2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

eprianu

Bu haberin aslı var mıdır?

AlıntıSamsunspor Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu: "3 Milyon liraya yaklaşan kesinleşmiş borç var. Transfer tahtasını açtırmak imkansız görünüyor"

MeL_55

Alıntı yapılan: germencisse - 31 Aralık 2015, 18:37:55
Bahsettiğin oyuncular kiralansalar bile süper ligde orta ve üzeri takımlara kiralanır. Almanya'da gelecek vaad eden oyuncular arasında gösteriliyor ikiside.

bence türkiye liglerin en uygun takimi samsunspor. bize gelipte yükselen oyuncu cok o manada iyi ama dedigin gibi, bahsettigim o iki oyuncu da samsunspor kim?,gitmem oraya diyebilir yüksek ihtimal.

Stoper

01 Ocak 2016, 09:13:37 #1457 Son düzenlenme: 01 Ocak 2016, 09:17:19 Stoper
Ekim ayında İstanbul'da Ordulular gecesi düzenledi ve Orduspor'a destek olmak için 2,5 milyon TL para toplandı. Böyle bir organisazyon duzenlense, orta ölçekli iş adamları ve Kazım Yılmaz, Galip Öztürk gibi takimi çok çok seven! iş adamlarının katılımıyla en 4 milyon TL para toplanır.

Eğer transfer tahtası sorunu çözülürse , Antalya'da boşa çıkan 5-6 isim var. Bize faydası olabilecek topçular. Belki yönetim Rize'den kaleci Aykut ve Gençlerbirliği'nden stoper Ferhat'dan söz de almış olabilirler. Bir haftaya netlik kazanır durumumuz bakalım.

jean

Orduspora verilen 2.5 milyon sozden 500 bini verildi sadece kulube simdiye kadar onemli olan vaad almak degil parayi gercekten alabilmek

Jnr.Serkan

Boluspor Ramazan Sal ile sözleşmeyi fesh etmiş , aman diyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

beşnumara

Ben de aman diyeyim :)

emre

Haberi duyan herkesin aklindan ayni seyler geciyor demek ki..

Duško Milinković

Aman Aman diyorum. ...

Stoper

6-0 biten Balıkesir maçında kendi hocasına el kol hareketi yaptı bu. Kaşar,papaz hala piyasası var,alıcısı var. Uzak dursun bizden.

samsunmania

Takım süperlig yolunda bu kadar yalnız bırakılırsa gerçekten söylenecek bir şey yok. Ancak ben yönetime güveniyorum. Olanaklı bir şey varsa mutlaka çözeceklerdir. 3 milyon lira Samsun için çerez parası bile olmamalı. Biraz da İstanbul ve Ankara'da yaşayan zenginlerimiz ve derneklerimizin de olaya el atması lazım. Vekillerimiz de şöyle geniş çaplı bir toplantı ile şu sorunu 5 dakikada çözerler isterlerse. geç kalmamamız lazım. Millet çatır çatır başladı transfere.

beşnumara

Her şey için geç kalındığında el atacaklar yine abi :( bu şehir böyle

samsunmania

Balıkesir Yiğitcan'ı bırakmış. Tam bize göre.

beşnumara

Abi ben b.kcuyum :) şimdiden söyleyeyim de ben bunu hiç beğenmiyorum be abi. Çok ağır bir savunma. Tek artısı kafa topları. Topu oyuna sokmada iyi değil. Bize kemal tokak veya sezer tarzı savunma lazım. Tabii önce büyük büyük sıkıntıları aşmak lazım :(

Ayberk

Abi en temizi şehir açık ve net bir şekilde diyecek ki; "kardeşim hiç kendinizi yiyip bitirmeyin para mara yok. eldeki malzemeyle devam edin, ne çıkarsa bahtınıza." Ben inanıyorum bu çocuklar küme düşmez, baştan peşin peşin herşeyi bilelim yalandan delirmeyelim son haftalarda. Orta sıralarda bitirelim işte. 3 milyon lira gelecek, tahta açılacak, transfer yapılacak, ha bir de ilk devreden kalan kronik problemlerimiz çözülecek, biz sonrasında sahaya odaklanıp başarı elde edeceğiz. Çok uzun iş be abi...

samsunmania

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Ocak 2016, 22:56:16
Abi ben b.kcuyum :) şimdiden söyleyeyim de ben bunu hiç beğenmiyorum be abi. Çok ağır bir savunma. Tek artısı kafa topları. Topu oyuna sokmada iyi değil. Bize kemal tokak veya sezer tarzı savunma lazım. Tabii önce büyük büyük sıkıntıları aşmak lazım :(

Doğrusun kardeşim. Ama şu halde ve ekonomik durumda iş yapar. En azından kafa golü atar. Bu kadar korner kullanıp gol atamayan başka takım var mı acaba?
Bu arada dediğin gibi Sezer'i inşallah alabiliriz.