2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

sadece55

2.yarı çok farklı bir lig olacak.Takımlar gerçekten çok sağlam transferler yapıyorlar.Biz tahtayı açamazsak gerçekten zor bir 2.yarı geçiririz.

GurbetciFanatik

Rakiplerden cok Tahta dan korkuyoruz.
En büyük transferimiz Tahta olacak bu gidislen.
Gerci Takimda odun cokta o sayilmiyor Tahta lazim.
Hocamizda bi yadan dua ediyor Tahta acilmasin diye.
Neye güvenerek yada dayanarak söylüyor anlamadim. Kulüp daha cok borca girmesin diyemis.
Birak kulüp üc dört milyon daha borca girsin Süper Lige girersek ordan gelecek en az 25 milyon nefes almaya yeter bize.
Ekigho-Mustafa Sevgi -Musa Aydin-Zola-Mehmet Cakir-Muaharem-Furkan bunlarla 2.devre verem olmazsak iyidir.
Play off bile basari sayilir.

Ollivanders

Metin Ateş ve Ümit Özat'ın sahip olduğu kafaya sahip olmak istiyorum açıkçası. Sezon içinde galibiyetler sonrası bize transfer gerekmiyor diyerek artistlik yaptılar. Bu yetmezmiş gibi Ateş çıkmış yok bizim takımımız zaten playoff oynarmış. Diğer takımların yaptığı transferleri geç kadrolarında kötü görüp oynatmadıkları adamlar bile bizde ilk 11 yapar. Mevcut kadro fazlasıyla yetersiz. Ayrıca Hocayla da yolların ayrılması gerekli. Devre arasını devam etmememiz gereken bir hocayla yapıyoruz ve transferler de yine onun doğrultusunda olacak. Bu işte bir yanlışlık bir düzensizlik var. Bu süreçte Futbolculardan tut yönetime kadar herkesin hatası var. Allah sonumuzu hayretsin.

erkutdem55

Tahta açılırsa muhtemelen parasızlıktan iyi transferler yapılamayacak,sonuç kötü olacak ve tahta kapalıydı transfer yapamadık mazareti doğal olarak ortadan kalkacak.
Tahta açılmassa gençlerle oynayan takım küme düşmedikçe başarılıymış gibi sunulacak,hoca da dötünü kurtaracak.
Yersen durum bu.

Karabudun

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 06 Ocak 2016, 16:09:31
Tahta açılırsa muhtemelen parasızlıktan iyi transferler yapılamayacak,sonuç kötü olacak ve tahta kapalıydı transfer yapamadık mazareti doğal olarak ortadan kalkacak.
Tahta açılmassa gençlerle oynayan takım küme düşmedikçe başarılıymış gibi sunulacak,hoca da dötünü kurtaracak.
Yersen durum bu.

Nokta.

kavak_55

bence tahta açılırsa iyi ve nokta transferlerin yapılacağını tahmin edenlerdenim.

orucreis

Bence oyuncular hazirdir bile gorusmeler yapilmistir

ugrass

Arkadas yönetim neden tribün cezası olayının peşine düşmüyor? 2 maçtan birinde ceza alıyoruz özelliklede son maçta küfür olmamasına rağmen? ve 20 ocaktan önceki maçın anma törenin olmayacak mı?

orucreis

Son dakika gecmis ptt1.lig tweterda;

orucreis

FIFA, Vartaş Elazığspor ve Samsunspor'a eski futbolcularına olan borçlarından dolayı 2'şer dönem transfer yasağı getirdi.

orucreis

Ollivanders

Böylece transfer sezonumuz kapanmış oldu. Hayırlı uğurlu olsun . bol stresli , sinir dolu maçlara...

sadece55

o yasak sezon sonunu da kapsıyor öyle bişey olursa seneye 2. lige banko düşeriz.

551

Umar demek resmen önceki yönetim fisimizi çekti tabi tek sorumlu onlar degil.

muzaffer4

2 ser dönenm derken 1 ini bu dönem diğerini yaz mı cekecez süper lige çıkmak anlamsız oldu.