmış somut birşey olsa tahta açılırdı,ya da sayın bakanımız şu kadar yardım yaptı denirdi,yoksa çekindiği bişeyler mi var?

gozgoz yýlmaz

Yönetimdekilere güvenip de kimse para vermez, vermiyor da zaten. Son 10 gün içinde takıma epey para aktarılmış ve bunu da tamamen Bakan sağlamış diye duyduk. Doğru gibi görünüyor. Ama bekleyip görmek lazım.

Oflu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 26 Ağustos 2009, 00:53:51
Yönetimdekilere güvenip de kimse para vermez, vermiyor da zaten. Son 10 gün içinde takıma epey para aktarılmış ve bunu da tamamen Bakan sağlamış diye duyduk. Doğru gibi görünüyor. Ama bekleyip görmek lazım.
Tamamda gozgoz abi bekleye bekleye agac olduk, daha nekadar bekleyecegiz..?

kalptenþimþek

26 Ağustos 2009, 22:09:36 #184 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2009, 22:11:52 kalptenþimþek
Aşağıdaki haberi Kocaelispor taraftar sitesinde gördüm ve Mustafa DEMİR'i bağrıma basasım geldi birden..
Bana Kocaelispor ile ilgili birşey sormayın   
Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Kocaelispor ile ilgili son sözünü söyledi. Ergün, "Ben futboldan anlamam, bana Kocaelispor ile ilgili hiçbir şey sormayın"diyerek düşüncelerini dile getirdi

Bir bakanı, dokuz milletvekili olan Kocaeli'de Kocaelispor sezonun ilk haftasına genç takım futbolcuları ile çıkmak zorunda kaldı. Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün'e Kocaelispor ile ilgili düşüncelerini telefon aracılığı ile sorduk. Verdiği yanıt çok çarpıcıydı. Futboldan anlamadığını ve özellikle kendisine Kocaelispor ile ilgili bir şey sorulmamasını isteyen Ergün, "Ben futboldan anlamam. Bu nedenle bana Kocaelispor ile ilgili bir şey sormayın. Sağlıklı yanıt veremem"dedi. Kocaelispor'a valisi, Büyükşehir belediye başkanı ve milletvekillerinin neden kayıtsız oldukları bu cevap sayesinde net bir şekilde ortaya çıktı.

Okunma :196

berusa55

Beterin beteri varmış baksanıza! Bizim bakan'ın yine bir şeyler yaptığı duyumunu aldık. Elin bakanının dediğine bakın!  :-\

Sercan

Kocaeli bizden daha kozmopolit bir şehir orada kocaelilik diye bir kavram çok az...

eLLis

Onlarda karadenizlilerden yakınıyor şu göçmen olanlar varya ordu giresun trabzon orayıda ele almışlar bizi aldıkları gibi bizde yakınıyoruz karadenizlilerden karadenizli olmama rağmen bıktırdılar beni Samsunda :)

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 26 Ağustos 2009, 22:09:36
Aşağıdaki haberi Kocaelispor taraftar sitesinde gördüm ve Mustafa DEMİR'i bağrıma basasım geldi birden..
Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Kocaelispor ile ilgili son sözünü söyledi. Ergün, "Ben futboldan anlamam, bana Kocaelispor ile ilgili hiçbir şey sormayın"diyerek düşüncelerini dile getirdi

Bir bakanı, dokuz milletvekili olan Kocaeli'de Kocaelispor sezonun ilk haftasına genç takım futbolcuları ile çıkmak zorunda kaldı. Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün'e Kocaelispor ile ilgili düşüncelerini telefon aracılığı ile sorduk. Verdiği yanıt çok çarpıcıydı. Futboldan anlamadığını ve özellikle kendisine Kocaelispor ile ilgili bir şey sorulmamasını isteyen Ergün, "Ben futboldan anlamam. Bu nedenle bana Kocaelispor ile ilgili bir şey sormayın. Sağlıklı yanıt veremem"dedi. Kocaelispor'a valisi, Büyükşehir belediye başkanı ve milletvekillerinin neden kayıtsız oldukları bu cevap sayesinde net bir şekilde ortaya çıktı.

Okunma :196

Valla bizim YZY de aynı şeyleri söylüyordu; şimdi yine destek vermiyor, masal okuyor ama söylemiyor hiç değilse. Hoş, bu da tam bombaymış ama hiç değilse benden birşey beklemeyin demiş.

Kocaelispor'u zerrece sevmem ama yazıklar olsun Kocaelinin bakanına. Futboldan anlamayabilirsin ama futbolun gücünü inkar edemezsn ki gafil!

AntZ

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 26 Ağustos 2009, 22:09:36

Bir bakanı, dokuz milletvekili olan Kocaeli'de Kocaelispor sezonun ilk haftasına genç takım futbolcuları ile çıkmak zorunda kaldı. Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün'e Kocaelispor ile ilgili düşüncelerini telefon aracılığı ile sorduk. Verdiği yanıt çok çarpıcıydı. Futboldan anlamadığını ve özellikle kendisine Kocaelispor ile ilgili bir şey sorulmamasını isteyen Ergün, "Ben futboldan anlamam. Bu nedenle bana Kocaelispor ile ilgili bir şey sormayın. Sağlıklı yanıt veremem"dedi. Kocaelispor'a valisi, Büyükşehir belediye başkanı ve milletvekillerinin neden kayıtsız oldukları bu cevap sayesinde net bir şekilde ortaya çıktı.,

Yazıklar olsun, sana sanki taktik sordular, Sayın Bakanım Kocaelispor u hangi taktikle oynatmak lazım, neden 4 tane yedik dediler... Bir de sanayi ve ticaret bakanısın, sana sorulan zaten ekonomiyle ilgili bir soru. Futboldan, Kocaelispor un durumundan anlamayabilirsin ama seni oraya gönderen halkın ne istediğini de anlayamamışsın. Spor sadece spor, sanayi sadece fabrika, bakan olmakta sadece o koltukta oturup nimetlerinden yararlanmak değildir...  >:(

OrduluGencliq

Bizim enerji bakanımız vardı ışıklandırmamız yoktu :) hala da yok :D

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: OrduluGencliq - 27 Ağustos 2009, 00:44:28

olsun en azından bakanınız samsun-ceyhan boru hattını ünye-ceyhan yaptı ;)

Sioux

Alıntı yapılan: OrduluGencliq - 27 Ağustos 2009, 00:44:28

3.Ligden Bank Asyaya çıktınız işte, ışıklandırmadan önemli bu. Enerjisini oraya harcamış.

berusa55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 27 Ağustos 2009, 00:45:12
olsun en azından bakanınız samsun-ceyhan boru hattını ünye-ceyhan yaptı ;)

Ünye - Ceyhan bile değil tam adı Ünye  -  Yumartalık petrol boru hattı. Yani Samsun - Ceyhan oldu Ünye  - Yumurtalık.

OrduluGencliq

olsun ünye zaten bizim ilçemiz diyen sizlerdiniz onlarda samsunluyuz diyorlar yabancıya gitmemiş oldu sizin için.
3. lig den bank asya ya bakan sayesinde çıktık haklısın genelde o bakanları kupayı kaldırırken görüyoruz biz neyse konu bu değil tabi