2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

_Jack Daniels_

Videolara bakılırsa kaliteli oyuncu. Agresif ve topu oyuna sokabiliyor. Şu görüntüsüyle as oyuncu olacaktır.

Integral

AlıntıSoru: Defansin göbeginde oynayan bir oyuncu olarak özelliklerinden bahsedermisin? Senin ne gibi artilarin var? Baska oynayabildigin pozisyonlar var mi?

Ferhat: Defansin göbegi cok önemli bir mevkiidir benim gözümde. Benim oyunu kurma, yönetme özelligimle birlikte sol ayagimi cok iyi kullanmam benim büyük bir artim oldugunu söyler antrenörler. Oyunu uzun mesafeden acacak, ya da geriden santraforlari tehlikeli pozisyonlara sokacak güzel uzun pasim vardir. Geride oyun kurucu özelligim de ön plana cikar, defans yapip rakibi oyundan düsürmekle birlikte oyunu yöneten bir futbol kisiligine sahibim. Benim baska oynayabilecegim mevkiiler orta saha ve sol kanattir.

http://yetenekliturkfutbolcu.de.tl/FERHAT-G-Oe-RG-Ue-L-Ue---k1-BV-VEENDAM-k2-.htm

Sadece Samsunspor

Aciklamalara bakilirsa kendine guvenen biri. Yalniz stoperlerde de asiri ozguven sorunlar yaratabilir. Calima kalkarsa top kaptirabilir. Insallah Sezer gibi ses getirir. Hayirli olsun.

Sadece Samsunspor

AlıntıBERKAY A TAKIM'DA

Samsunspor'un alt yapısıda ki ortasaha oyuncusu Berkay Çalık A takımla antrenmanlara çıkmaya başladı.

MEVKİSİ ORTSAHA
Samsunspor dün Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmana Samsunspor'un  U21 takımında görev alan Berkay Çalık A takımla beraber antrenmanlara çıkmaya başladı. Kırmızı Beyazlı Teknik Direktör Ümit Özat genç oyunculardan oluşan bir kadro oluşturuyor. Kırmızı Beyazlılar alt yapısında bulunan başarılı oyuncu Berkay Çalık ortasaha mevkisinde görev yapıyor. Kırmızı Beyazlı futbolcu A takımda görev alıp, almayacağı ileri günlerde belli olacak.

http://www.dengegazetesi.com.tr/berkay-a-takimda-111053h.htm

Ümit hocanın bu huyunu çok seviyorum. A takımdakilere ek olarak alttanda yeni gençleri antremana çıkarıyor belkide lisans çıkartıp oynatacak. Helal hocam bu yolda yenilmekte elbette olacak ama sendeki bu cesaretle bişeler yapacağız inanıyorum

Stoper

Bu stoper transferi için yönetimi tebrik ediyorum.

Fatih
Ndiaye
Ercan
ve Ferhat bizi götürür.

4 gün kaldı transfer döneminin sona ermesine.
Son iki gün kala transferler gerçekleşir. İki transfer daha bekliyorum umarım bunlardan biri Murat Yildirim olur..

nomak55

Bu ferhat anlattigi gibi ise lazim olan sol bek te isimize yarayabilir tabi denemek ve izlemek lazim

Karabudun

Hani şu ettiği laflardan sonra korkmadım değil, o kadar iyi olsan Cavcav Dede bir alt lige niye kiralasın seni be güzel kardeşim? Genelde şöyleyim böyleyim tarzı konuşan adamlar fena patlar inşallah bu istisna olur da yüzümüz güler.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Karabudun - 28 Ağustos 2015, 11:03:01
Hani şu ettiği laflardan sonra korkmadım değil, o kadar iyi olsan Cavcav Dede bir alt lige niye kiralasın seni be güzel kardeşim? Genelde şöyleyim böyleyim tarzı konuşan adamlar fena patlar inşallah bu istisna olur da yüzümüz güler.

Cavcav artık eskisi gibi değil, yönetemiyor, td bulamıyor basına soruyor :D

beşnumara

Beyler süper lig için yetersiz olan ptt için bulunmaz kumaş olabiliyor sezer örneğinde olduğu gibi. Bu sekilde önyargılı olmak bence yanlış. Lig ve kalite farkı ortada.

Karabudun

Alıntı yapılan: NeverMind - 28 Ağustos 2015, 11:47:20
aslında ptt ligi yeri geldiğinde süperligden daha çok üst seviyede oluyor.

Heyecan bakımından katılıyorum. Süper Lig'de hep aynı senaryo oynanıyor. Üçünden hatta ikisinden hangisi ipi göğüsleyecek diye bekliyor insanlar. PTT 1.Lig'de tekerrür eden tek şey bizim play-off finallerine çıkıp finalde kaybetmemiz. Ancak diğer arkadaşların da dediği gibi oynanan futbolun kalitesi Süper Lig'de bu ligdekinden çok daha yüksek. Bu bakımdan Süper Lig'den gelen oyunculardan beklentiler büyük oluyor. Umarım Ferhat da fazlasıyla başarılı olur bizim takımda oynadığı süre boyunca.

55(tuncay)55

kale ve beklere alternatif adamlar lazım

Shane_Falco

http://www.tribundergi.com/haber/litvanya-dan-istanbul-amator-kumeye

Şu sıralar ise PTT 1. Lig ekibi Samsunspor'un yakın takibinde olduğu öğrenildi.

Karabudun

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 29 Ağustos 2015, 12:36:47
http://www.tribundergi.com/haber/litvanya-dan-istanbul-amator-kumeye

Şu sıralar ise PTT 1. Lig ekibi Samsunspor'un yakın takibinde olduğu öğrenildi.

Söylenenler ve söyledikleri doğruysa ve makul bir fiyata da alınabilecekse alınsın derim. Askerlik mevzusu da iyiymiş, helal olsun. Her adamın harcı değil. Ayrıca gelsin de bir camia görsün dünya gözüyle.

bayfa55

Bizim bir ön libero birde orta ofans oyuncusuna ihtiyacımız var

ask55

şimdi bir kaleci alma da göreyim.
iki golde de hatası var.

sol bek, orta saha, kaleci.