2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Stoper

Furkan bütün transfer planını değiştirmiş olabilir. Güven vermedi ne yazık ki.
Murat Yıldırım transferi de olmadı.

Transfer döneminin bitmesine saatler kaldı. Belki hiç transfer yapamayız , belki bir adam belki de 3 adam birden alırız. Her sonuç bekliyorum. Eğer olur da birkaç isime imza attırırsak bunlar kesinlikle taraftarı tatmin edici isimler olmalı. Geçen sene son gün Mbilla alınmıştı,onun gibi etki edecek kalburüstü bir isim..

Ellibeş Numara

Murat Yıldırıma, karabük 1 milyon tl teklif etti ama kabul etmemiş. Samsunspor'un en fazla teklif edeceği ücret 550 bin tl'dir. Bu sezon ücretin hepsini de ödeyemeyiz. Gaziantep bb, 1 milyonun üzerinde teklif ettiyse gider bence ancak kendisi yönetimimize belçikaya gideceğini bildirmişti. Eşi ve çocuğu belçika da yaşıyor.

amisos5506

galin ivanov un lisansı da bugün çıkarılmış.

AhmetDenizci

İvanov ve Taha devre arasından önce dönerlerse çok iyi olacak.

orucreis

inşallah bu sene yüzümüz gülecek ama eksikler var insan umud ediyor işte

Shane_Falco

Murat Yıldırım'ın olmadığı kötü oldu :/ O bölge için şuanlık Hürriyet, Kıvanç Karataş, Taner Yalçın, Nizamettin Çalışkan gibi isimler boşta.

eprianu

Süper Lige çıktık transfere trilyonlar harcadık sonra 1.Lige düştük onlarca transfer yaptık. Ama yanarım yanarım da yıllardır  Hakan Bayraktar gibisini bir daha göremedik ona yanarım. 

Ayberk

En büyük ihtiyaç bek bence Oğuzhan kötü işin daha kötüsü alternatifi olabilecek 2 ismin de orijinal mevkii stoper. Özgür Özkaya ismi geçiyordu veya Sancak Kaplan gibi isimler butcemizi zorlamayacaksa alınmalıydı diye düşünüyorum. Forvet ihtiyacımız olduğunu hep söyledim yine söylediğimin arkasındayım ama öyle böyle atıyoruz. Isin kötüsü çok yiyoruz bunu bir şekilde durdurmamız lazım

korayxyz

Murat yıldırım GBB gittiyse eğer hayatının hatasını yapmıştır. GBB taraftarsız, geçmişi olmayan, kültürü ve amacı olmayan sıkıcı bir takım. 33-34 yaşında olsa anlarım ama bu yaşta paradan önce bence kariyerini düşünmeliydi. Yazık etti kendine ama yolu açık olsun. İyi bir futbolcu ve iyi bir insandır.

samsun 55

SON DAKİKA...
TRANSFER TAHTAMIZ TEKRAR KAPANDI...
Transferin son gününde, Samsunspor kadrosuna dahil etmek istediği transferleri yapamıyor.. Özellikle kaleci başta olmak üzre bazı futbolcu transferlerimiz, eski kalecimiz Atilla Özmen in alacaklarını peşin istemesiyle birlikte ve bunu ödeyemeyen Samsunspor kulübünün cuma gününden bugüne transfer tahtasının kapalı olduğu öğrenildi....

kaynak:selamet atlı

erkutdem55

Yeteri kadar futbolcu var.Karalar bağlamaya gerek yok.Doğru rotasyonla,biraz da form durumu yükselince takım rahatça ligi götürebilir seviyede.4 hatalı gol yedik ama ligde 4. sıradayız.Desteğe devam.

samsun 55

usare

Biz kaç tl verdik acaba Murat'a. GBB kaç lira verdi. Aradaki fark bu sevimsiz takıma gitmeye değecek kadar mı?

Shane_Falco

2 katı kadar fark olabileceğini düşünüyorum.

amisos5506

artık elimizdekilerin değerini yükseltmekten ve onlara sahip çıkmaktan başka çaremiz yok.göztepe,urfa,karabük,balıkesir,ads,karşıyaka dan 1 ve ya 2 sini altımıza alabilmek için iş yine biz taraftarlara düşecek.gbb ve diğerleri de var tabiki.bu takımı play off lara sokabilirsek yine herşey olabilir.ben ilk 2 nin nerdeyse imkansız olduğunu düşünüyorum.