2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Rize Kıvanç Karakaş ile yollarını ayırıyor. Bize kalmaz o adam ama alabilsek orta sahaya ilaç olur. Elazığ gibi takımın bile yedek kulubesinde Taner Yalçın, Murat Kayalı gibi adamlar oturuyor. Elde olmayan sebeblerden kaynaklansa da belli noktalarda çok zayıf kaldık.

beşnumara

Ben bize rizeden bir topcu geleceğini düşünüyorum nedense ama kim olur bilgim yok.
Savunmayı iyi kurarsak furkanı da kazanmış oluruz bence. Bekler kötü olunca stoperler de dağılıyor. Dün Canberk sag beke geçtiği zaman stoperler biraz rahatladı. Sok beke iyi bir oyuncu aldık mı o zaman iyice güvenelim bence furkana çünkü bu ligde furkanın üst seviyesinde kaleci yok. Sonerin de yedigi golleri gördük.
Sol bekte m.sevgi idare eder ama bu sefer de onun araya atacağı pasları olmaz ortada oynayamayinca.

55.hakan

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Ağustos 2015, 20:47:15
Ben bize rizeden bir topcu geleceğini düşünüyorum nedense ama kim olur bilgim yok.
Savunmayı iyi kurarsak furkanı da kazanmış oluruz bence. Bekler kötü olunca stoperler de dağılıyor. Dün Canberk sag beke geçtiği zaman stoperler biraz rahatladı. Sok beke iyi bir oyuncu aldık mı o zaman iyice güvenelim bence furkana çünkü bu ligde furkanın üst seviyesinde kaleci yok. Sonerin de yedigi golleri gördük.
Sol bekte m.sevgi idare eder ama bu sefer de onun araya atacağı pasları olmaz ortada oynayamayinca.
Sağlam defans Furkan ı iyi yapacaksa O nu iyi olarak kabul etmeyelim Fatih  :) .Aksine kötü bir defansta ne durumda olduğunu görürüz.İyi kaleci kötü defansta belli olur diye bir atasözü de uydurayım şimdi  ;) Tamamdır evladımız çocuğumuz da 3 senede bir adım ilerlemez mi bir kaleci.Vasatın bir tık üzerine çıkamadı.Furkan artık bu sene kendini göstereceği sene olmalı.

beşnumara

3 senedir çok iyi olmayan soner tercih edilip furkana hiç güven verilmedi.
Geçen sezon sezer gelip savunmayi toparladıktan sonra kaleye soner geçti soner iyi kaleci dendi. Bence yanlış bu düşünce.
Savunma kaleciye kaleci savunmaya güvenmesi lazım. Bekler çok kötü iken geride hep tedirgin oluruz olmamız da normal. Sağ bek Canberk idare etti oyuna girdikten sonra sol beke de çözüm bulduktan sonra geride daha özgüvenli oyun oynarız diye düşünüyorum.

ngonge

Ortasahaya Hasan Kılıç gibi hem defansif hem ofansa top taşıyan bir adam lazım. Taha gelene kadar işimiz zor. Mustafa ağır kalıyor.

Sol bek için de acil oyuncu lazım. Oğuzhan ile olacak iş değil, ancak iyi bir alternatif olur Oğuzhan, hem bek hem de o.saha için.

Transferler genelde olumlu, direkt çok etki eden olmadı ama Kone iyi sinyal verdi.
Bence Murat Gürbüzerol hücumcu sağ kanatta etkili olacaktır, bekte fiyasko olduğuna kanılmasın.
Mehmet Çakır da fark yaratabilir ancak sürekli 90 dk çıkaracak bir oyuncu değil.
N'diaye çok iyi ama bir Sezer değil şimdilik.
Oğuzhan iyi bir alternatif olur.

SSKLA

istatistiklere bakmadım ama furkan form tuttuğu dönemde oynadığı maçın çok altında gol yemişti diye hatırlıyorum ki yaptığı kalecilikte sonerin kat kat üstündeydi- bilmiyorum hafızamıza reset mi çekildi ama bu adam iyi kaleciydi- ayrıca yaptığı çok kritik kurtarışları da olan bir kaleciydi. son olarak küçük bir hatırlatma bu adam ümit milli takımın kalecisi. Özetle tek maçla adamı itin dumuruna sokmaya gerek yok. Kalecilik günlük konsantrasyonun çok etkin olduğu bir mevkii çünkü

Shane_Falco

Sol bek ve ön libero şart takima. Bir tanede forvet olursa işler değişir. Ptt'den ve süper lig'den boşta olan oyuncular var. Bütün takimlar bu hafta hizli hamleler yapacaktir.

evolution55

emre__ss

Bu sene transferleri kim yapmışsa bir daha bu işlere hiç burnunu sokmasın.Ergen tarzı yetişkin menajerlerle beraber bize iyi kütelemişler.

celebi

bayfa55

İlk 2 hedefi koyacaksak bize en az 5 oyuncu lazım. Play off hedefliyeceksek 3 iyi oyuncu yetebilir. Şu Adanademirspor ve Karabükspor kadro ve oyun olarak bizden bayağı iyiler.

sadece55

Yabancı kaleci alacaklarını sanmıyorum.Büyük ihtimal tecrübeli süper ligten yedek biri isim alacaklardır.Bizim ortasahaya şuan murat yıldırım ilaç olur.

samuray

furkan.a bir hatalı gol yedi diye vurmayalım arkadaşlar geçen sezon ilk yarıda sonerden daha başarılıydı bana göre ama nedense erhan altın hoca bozuntusu diyecem hala kızgınlığım geçmiş değil ç ünkü plapyofta yaptığı penaltı cı hatalarından onun yüzünden kaybettiğimiz süper lig.malesef ikinci yarı hiç şans tanımadı furkana ve diğer gençhlere orta saha forvet stoper alınırsa yeterli olur daha sırada gençler var orada solda oynayacak erdi ercan stoper ve sağbek oyanacbilecek kapasiteode özat gençlere ağırlık veren bi yapısı var onlara şans tanıması bence çok olumlu tabi kadro yapısı zenginliği açısından sağbek solbek kstoper orta ysaha forvet kulübün maddi durumu malum alınailirse elbette ço çok iyi olur

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 25 Ağustos 2015, 10:02:26
Kaleci lazım

Muslera'nın yediklerini gördükten sonra bence kaleci lazım değil.Israr edersek kazanırız Furkan'ı...

ask55

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 25 Ağustos 2015, 14:27:05
Muslera'nın yediklerini gördükten sonra bence kaleci lazım değil.Israr edersek kazanırız Furkan'ı...
abi furkan yine oynasın da yedek kalecımız bıle yok.
hani elimizde soner olsa furkan oynasın derim ama yedek kalecimiz de yok.
bu yüzden illa ki bir kaleci şart bence.