2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Stoper - 31 Ağustos 2015, 23:44:53
Ferhat Görgülü transferi de olmadi sanirim. 15 dakika var lisans hala TFF'nin siteye düşmemiş.

Adam imza attı ailesiyle geldi. Lisans çıkaramazsak yazıklar olsun

55.hakan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 31 Ağustos 2015, 23:53:37
Adam imza attı ailesiyle geldi. Lisans çıkaramazsak yazıklar olsun
Burası Samsunspor olmaz diye bir şey yok.

samsunmania

Sabahtan beri güncellediğim internet sayfaları 300 bin tl yi çıkartamayan koca şehrin kodamanlarına hediye olsun. Yazık....
Stoper Ferhat perşembe imzaladı. Lisansı çıkar herhalde.

korayxyz

Lisansı çıkmış ancak sistemde yoğunluk olduğu için sisteme işlenememiş. Yani transferde sorun yok. (kaynak: @smsnsprsk)

Stoper

Sanki burayı okurcasına A spor da transfer raporu programinda bu olaya açıklık getirdiler.

Gerekli bilgiler TFF'nin sisteme giriş yapılırsa gerisinin önemi yok. Güncellenme sonra yapılır dediler. Şuana kadar lisans islemleri yetismedigi için transferi gerçekleşmeyen futbolcu görmedim,kulüpler o kadar acemi değiller dediler.

bayfa55

Millet transferde şov yaptı. Biz acil bölgelere transfer bile yapamadık. Bu kadroyla nereye gideriz Allah bilir.

Ollivanders

Ads göztepe balkes karabük urfa ile boy ölçüşemeyiz.  Bu seneki senaryo tekrarlanır. Bir hüsranı daha kaldıramaz bu bünye

bayfa55

Bir kaç takviye yapsak iyi olacaktı. Bazı mevkilerimiz hakikaten sıkıntılı ayrıca devre arası transfer yapmakta zor bunu düşünerek transfer yapmaları gerekirdi. Bu saatten sonra iddialı olacağınızı sanmiyorum

cembaba

Bakalım yönetim neler yapacak?  Bekliyoruz . 

berusa55

Karabudun

Rüya ama Tiago'yu alsak mükemmel olurdu. Diğer taraftan Aykut Erçetin dedikodularının umarım aslı vardır.

samsunum

27 Aralık 2015, 23:04:10 #1406 Son düzenlenme: 27 Aralık 2015, 23:09:14 samsunum
bize faydalı  olur mu orasını bilmem ama  şu adilovicin twitter daki sayfasina bakıyorum da gelsin be abi.

https://twitter.com/AdilovicEldin?lang=tr

samsunmania

27 Aralık 2015, 23:12:46 #1407 Son düzenlenme: 27 Aralık 2015, 23:21:40 samsunmania
Şu tahta mıdır nedir bir arıza çıkarmazsa iyi. Yoksa bu kadro ile yol alamayız. İnşallah kulüpten de tahta ile ilgili bir bilgilendirme alabiliriz. Haber alan renkdaşlar da doğruluğu kesin olmak kaydıyla buradan bizimle paylaşırlarsa çok memnun oluruz.
Bize banko oynayabilecek kaleci, stoper, orta saha, forvet lazım. Yabancı alabilirsek de maceraya atılmadan Türkiye'den bilindik oyuncuları alma veya kiralayabilme şansımız olursa çok iyi olur. Sene başındaki gibi 400 bin tl için rezillik çekmeyiz inşallah.

Karabudun

Alıntı yapılan: samsunum - 27 Aralık 2015, 23:04:10
bize faydalı  olur mu orasını bilmem ama  şu adilovicin twitter daki sayfasina bakıyorum da gelsin be abi.

https://twitter.com/AdilovicEldin?lang=tr

Renktaş, hassasiyetine saygım sonsuz ancak ben tribünlere oynadığını düşünüyorum. Aksi bile olsa gelmesini istemem, bizdeki günlerinden çok uzak. Takım zaten ıskartalıklardan kurulu.

beşnumara

Tribüne oynadığı tartışılmaz bir gerçektir ama bu kadar kötü değildi. İşbilmez Erhanın egoları bitirdi onu.