Artık Bizim de Bakan!mız Var

Başlatan AntZ, 01 Mayıs 2009, 18:57:58

« önceki - sonraki »

berusa55

Adamların belediye baskanları cağrılıyor bizden kimse yok! Eğer Karadeniz'e verilecekse bu demek oluyor ki o şehir trabzon! Ey bakan sen neye bakarsın!

Oflu

Trabzona mac verilirse, havalimani ucak trafiginden cöker. Hem Trabzonda futbolcularin kalabilecegi Otel mi var? Yerlesim bölgesinin tam ortasina kurulmus olan Avni Akerdemi oynanacak Avrupa Sampiyonasi maclari? Trabzonun trafigi kaldiramaz böyle birseyi. Hem biraz düsünelim arkadaslar, Ingilizler, Fransizlar, Almanlar otobüsle Istanbuldan Trabzona gelecek ve cadirda mi yatacak? Otel yok, Hayat ve Yasam merkezi yok, Taraftarlarin ve medyanin, basin mensuplarinin ilgisini ceken birsey yok Trabzonda. Maclari Trabzona verecegin bizim Ofa versinler daha iyi, hic olmazsa daglara trekking yaparlar  ;D

Saka biryana, Trabzona mac verilip Samsun es gecilecekse, 2016 Avrupa Sampiyonasi baska biryere verilsin derim. Sirf Trabzonda macin oynanmamasi icin...

Sadece Samsunspor

Afedersiniz ama ben böyle şehrin a.q

Sercan

Arkadaşlar maç yapılmasa bile Trabzon'a yeni stad yaptırmak için bir oyundur bu emin olun...

MeL_55

17 Temmuz 2009, 19:40:55 #154 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2009, 19:42:30 MeL_55
AlıntıBayındırlık ve İskan Bakanı Demir hastaneye kaldırıldı

Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde, TBMM Başkanı Köksal Toptan ile birlikte, İsmail Ataman'ın cenaze törenine katılan Bakan Demir, törenin ardından Samsun'a gitmek üzere yola çıktı.

Yolda rahatsızlanan Bakan Demir, Giresun'un Görele Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Hastanenin Başhekim Yardımcısı Dr. Seyit Hisoğlu, yaptığı açıklamada, Bakan Demir'e, amipli dizanteri (zehirli ishal) teşhisi konduğunu söyledi.

Bakan Demir'e serum tedavisi uygulandığını belirten Dr. Hisoğlu, serumun bitmesinin ardından Demir'in taburcu edilebileceğini kaydetti.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Besli ve Giresun Milletvekili Hacı Hasan Sönmez ile Giresun Valisi Mustafa Yaman, Bakan Demir'i hastanede ziyaret etti.

Gecmis olsun

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12094465.asp?gid=229

Sadece Samsunspor

Çıkmış hastaneden.

Hayırdır BAKMAYAN trabzonda ne işin vardı, euro 2016yo trabzona almaya mı gittin >:(

sadece55

Açıkçası ben Samsunun da avrupa şampiyonası kaldırabilceğini düşünmüyorum çünkü otel olsun stad olsun eksikler çok fena bu iş sanırım zaten türkiyeyi aşıyor

Oflu

Arkadaslar cok beddua etmeyin lütfen adam ishal olmus, biraz daha söylenirseniz kabiz mabiz olur, tuvalete cikamaz  ;)

Saka bir yana, gecmis olsun Bakana!

beşnumara

Sercan

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Samsuna bakamayan adam kim olursa olsun ALLAH beter etsin.ufacık sinopta iki tane vekil var ama adamlar çalışıyor.sinop teşvik olarak 3.bölgede idi.bir tane adam baskı yaptı 4.bölgeye aldırdı sinopu.yani diyeceğim bizim vekil bakan yok.zaten mustafa demirin neden bu bakanlığa getirildiği az çok biliniyor?ama burda konuyu saptırmamak adına bir şey yazmıyoruz.sadece şunu söylüyorum  samsunda ince hesaplar peşinde bunlar.onları da gerçekleştirecekler bu bize bakamayan sayesinde?bayındırlık ve iskan bakanlığı???

emre

BAKANımız görelede kemençe ağası seçilmişşş....

ata55

Adam 23 yasına kadar trabzonda yasamıs. orada dogmus buyumus zaten. orada okumus. sonra ıs ıcabı samsunumuza gelmıs. alenı bır trabzonlu kendısı, koken olarak trabzonlu olup burada dogsa buyuse anlayacagım ama buraya tıcaret ıcın gelmıs bırısı. hıc bosuna umuıt beslemeyın, samsun ıcın, samsunspor ıcın  rısk alacak bırısı degıl.

14.basamak

Başlık değişmiş yeni farkettim, isabet olmuş..

Sadece Samsunspor

28 Temmuz 2009, 23:16:30 #164 Son düzenlenme: 29 Temmuz 2009, 01:45:38 Sadece Samsunspor
boş BAKAN

her maça bekleriz >:(

NİYE DÜZELTİYORSUNUZ MESAJIMI NE VAR BUNDA ANANIDA AL GEL BOŞ BAKAN DEDİM

BAŞBAKAN DİYİNCE OLUYOR YA >:( >:( >:( >:(