Artık Bizim de Bakan!mız Var

Başlatan AntZ, 01 Mayıs 2009, 18:57:58

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: kayacan - 07 Temmuz 2009, 23:02:58
Bakan Samsuna birşey yapmak istiyorsa adı yıllarca kalıcı olsun kimse unutmasın istiyorsa Samsun-Ankara hızlı tren hattının yapılması için ulaştırma bakanlığını ikna etmelidir.Hiçbirşey yapmasın sadece bunu yapsa bile yeter.
trabzon dan fırsat kalırsa bakacak bir ara???

germencisse

hayırlısı olsun diyelim bir nebze katkısı olursa ne mutlu..

HasanN

King Of The North

berusa55

AlıntıTRABZON 2016'YA DAVET EDİLDİ

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak'ın daveti üzerine 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası için İstanbul'da 16 Temmuz Perşembe günü yapılacak toplantıya davet edildi.
Devlet Bakanı Faruk Nafız Özak, Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na gönderdiği davet yazısında Türkiye Futbol Federasyonunun 2016 Avrupa Futbol şampiyonasını düzenlemek için resmi adaylık başvurusunda bulunduğu belirtilerek, "Avrupa'nın en büyük spor organizasyonu olan bu şampiyonanın ev sahipliği; Türk futbolu ve ülkemize gerek sportif gerekse ekonomik ve tesisleşme konularında kayda değer bir ivme kazandıracaktır.

Türkiye'nin yanı sıra İtalya, Fransa, İsveç ve Norveç'in de aday olduğu bu yarışmada, ev sahipliğini üstlenecek ülke 2010 yılının Mayıs ayında belli olacaktır. UEFA, turnuvaya ev sahipliği yapmak isteyen adaylardan 9 adet stadyum belirlemesini istemektedir. Bu talep doğrultusunda, Türkiye Futbol Federasyonu da çalışmalarını sürdürmektedir.

2016 Avrupa şampiyonası adaylığı için hazırlanması gereken dosyanın içeriği, aday şehirlerde gerekli altyapı çalışmaları, stadyum inşaatları, turnuvanın ülkemize ve şehirlere ekonomik katkısını tartışmak üzere Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 16 Temmuz Perşembe günü saat 14.00 de İstanbul Swiss Otel Neuchatel salonunda geniş katılımlı bir toplantı düzenlenecektir. Toplantıya katılımınızı rica ederim" denildi.

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, davetten memnuniyet duyduğunu belirterek, "Sayın Bakanımızın önderliğinde yapılacak toplantıya katılacağım. Bu davette gösterdi ki, bu turnuva Türkiye'ye verildiği zaman Trabzon'da bunun bir yerinde olacaktır. Bu turnuva ülkemizin yanı sıra Trabzon'umuza da çok önemli katkılar sağlayacaktır. Toplantıda Trabzon'un çok önemli bir futbol kenti olduğunu tüm katılımcılara anlatacağız" dedi.

Uyu bakanım uyu, uyu şehrim uyu! >:(

Kodalak

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Temmuz 2009, 17:29:09
İlk açıklanan listede İstanbul-Ankara-İzmir-Bursa-Antalya-Konya-Kayseri vardı ; bunlar ne demeye atlamışlar ...

Burun farkı Mertcim ;)

YaşarDoğu

Biz nerde olduk ki burda olalım Mert, bak kaç yıldır Ladik Akdağ kayak Merkezini yamadık, taa Vali Muammer Bey zamanında başlatılan Proje.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Trabzon belediye başkanı diyor ki<bu turnuva türkiye ye verildiği zaman trabzon da bunun bir yerinde olacaktır>ulan olmazsanız şaşardık zaten.sırf siz bu organizasyonun bir yerinde olamazsınız diye diyorum.inşallah türkiye alamaz bu organizasyonu???

Sercan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Temmuz 2009, 17:31:54
Şampiyonalarda tercih edilen şey , kentlerin birbirine yakın mesafede olması ... Trabzon ne alaka anlamadım , biz neden yokuz , hani marka kent , hai kuzeyin İstanbul'u , hani uluslararası trafiğin kavşak noktası Samsun !!

Ben demiştim Mert verilecektir...

berusa55

Geçmiş olsun Samsun'um. Eee ne olcak adamların Bakanı var! Bakan var, bakmayan var! Karadeniz'den sadece Trabzon. Helal olsun. Bizim vali belediye bakan da uyusun. Yazıklar olsun.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=285&ftxtID=7486

berusa55

16 Temmuz 2009, 18:41:07 #146 Son düzenlenme: 16 Temmuz 2009, 18:43:57 berusa55
O trabzon turunuvanın oynanacağı sehirlerden biri bal gibi olur Mert bunu hepimiz biliyoruz! İnşallah olmaz ama umudum pek yok açıkcası. Bakan var bakmayan var!  :-X

kuzey55

bizim federasyon trabzon dicek uefa almıcak.inş alamayız samsunun ve samsunsporun olmadıgı hiçbir başarı beni bağlamaz.

kuzey55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Temmuz 2009, 18:56:32
Hayır Uefa , turnuvanın düzenlendiği kentler arasında mesafe kıstası koyacak , Trabzon dışarıda kalacak ... Samsun makul aslında ama bunlar kıçlarını yırtarlar biz alırsak ...

trabzon uymazsa kıstasa mecburen karadenizi yani samsunu koyacaklar :D seve seve yeni bir stad yaparlar o zaman :)

eLLis

Samsun ulaşım ve şehir anlamında uygun ama yapılması imkansız ötesi trabzon alabilir bir yolunu bulur onlar.