2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

korayxyz

Tarih GBB kadar sevimsiz ve sıkıcı bir takım görmüş müdür acaba? Bırakın o takımı desteklemeyi insanın rakip bile olası gelmiyor bunlara :(

55ertan

Sondakika transferi yapip elimizde patlicana. Devre transferlerine kadar ilk 6ya girelim yeter. Devre arasi takviye gereken bölgeler netleşir.

beşnumara

Devre arasına kadar eski alacaklar yığılır, tahta yine kapanır bu sefer açmamız icin gerekrn miktar 3 milyondan aşağı olmaz bilesiniz.
Bu şehrin yöneticileri halen Samsunsporu görmezden geliyorlar. Tepkiyi Murata değil bu kişilere vermek lazım. Antepin kadın belediye başkanı ne paralar döküyor. Bizimkiler ne veriyor kulübe? Düşünüp unutuyoruz orda öylece kalıyor bu sorun. Belediye destekli takımlar nasıl transfer yapıyor görmüyor musunuz?

brigand

Murat profesyonel futbolcudur ve böyle bir karar almak istemiş ve orayı tercih etmiştir. Bu gayet doğal birşey. Ancak bu takıma hep menfaatleri baş gösterdiğinde reklam için yardım edip boy gösterenler, kulübün uzun süreli rahat nefes almasını istemeyip kendilerine gebe bırakanlar gayet rahat bir biçimde izliyorlar yine uzaktan. Yine son noktaya gelinecek, yine mecburen yardım eli istenecek ve onlarda ''bakın biz olmazsak bu kulüp bir hiç'' diyerek kurtarmalık yardımlarını yapacaklar. Yapacaklar diyorum çünkü zaten halihazırda bizi rahatlatacak plan ve paraya fazlasıyla hükmediyorlar.

55.hakan

Alıntı yapılan: amisos5506 - 31 Ağustos 2015, 13:53:43
galin ivanov un lisansı da bugün çıkarılmış.
İvanov'un zaten sözleşmesi yok muydu.Lisansı tekrar neden çıkarılıyor ki.Ayrıca İvanov'un lisansı nasıl çıkıyor tahta kapalıysa diye bazı sorular var aklımda.Herhalde sözleşme yenilemede tahta olayı geçerli değil.

Shane_Falco

İbrahim Akın Karşıyaka'dan 1.2 m istemiş senelik. Transfer sezonunun bitmesine 6-7 saat var bir ton oyuncuda boşta fakat adamlar hala bu fiyatları isteyebiliyor. Bu piyasayı bu hale getirenler Allahından bulsun. Olan bizim gibi desteksiz zar zor ayakta duranlara oluyor.

bayfa55

Adanademir ve karabük hala transferler yapıyor. Bunlarla biz nasıl başedeceğiz.

Ertuğrul Sağlam

Karabükspor'un bildiğim kadarı ile Kardemir'den yıllık 10,000,000 'nun üzerinde geliri var onların transfer yapması normalde ADS parayı nerden buldu? görüş olarak hükümetede yakın değiller...?

beşnumara

Adana Büyükşehir Belediyesi mhpli abi. Büyükşehir belediye başkanı öz kardeşini adsnin başkanı yaptı. Para yagdiriyor.

s_uzunkaya

Mert

Alıntı yapılan: slazenger - 31 Ağustos 2015, 21:09:41
Biitti mi şimdi?

Bana da öyle geliyor daha transfer yapamayacağız sanırım.Ama burası Samsunspor neyin ne olacağı da belli olmaz.

Ollivanders

Bu iş biter . Transfer beklemiyorum bu saatten sonra

kıbrıslı_mete

Arkadaş bu GBB takımı, belki de liglerimizdeki en ama en gereksiz takımdır. Muratı çok ama çok severim ama futbolcu az akıllı olur. Samsuna az paraya gelip tekrar kendini hatırlatmak varken,bir yıl daha fazla kazanmak için kendini dipsiz kuyuya attı. GBB sittin sene süper lige çıkamaz. Bizim bu desteksiz halimizi görünce de içim sızlıyor. ADS ve Karabük malı götürüyor biz her zamanki gibi yapayalnızız. Ama olsun, biz böyle daha mutluyuz.. Bize Samsunsporumuz olsun yeter. Furkan isterse 10 gol yesin, o Atatürklü arma sahaya çıkıp bizi heyecandan öldürse de biz daima 19 Mayısı dolduracağız....

Shane_Falco

Kivanç Karakaş'ı Urfa almiş :// Recep Niyaz'da Denizli ile anlaşmış.

Sadece Samsunspor

Alanlari lisanslari hemen tffye yansiyor bizim 3 gun once aldigimiz Ferhat Gorgulunun bile.lisansi cikmamis. Heralde lisans cikartamiyoruz borctan dolayi