Artık Bizim de Bakan!mız Var

Başlatan AntZ, 01 Mayıs 2009, 18:57:58

« önceki - sonraki »

veis

bak bakalım bakan samsunspor nerelerde ne yapıyor bak

salon55

arkadaşlar anlatamazsınız bu tiplere anlamazlar çünki samsun kokusunu almamış derdini zevkini  bilmez bu modeller!!!

mehmet yılmaz

AlıntıProtestolu Açılış: 0-0

Protestolu Açılış

Samsunspor'umuz 2009-10 sezonunu törenle açarken geceye konser, defile ve maçtan çok siyasilere yönelik protestolar damgasını vurdu.

Samsunspor'a beklenen desteği sağlayamayan Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ile Büyükşehir Belediyesi Başkanı Y.Ziya Yılmaz ile siyasetçileri kast eden taraftarlar dakikalar boyunca "Samsunspor'a Sahip Çıkmayan Siyasetçiye Yazıklar Olsun", " Bakan, Bakan, Baksana, Samsun'a Sahip Çıksana" ve "Samsun'un Samsun'dan Başka Dostu Yok" şeklinde tezahüratlar yaptılar. Maraton tribünde toplanan kalabalık geceye geleceği söylenen Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak'ın geceye katılamadığı anonsuyla birlikte tepkilerini daha da artırdılar. Siyasetçilere yönelik bu protestoları durdurmak maksadıyla maraton tribüne gelen Samsunspor Genel Sekreteri Tahsin Raci Kosif de protestolara engel olamazken bu defa tepkiler Tahsin Kosif ve yönetime çevrilmiş oldu.

TFF'deki transfer tahtası halen kapalı olan takımımız sezonu açmasına rağmen Gürcü Chelidze ve gurbetçi Kerim Baş dışında herhangi bir transfer yapamadı. Halbuki Nisan ayındaki kongrede Büyükşehir Belediye Başkanı Y.Ziya Yılmaz "Samsunspor'un çözülemeyecek hiçbir sorunu yok" diyerek tam destek sözü vermiş ancak aradan aylar geçmesine rağmen somut bir adım atmamıştı. Samsun milletvekili iken bakan olan Mustafa Demir ise Samsun'da bakan sıfatıyla ilk ziyaretini Samsunspor Kulübüne yapmış, "Samsunspor'u Süper Lige taşıyacağız" demiş ancak sonrasında yine emsallerinin sunduğu desteği Samsunspor'a sunamamıştı.

Protestoların damgasını vurduğu gecede pop müzik sanatçısı İzel bir konser verirken, Samsunspor'a forma sponsoru olan Errea Firması da bir defile sundu. Ünlü mankenlerin yer aldığı defileden sonra ise Samsunspor ile K. Erciyesspor arasında bir hazırlık müsabakası oynandı. Tribünlerin her iki takımı birden çağırıp alkışlamasıyla başlayan müsabakada gol olmayınca karşılaşma 0-0 sona erdi.

www.samsunspor.biz

kayacan

16 Ağustos 2009, 16:02:51 #168 Son düzenlenme: 16 Ağustos 2009, 16:09:46 kayacan
Bakanın Samsuna ve Samsunspora somut birşey yapması gerek artık.

kayacan

Sahipsiz şehir ve sahipsiz takım diye boşuna dememişler....

Akyol

Okurlarda işlerine gelir mi bilinmez! Dün akşam 500 kişi bağırdı olay oldu ama biz birazda çuvaldızı kendimize batırmalıyız dün akşam o statta en az 10 bin kişi olsaydı ve hep bir ağızdan protesto edilseydi olay çok daha ses getirici olurdu diye düşünüyorum.

Recep

Alıntı yapılan: Akyol55 - 16 Ağustos 2009, 16:28:01
Okurlarda işlerine gelir mi bilinmez! Dün akşam 500 kişi bağırdı olay oldu ama biz birazda çuvaldızı kendimize batırmalıyız dün akşam o statta en az 10 bin kişi olsaydı ve hep bir ağızdan protesto edilseydi olay çok daha ses getirici olurdu diye düşünüyorum.

eLLis

Evet bu fırsat daha iyi değerlendirilebilirdi bir daha maça gelceklerini sanmıyorum protestodan sonra.

Ollivanders

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Akyol55 - 16 Ağustos 2009, 16:28:01
kapalı da ki lerin samsunsporla pek işi yoktu.konser dinlemeye ve manken görmeye gelmişler.ula adamlar bize karşılık vermedi hiç.zaten ikinci yarı da gittiler sütlerini içmeye.

selahattin55

bizim bakan nereye bakıyor acaba .samsunspor hariç herşeye bakıyor heralde.

kaptan 55

bunları defalarca dile getirdik bakanlıkları zamanında bulundukları şehrin takımlarına olan maddi,manevi yardımları yapan bakanlarımızı biz değil tüm spor kamuoyu biliyor ama sıra bize gelince bakanlıktan SAMSUNSPOR'a yardım yasal olmazmış syn bakanım bari mersinli,ordulu,koceelili syn bakanlarımıza sorsaydınız bu yardımları hangi kaynaktan aktardılar şehirlerinin takımlarına bu kaynakları nasıl yarattılar?

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Adnan bahadır kendi kendine ters düşüyor.samsunspora tahsis edilmek istenen otopark ihalesi yasal olmaz diyen adam,şimdi ts nin kaynaklarının yasal yollara nasıl uydurulduğunu anlatıyor.bu nasıl bir çelişki denge gazetesi

Kais

bakan maddi yardımda bulunmuş.miktar bilen varmı.yoksa gizlimi.

55.hakan

maddi yardımda bulunup tahtanın durumunu sormuş pazartesi açsınlar artık o parayla