2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

samsunmania

Alıntı yapılan: Ayberk - 01 Ocak 2016, 23:36:10
Abi en temizi şehir açık ve net bir şekilde diyecek ki; "kardeşim hiç kendinizi yiyip bitirmeyin para mara yok. eldeki malzemeyle devam edin, ne çıkarsa bahtınıza." Ben inanıyorum bu çocuklar küme düşmez, baştan peşin peşin herşeyi bilelim yalandan delirmeyelim son haftalarda. Orta sıralarda bitirelim işte. 3 milyon lira gelecek, tahta açılacak, transfer yapılacak, ha bir de ilk devreden kalan kronik problemlerimiz çözülecek, biz sonrasında sahaya odaklanıp başarı elde edeceğiz. Çok uzun iş be abi...

Dostum er ya da geç şu 3 milyon gelsin. Yoksa sezon sonu da bu parayı bulup tahtayı açamayız. En azından borç erir. Yoksa bu borçla biz en az 5 sezonumuzu daha heba ederiz.

CoRaqLi55

Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş: Sezer Özmen, transfer yasağı kaldırılması halinde seve seve bizde oynamak istediğini belirtti.
Böyle bir haber var sosyal medyada.

ugrass

sezer özmen seve seve alanyasporla anlaştı  ;)

bayfa55

02 Ocak 2016, 17:09:34 #1473 Son düzenlenme: 02 Ocak 2016, 17:13:34 bayfa55
Bu takım takviye olmazsa küme düşmez. Metin Ateş'in bahsettiği play off a ise kalması çok zor. Unuttuğu bir şey var rakipler güçleniyor.

Karabudun

Alıntı yapılan: farUqras - 02 Ocak 2016, 17:06:47
sezer özmen seve seve alanyasporla anlaştı  ;)

Alanya çok daha büyük transferler yapacak. Teklif götürdükleri oyucuların reddetme lüksü yok. Denizli'yi, Rize'ye antrenör yapan erk Alanya'ya  da büyük lütuflarda bulunacak. Sezer devede kulak kalır.

muzaffer4

Demek ki alanyanın hedefi ilk 2 ymis onu gördük.

MeL_55

biz bu yillardir her transfer döneminde "tahta"ya takilirsak, rakiplerin transferlerini izleriz anca

s_uzunkaya

Bu kodumun tahtasi bi tek bizde mi var!!!! Her transfer doneminde bi tahtatir gidiyo. Adamlarin 1 trilyon borcu var hale bokojinyurstan adam aliyolar. Nemenem bisidir bu arkadas yaa. 3 milyon borcu bi odeyip diger borclari yapilandiramiyomu koskoca sehir. Trabzonun 700 milyar borcu var ve hala ayakta. sonra yok biz daha buyuksehiriz yok biz trabzon sehrini 3 e katlariz bla bla blaaa.... vurun kapiya kilidi gidin ***. Sizde rahat edin bizde!!!!!!

eprianu

02 Ocak 2016, 23:16:06 #1478 Son düzenlenme: 02 Ocak 2016, 23:19:44 eprianu
Vallahi bende anlamadım bizdeki borç olaylarını. Her takımın borcu var, çoğunun borcu bizimkinin kat kat fazlası ama bu ülkede
bir tek bizim tahtamızı kapatıyorlar. Ya bizi kandırıyorlar ya da bu kulüpte gizli saklı işler var bilmediğimiz.

Aşağıdaki sayılara bakar mısınız? PTT 1. Ligde bu kadar olmasa bile takımların en az bizimki kadar borcu vardır.
Ne hikmetse sadece bizim tahtamız kapanıyor...

AlıntıBorcu en katmerli kulüp G.Saray. Yarsuvat'ın kendi ifadesiyle Aslan'ın borcu 1 milyar 428 milyon TL. Onu 949 milyon TL ile Fenerbahçe izliyor. Beşiktaş ise, 825 milyon TL ile üçüncü sırada. Bu sezonun transfer rekortmeni Trabzon'un borcuysa 368 milyon liraya çıkmış durumda.

Link : http://www.radikal.com.tr/yazarlar/kenan-basaran/4-buyuk-3-5-milyar-tl-borc-1296524/

korayxyz

Bazen diyorum ki batsa şu kulüp, vursalaar kapısına kilidini TFF de kurtulsa biz de. 3 gün üzülür, hayatımıza bakarız. Yatalak hasta gibi. Ne öldürüyo ne güldürüyo :(

Karabudun

03 Ocak 2016, 12:26:26 #1480 Son düzenlenme: 03 Ocak 2016, 12:30:57 Karabudun
Alıntı yapılan: korayxyz - 02 Ocak 2016, 23:39:22
Bazen diyorum ki batsa şu kulüp, vursalaar kapısına kilidini TFF de kurtulsa biz de. 3 gün üzülür, hayatımıza bakarız. Yatalak hasta gibi. Ne öldürüyo ne güldürüyo :(

Üç gün üzülmekle kalıp hayatıma bakabileceğimi bilsem bugün koyarım noktayı, federasyonu bir gün beklemem.

Elazığ neredeyse takımın yarısını kampa goturmemiş. Anladığım kadariyla takimi federasyona şikayet eden oyunculara yol veriyorlar. Yabancıların durumu da net degil. Bizimkinden daha büyük çöküş yaşayacaklar.  Benim bildigim kadariyla maddi açıdan Elazığ da dar bogazda.

muzaffer4

Elazığ zor durumda bolu da 5 kisiyle yolunu ayırmış
Kaleci serdar iş yapar mı dersiniz?

55.hakan

Ben Serdar ı sezon başında çok istedim oraya gitti.Kesinlikle iş yapar.

sadece55

Oktay Delibalta boşa çıkmış.Alınabilse hücum gücümüze fark yaratır.Artık PTT Zaman'ı geldi diye düşünüyorum.Tahtayı açabilirsek neden olmasın

Karabudun

Tahtayı açabilsek güzel transferler gelecek.