2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Alıntı yapılan: orucreis - 31 Temmuz 2015, 16:58:20

İyide adamın 2017 ye kadar sözleşmesi var ve fiyatı 500.000 € diyo kolpa haber gibi olmasın bastianın resmi sayfasına da baktım böyle bişe yok

Büyük ihtimal kiralıktır hocam

SSKLA

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 31 Temmuz 2015, 17:24:46
Büyük ihtimal kiralıktır hocam

tweete kiralık gideceği yazıyor zaten

Ölümüne_Samsunspor

kone iş yapar kiralık miralık gelsin ben artık inanmıyorum bu basına ofeodu sakatlandıgına bile inanmıyorm

ugrass

falcon samsunda deniliyordu ne oldu yokmu haberi olan?

beşnumara

Samsun basını kolpa diyoruz ya ;) doğru haber ile işleri yok bunların.

bayfa55

01 Ağustos 2015, 10:38:37 #1085 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2015, 10:42:24 bayfa55
Ama haberler doğru Taha ve Ofoedu uzun süre sahalardan uzak kalacakmış. Artık ona göre oyuncu transferlerini yapmamız gerekiyor. Bu işin sakatlığı var, cezalısı var, formsuzluğu var.

ngonge

Bu sakatlıklar nereden çıktı bir anda..

Ayberk

Bastia'dan gelecek kone'nin santrfor olduğunu düşünmüyorum bence kanat forvettir. 1,75'lik ve istatistikleri bu kadar kötü malili genci oynayacağımıza alpereni oynayalım ileride

ask55

Alıntı yapılan: Ayberk - 01 Ağustos 2015, 12:37:09
Bastia'dan gelecek kone'nin santrfor olduğunu düşünmüyorum bence kanat forvettir. 1,75'lik ve istatistikleri bu kadar kötü malili genci oynayacağımıza alpereni oynayalım ileride
kardeşim ne kadar saçma konuştuğunun farkında değilsin sanırım...
Alperenin bu takımda oynaması için ön şartları sağlaması lazım.
Öncelikle zenci olmalı, bitiriciliği sıfır olmalı, birebirde etkisiz ve top kontrolü büyk kaptan adnan güngör ve ya büyük kaptan turgay gölbaşı seviyesinde olmalı, taraftara el kol yapmalı, yaşı tecrübeli olması açısından 48 olmalı, saygısız ahlaksız her gece karı kız peşinde koşmalı vs.
Ya da hepsini geç siyasi yalakaların birinin yeğeni falan olmalı.
Öyle kolay mı Samsunspor gibi "büyük" bir camiada futbol oynamak ?

Jnr.Serkan

Ne zaman ki Furkan , Canberk , Ercan , Kemal , Kemal , Burhan ve Alperen bu takimın harç kısmıni olusturur o zaman gelir basari.Superligde Bursaspora ozeniyoruz ama bizim altyapimizda ki yetenekler cogu takimda  yok . Serkani Celili Ercani Vurali Cenki Tumeri Ertugrulu Ilhani Tanjuyu yoktan var etti bu camia, simdi neden bu sabirsizlik .Borc cok diyorsun bastia da tek tesmi mac oynamamis forvet aliyorsun.Tek hucum planimiz kanatta ki siyahilerle suğursuzca bir an once hucuma cikmak

Desiqner

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 01 Ağustos 2015, 14:59:03
Ne zaman ki Furkan , Canberk , Ercan , Kemal , Kemal , Burhan ve Alperen bu takimın harç kısmıni olusturur o zaman gelir basari.Superligde Bursaspora ozeniyoruz ama bizim altyapimizda ki yetenekler cogu takimda  yok . Serkani Celili Ercani Vurali Cenki Tumeri Ertugrulu Ilhani Tanjuyu yoktan var etti bu camia, simdi neden bu sabirsizlik .Borc cok diyorsun bastia da tek tesmi mac oynamamis forvet aliyorsun.Tek hucum planimiz kanatta ki siyahilerle suğursuzca bir an once hucuma cikmak

*Öncelikle kardeşim yoktan var etmek Allah'a mahsustur onu bir kardeşin olarak düzelteyim.

Şimdi gençler mevzuuna gelindiğinde Türkiye Kupası maçlarında gençlerimize güvendiğimizde ne kadar etkili ve düzgün futbol oynadıklarını gördük.Mersin ve Bursa'nın as kadrolarına karşı gözle görülür top oynadılar.Bu gençlere güvenmeyip yanındaki adama pas atmaktan aciz adamlara birsürü para gömmeye devam ettikçe bu devran sürüp gidecek.
Bir ayrıntı olarak bence artık A takım seviyesine gelmiş gençlerin buradan itibaren hedefsizleşmesi riskini almadan kendilerine uygun takımlarda kiralık oynatılmaları veya o seviyede kendilerine profesyonellik getirecek eğitimler almaları gerekir."Ben oldum" düşüncesi birsürü genç yeteneği bitiren düşüncedir.Tabi bunlar bizim işin ayrıntısını , iç yüzünü bilmeden yazdığımız şeyler şuan kulüp belki nelerle uğraşıyor ve bunları düşünebiliyorlar mı oda muamma.

Tamer55

Transfer Merkezi ⚽ @TransferMerkez  54 sn.54 saniye önce
Samsunspor, Bastia'nın Malili golcüsü Famoussa Kone'yi satın alma opsiyonuyla 1 yıllığına kiraladı.

Samsunspor ‏@smsnsprsk  23 dk.23 dakika önce
TRANSFER | Samsunspor'umuz, Bastia'dan Koné'yi kadrosuna kattı

Ölümüne_Samsunspor

Samsunspor'umuz yeni transferimiz Famoussa Kone  için Nuri Asan Tesisleri'nde imza töreni gerçekleştirdi. Kulübümüze kiralık olarak 1 yıl imza atan Famoussa Kone'nin  imza törenine kulübümüz adına Başkan Yardımcılarımız Rüştü Araboğlu, Ömer ÇORUH ve Futbol Şube Sorumlumuz Metin ATEŞ katıldı.

BU SENE FENA OLUYORUZ SÜPER LİG BİZİ BEKLESİN

Ölümüne_Samsunspor

BEN SİZE DEDİM BU OYUNCULARIN UZUN SÜRE SAKAT OLACAĞI HABERLERİ YALANDIR DİYE DAHA BELLİ DEĞİL BİZİM BASIN SAMSUNSPOR TARAFTARINI NASIL ÜZEEYİM DİYE BAKIYOR

Samsunspor Kulübü Başkan Yrd. Rüştü Araboğlu, bugün Fomaussa Kone imza töreninde basın mensuplarına gelen sorular üzerine Ofoedu ve Taha'nın sağlık durumlarıyla ilgili; "Basında çıkan Ofoedu ve Taha'nın 4-5 ay sahalardan uzak kalacağı haberleri asılsızdır. Oyuncular şuanda izinde. Sağlık durumlarıyla ilgili henüz netleşen bir şey yok. Pazartesi günü izinler bitince sağlık kontrollerinden geçecekler durumları o zaman netleşecek" şeklinde konuştu.

samuray

ya bu samsun yeyrel basınına yönetim neden tepki göstermiyor anlamış değilim aynı zamanda taraftarlar olarakta tepki koymalı bu şaklabanlara ya bunlar sanki samsunsporun kuyusunu kazmakistiyorlar yalan haberlerle ellerine ne geçiyor anlamış değilim. kone hayırlı olsun diyielim inşallah oturur takıma uyum sağlar bi an önce