Artık Bizim de Bakan!mız Var

Başlatan AntZ, 01 Mayıs 2009, 18:57:58

« önceki - sonraki »

salon55

tek şeye üzülüyorum gün geçtikçe tepkisiz ve etkisiz bir topluluk oluyoruz!!!

red_white

seçim zamanı kalabalık olupta tüm Samsun halkıyla trabzonlu vekil istemiyoruz diye bağrımayı çok istiyorum >:(

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: red_white - 28 Haziran 2009, 15:49:33
seçim zamanı kalabalık olupta tüm Samsun halkıyla trabzonlu vekil istemiyoruz diye bağrımayı çok istiyorum >:(
öyle de bağırıyoruz ama yine trabzonlu vekil çıkıyor samsundan?vekil seçilmeden önce adaylara önce samsun da meydanda halkın önünde mi yemin ettirsek samsun adına hizmet yapacaklarına dair?

Ollivanders

Heyt bea bakanimiz iyi calisiyor resmen ektisiz eleman veya yutan eleman ...

kaptan 55

bütün siyasi gücüyle SAMSUN'a ve SAMSUNSPOR'a ivme kazandıran bakanımıza sonsuz şükranlar?

14.basamak

King Of The North

Sayın bakanımıza Samsunsporumuza verdiği büyük destekten dolayı minnettarız!!!

europe_55

Ilk basta Süper Lig sözü vermisti

sago|_era

bakanımız varda bakan ortada yok ne tv karşısında bakanımızı görüyoruz ne de haber başlıklarının altında

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Boşverin ne bakanı ya.güya bizleri avutuyorlar samsun dan bakan çıkardık diye.icraat görmedikten sonra 7 tane si de bakan olsa ne yazar

kayacan

Samsundan basın mensuplarınında suçu var. Bakan Samsuna geldiğinde Samsuna ve Samsunspora ne gibi projeleriniz var diye soran biride yok.

King Of The North

Adam gibi biri sorsa cevap alırız bir şekilde elbet ama yalakalıktan Samsunsporumuza bir türlü zaman gelmiyo

Sadece Samsunspor

Bu aralar reklamları alamadık Bakan'dan ?

kayacan

Bakan Samsuna birşey yapmak istiyorsa adı yıllarca kalıcı olsun kimse unutmasın istiyorsa Samsun-Ankara hızlı tren hattının yapılması için ulaştırma bakanlığını ikna etmelidir.Hiçbirşey yapmasın sadece bunu yapsa bile yeter.

kuzey55

bakan pabucu yarım çık dışarıya oynayalım ...... etkisiz sembolik bakan.