2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Mert

Şuan yönetim illaki bişeyler yapmaya çalışıyordur.Ama öncelik transfer tahtasını açabilmektedir.En azından Ferhat'ın lisansını çıkarabilmek için uğraşıyorlardır.Eyy gidi süperlige çıktığımızda bu saatlerde ne kadar heyecanlıydık martins tesislerde dedi biri hepimiz uçmuştuk bance çıkmıştı sonra  :D

samuray

transfer yapamadan bittimi şimdi yazıklar olsun samsunan ekmek yiyen işadamlarına diğer şehirlerin belediye takımlarına para yağdırırken bizim y.z.y maddi olarak samsunspora katkı sağlamıyor  >:( >:( >:( >:( >:(

uykan

Kadro
ALPEREN PAK
BEKİR SEVGİ
BURHAN ARMAN
CANBERK AYDIN
CHIKELUBA FRANCIS OFOEDU
DISTEL ZOLA
EHIOSUN EKIGHO
ERCAN YAZICI
ERDİ DİKMEN
ERKUT ÖZKAN
ERSEL ASLIYÜKSEK (Kiralık geldiği takım: GENÇLERBİRLİĞİ )
FAMOUSSA KONE
FATİH KILIÇKAYA
FURKAN KÖSE
GALIN STEFANOV IVANOV
HALİL İBRAHİM PEKŞEN
HASAN KILIÇ
MEHMET ÇAKIR
MUHARREM EFE
MURAT GÜRBÜZEROL
MUSA AYDIN
MUSTAFA SEVGİ
OĞUZHAN BERBER (Kiralık geldiği takım: ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. )
OUSMANE CARDINAL NDIAYE
TAHA YALÇINER

tranfer bitmiştir kadro bu...

usare

Yeni aldığımız stoperle sözleşmeyi önceden imzalamıştık. Heralde ona lisans çıkartırız..

ngonge

Son dakikaya bırakırsan böyle...

Sağlık olsun, ilk yarı ilk 2'ye yakın olursak, belki 2.devre transferleri ile toparlarız. Maalesef sol bek gibi ciddi eksik bölgelerimiz var.

s_uzunkaya

Murat akyüz le abs e üzülüyorum. Furkan toparlar kendini orta saha da idare eder forvet hattında ofoedu ya allah sakatlık vermezse kone ile güzel işler çıkarır artı alperen de iyi bir alternatif olacaktır. Murat akyüz ve abs olaydı sağlam olurdu takım.

Ayberk

Atilla'ya bir ömür ödemeyeceksin parayı. 400 bin lira alacağı olduğu söyleniyor ne oynadı da neyi istiyor. Otur masaya anlaş elini vicdanına koy ben ne kadar hak ediyorum de ondan sonra görüşelim atilla bey. Suç bunlarda değil futboldaki kontrat anlayışında.

Shane_Falco

Adam gitmiş İnegöl'e ömrü billah bi daha 400 bin liralık kontrat alamayacağını oda biliyor. Anlaşır mı hiç takımla. Paşa paşa ödesinler diye yapmış. Sonumuz hayır olsun inşallah.

Stoper

Atilla efendi bu takıma ne vermiş ne kadar sure almışta parasını peşin istiyor. Karaktersiz , yavşak.

usare

Neyse hayırlısı olsun, Takım içinde halledeceğiz artık. Sağı bi şekilde idare ederiz. Solda erdiyi deneyelim oynayabiliyor sanırım. Devreye kadar ilk 6 olsun. Gerisini de devre arası çözeceğiz...

Ollivanders

Sgk olayı çözüldü zamanında . Yönetime çok yakın bir kaynaktan biliyorum .

Sadece Samsunspor

Millet naniler van persieler podolskiler bizde sgk ile atilla ile uğraşalım. Dünya ne zaman adil olacaksın >:(

Ollivanders

Sgk için haftalar önce teminat verildi ve tahta açıldı . Daha sonrasında 350 bin TL yenalın parası geldi şimdi de Atilla .

sadece55

Yenal ve Atilla bu paraları kazanıyorsa tabiki Muratlar onlar bunlar bu paralara oynamaz.Yazık yazık Kazım Başkan nasıl bu kadar açtın bu takımın kasasını.Ah 1 sene daha Erkut başkana bıraksaydın.

Stoper

Ferhat Görgülü transferi de olmadi sanirim. 15 dakika var lisans hala TFF'nin siteye düşmemiş.