2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

orucreis

Alıntı yapılan: beşnumara - 28 Aralık 2015, 00:02:59
Tribüne oynadığı tartışılmaz bir gerçektir ama bu kadar kötü değildi. İşbilmez Erhanın egoları bitirdi onu.

Sadece o mu ekigho umar ikilisi adami futbola kusturdu

s_uzunkaya

zola-ekigho yerine orta sahaya iki tane ciğeri sağlam, pres yapan, oyun bozan iki yabancı getirilmeli. bizim lig kondisyon ligi. çok koşan, çok basan takım kazanıyo. sağ-sol kanat, pivot santrofor, kaleci+ sezer özmen ....

ngonge

Oyunculari psikolojik olarak duzeltecek bir t.direktor lazım önce.

sadece55

Sezer Özmen, Aykut gibi isimler boşta.Bu isimleri kaçırmamalıyız ayrıyeten Orta saha sıkıntımızı da çözecek tecrübeli isimlere ihtiyacımız var.

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: Erdinc - 28 Aralık 2015, 15:15:44
Sezer Özmen, Aykut gibi isimler boşta.Bu isimleri kaçırmamalıyız ayrıyeten Orta saha sıkıntımızı da çözecek tecrübeli isimlere ihtiyacımız var.

Sezer özmen sezon basinda 3 yillik imzalamamis miydi?

samsunmania

Ferhat Görgülü şu an Gençler'de 11 de oynuyor. İnşallah almamız zora girmez.

Karabudun

Alıntı yapılan: samsunmania - 28 Aralık 2015, 21:02:45
Ferhat Görgülü şu an Gençler'de 11 de oynuyor. İnşallah almamız zora girmez.

Söz alınmıştı diye biliyorum. Gençlerbirliği'nin durumu pek iç açıcı değil ve oyuncu da bizim yönetime bozulmuş olabilir. Bunlardan ötürü gelmeyebilir. Ancak gelirse büyük katkısı olur takıma.

samsunmania

Alıntı yapılan: Karabudun - 28 Aralık 2015, 22:47:29
Söz alınmıştı diye biliyorum. Gençlerbirliği'nin durumu pek iç açıcı değil ve oyuncu da bizim yönetime bozulmuş olabilir. Bunlardan ötürü gelmeyebilir. Ancak gelirse büyük katkısı olur takıma.

Yeni hoca geldiği için göndermeyebilir. Gençlerbirliği de cacık durumda. Stoper transferi yaparlarsa ancak bize gelebilir diye düşünüyorum.

Karabudun

Alıntı yapılan: samsunmania - 28 Aralık 2015, 22:55:37
Yeni hoca geldiği için göndermeyebilir. Gençlerbirliği de cacık durumda. Stoper transferi yaparlarsa ancak bize gelebilir diye düşünüyorum.

Gelirse hayrımıza olur ki ben geleceğine pek ihtimal vermiyorum.
Bu arada Ofoedu'yu yolcu ediyoruz galiba. Nette Antalya ile her konuda anlaştığı yazıyor. Bizim yönetimin vereceği cevap bekleniyornuş. Esaslı bir fiyata verildikten sonra gitmesi hayrımıza olur. Takıma bir yararı olmaz bu saatten sonra.

samsunmania

Alıntı yapılan: Karabudun - 28 Aralık 2015, 23:21:26
Gelirse hayrımıza olur ki ben geleceğine pek ihtimal vermiyorum.
Bu arada Ofoedu'yu yolcu ediyoruz galiba. Nette Antalya ile her konuda anlaştığı yazıyor. Bizim yönetimin vereceği cevap bekleniyornuş. Esaslı bir fiyata verildikten sonra gitmesi hayrımıza olur. Takıma bir yararı olmaz bu saatten sonra.

Parayı getirsin, nereye giderse gitsin. Gelecek parayı katık yapar, adam alırız. Benim için Ofoedu Antalya play off final maçında bitmişti zaten. Onun umarsız tavırlarının yanında bizim gözyaşlarımızı unutmam mümkün değil.

sadece55

Alıntı yapılan: CoRaqLi55 - 28 Aralık 2015, 20:18:25
Sezer özmen sezon basinda 3 yillik imzalamamis miydi?

Sezer sözleşmesini fes etti

beşnumara

Yarışın bu kadar kızıştığı yerde sezeri bize yedirmezler.

özkan

Söyledik sezere olmayacağını orada.Ama akıl işte.Neymiş avrupaymış.

CoRaqLi55

Millet başladı transfere cayır cayır transfer yapiyo.Bakalim biz ne yapacagiz.

bayfa55

Adana Demirsporun saldığı oyuncular bizim bu kadroda 11 de oynar.