2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

ugrass

Samsunspor olarak oyunucuyu begenmeyip sezon içinde gönderecek kadar lüksümüz var yani :)

5trawberry

Yabanci oyuncu uygulaması 5+5 değil mi? Neden faydalanmıyoruz bu durumdan, çok düşük maliyetli oyuncular var iki tanesi tutsa bile büyük getiri sağlar.

beşnumara

Uygulama 5+5 ama 5 yabancıdan sonra tffye oyuncu başı 200 bin ödemesi var. Yönetmelik böyle.
Faruk ben beğenmeyip gönderme lüksünden bahsetmedim. Sezon içinde veya şuanda bile getirilip begenilmeyen oyuncular nasıl gönderiliyorsa öyle gönderilir demek istedim.

Tiryakiler55

Berlin'de bircok Türk yasiyor, PTT 1.Ligde oynayacak kalitede, almanyanin alt yapisindan gecmis, yetenekli oyuncular oluyor/var. Yönetim baa sorsun ben burdan gönderim türk asilli genc oyuncular. yabanci kontenjanida tükenmez en azindan :D Göreve hazirim :D

berusa55

Ofeodu'da öyle haftalarca sürecek bir sorun yok anlaşılan...

https://instagram.com/p/6FxyKhMrow/

sadece55

Ndiaye çok iyi transfer hızlı akıllı iyi posizyon alıyor.Zola ilk maçta bekleneni veremedi.Ben Oğuzhan'ı da çok beğendim.Gürbüzerol da kadroda iyi bir alternatif olur.Bu takıma ofeudu Gelince daha hızlı bir takım oluruz.Kone daha çok gezen forvet Tarzı.Son zamanlarda bu kadar umut verici girmemiştik lige.Şimdi takıma 3-4 transfer daha eklenirse, Ligin iddialı takımlarından oluruz.Bu 3-4 ismin 2 si hedef isimlerden olur inşallah.

samsunsporlu1994

Sol bek için Özgür Özkayanın ismi geçiyor.

ali ihsan

Hürriyet Güçer Karşıyaka'dan ayrılmış.Bize ilaç olur...

bayfa55

Hürriyet Güçer keşke gelse tam aradığımız adam

jean

Erdal acar para verip krizi onledi hurriyet ksk de kaldi

Shane_Falco

Erdal Acar daha bugün 1.2 m aktarmış Karşıyakaya. Hürriyet olayı yinede çözülmemiş sanırım. Anlaşamamışlar ayrılmış adam oradan. Fakat bize gelsede 2-3 gün ödemesi gecikti diye antremana çıktığı Karşıyaka'dan ayrılan adam bizde ne kadar durur ;)

Bu arada Karşıyaka Necati'yi tesislere getirmiş.

Ertuğrul Sağlam

AlıntıKarşıyakaspor klübü ile olan görüşmelerimiz olumsuz sonuçlanmıştır. Karşıyakaspora başarılar dilerim..
18:50 10 Agu

@Hurriyetgucer50

Shane_Falco

Hocanın oynatmak istediği futbol yapısına bakınca bir forvet oyuncusu alsak bile net bir golcü alacağımızı sanmıyorum. Şöyle diyeyim Necati, Semih şentürk ve bizim Adiloviç tarzı gol vuruşu yapan hafif yavaş ve fazla koşmayan bir adam yerine Umut Bulut tarzı daha çok koşan, pres yapan bir adam alacağımızı düşünüyorum. Hocanın bu tarz futbol oynatacak olması Alperen'in şansını biraz daha arttırıyor.

Bunların ikisinin ortası bir adam bulabilirsek bizim için ilaç olur. Böyle bir adam olarak da aklıma sadece Serdar Deliktaş geliyor.

minci

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 11 Ağustos 2015, 11:07:11
Hocanın oynatmak istediği futbol yapısına bakınca bir forvet oyuncusu alsak bile net bir golcü alacağımızı sanmıyorum. Şöyle diyeyim Necati, Semih şentürk ve bizim Adiloviç tarzı gol vuruşu yapan hafif yavaş ve fazla koşmayan bir adam yerine Umut Bulut tarzı daha çok koşan, pres yapan bir adam alacağımızı düşünüyorum. Hocanın bu tarz futbol oynatacak olması Alperen'in şansını biraz daha arttırıyor.

Bunların ikisinin ortası bir adam bulabilirsek bizim için ilaç olur. Böyle bir adam olarak da aklıma sadece Serdar Deliktaş geliyor.
Benim aklıma da Adanaspor'lu Tiago geliyor.

SSKLA

abdülkadir özgen olsa forvette sıkıntı kalmaz