2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

beşnumara

Erdi ile 3 yıllık sözleşme imzalanmış.

fanatik

Samsunspor'umuz Bugün
* Musa Aydın + 1 Yıllık
* Fatih Kılıçkaya + 2 Yıllık
* Erdi Dikmen + 3 Yıllık
* Burhan Arman + 3 Yıllık İmza Attırdı.

Sadece Samsunspor

Haydi gencler artik zamani gelmedimi. Umit ozat gibi genclere sans verecegim takir takir oynatacagim diyen bir hoca var. Bu sansi iyi degerlendirin son sansiniz artik. Bakin bursaya enes cityde ozan fbde 7 milyon avroya gitti. Neden sizde boyle bir deger kazanamayasiniz. Isteyin sonunda kazanacak olan siz Samsunspor ve Turk futbolu olacak.

samuray

en çok erdi olayına sevindim gençleri öyle bedavadan göndermek içimi cızlatıyor (beşiktaş itsemiş bizimkiler boş mukaveleye imza attırmak istemişler falan filan ne kadar doğru b.ilmiyorum ) gençleri kazanalım ne varsa altyapıda gelecekk yarın öbür gün uefa mali disihplin kriterlerini ortaya koyduğunda hiç bi kulüp transfer yapamayacak altyapının ne kadar önemli olduğunu anlasak artık

Shane_Falco

Tayfur Bingöl, Caner Arıcı ve Ahmet Kesim'i almış Alanyaspor. Bu Erhan Altın bir bizdeyken Ali zorlu, Serdar Eylik gibi patatesleri istemiş.

Tayfur Bingöl'ü alabilseydik gayet iyi olurdu :/

Stoper

Transfer sezonunun bitmesine 2 hafta kaldı.
Sağ bek,sol bek ve forvet alabilirsek taş gibi takım oluruz.

bayfa55

Ön liberoyu unutmayalım. Mutlaka ön libero şart

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 07 Ağustos 2015, 10:37:41
Antremanlarda Kone'yi izledikce Ekigho'ya icim daha cok isiniyor. Bu karaoglan bomba yaa. Macta nasil olur bilmiyorum ama yazik buna verilen paraya.
Ayrica Zola'yi da pek begenmedim cok tutuk gozukuyor insallah mac performansi farkli olur...

Ben sıradan bir taraftar olarak 3-4 antrenman izleyip bu futbolcular için böyle bir yorumda bulundum ve ilk maçta futbolcular hakkındaki gözlemimde haklı olduğumu maalesef gördük. Şimdi bu adamları kim, nerede, nasıl izleyip beğendi de Samsunspor'a aldı sormak lazım.
Bu adamlar için eğer ilerleyen zamanda performanslarında çok fazla bir artış olmazsa en az 600-700,000 TL'miz çöpe gidecek yazık değil'mi? bizim böyle bir parayı heba edecek durumumuz var mı? İNCE ELEYİP SIK DOKUMAK bu mu?...

beşnumara

İnce eleyip sık dokumak kolpa basının işi abi :)

s_uzunkaya

takım adeta bağardı forvet lazım diye. alperen istisnai bir futbolcu. ptt liginde aranılan forvet tipi alperen ama tecrübeli son vuruşu bilen bir forvet lazım. sağımızdan çok geçit verdik. muratı aradık bu maç ta. zola-kona gönderilmeli yol yakınken.....

eprianu

18 Ağustos 2015, 01:19:56 #1195 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2015, 02:38:32 eprianu
Zolayı "Üst düzey liglerde çok önemli oyuncu" diye bize getiren geçen senelerde göztepe göztepe diye diye ortalıkta gezen,
sonra bir anda Samsunsporlu olan Çağlar Aslan'dı. Bakınız;

https://twitter.com/caglaraslan35/status/620352672097550336
https://twitter.com/caglaraslan35/status/621381393927544832

yilmazselcuk55

Abdülkadir Özgen Şanlıurfaspordan ayrılmak istiyormuş twitterda söylentiler var aradığımız adam ancak hem bütçe hemde göztepenin devrede olması sıkıntı  :'(

Shane_Falco

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 18 Ağustos 2015, 03:14:56
Abdülkadir Özgen Şanlıurfaspordan ayrılmak istiyormuş twitterda söylentiler var aradığımız adam ancak hem bütçe hemde göztepenin devrede olması sıkıntı  :'(

Abdülkadir Şanlıurfa'dan yıllık 1 trilyona yakın para alıyor. Urfa bu sezon transfer politikası gereği aldığı oyunculara 500 bin liradan fazla vermedi. Bunun akabinde de Abdülkadir'den ücretinde indirim yapmasını istediler o da buna yanaşmadı. O yüzden ayrılıyor takımdam. Urfa'da aldığı ücrete yakın bir miktar veren olursa oraya transfer olur. Veren olmazsa kalır yine Urfa'da.

orucreis

Özgürü almış görünüyoruz transfer markette ?

Tamer55

Transfer tahtası gene kapanmış transfer yapmayı bırakın kone ve Erselin lisansını çıkartılamıyor ödercek miktar 350 bin tl