2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

berlinli55

peki bizim külüp niye hic aciklama yapmaz oyuncuyu korumak icin

Shane_Falco

Ben şu işi anlamıyorum arkadaşlar. Biz süper lig'den düştük oluk oluk borcumuz vardı takımda adam kalmadı. Balkes ve Karabük transferlerine baktım adamlar gayet iyi kadrolar kurmuş. Özellikle Balkes çok iyi adımlar atmış. Erciyes'den ses seda yok ama Murat Yıldırım, Serdar Gürler, Ethem gibi adamlar hala kadrolarında. Hatta gitmediyse Drenthe bile Erciyes bünyesinde olmalı şuan.

Biz nasıl amatörce, çocukca hatalar yaptık ki bizden başka kimse yapmamış bu hataları. Bizim durumlarımıza düşmemişler.

Karabudun

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 28 Temmuz 2015, 16:01:24
Ben şu işi anlamıyorum arkadaşlar. Biz süper lig'den düştük oluk oluk borcumuz vardı takımda adam kalmadı. Balkes ve Karabük transferlerine baktım adamlar gayet iyi kadrolar kurmuş. Özellikle Balkes çok iyi adımlar atmış. Erciyes'den ses seda yok ama Murat Yıldırım, Serdar Gürler, Ethem gibi adamlar hala kadrolarında. Hatta gitmediyse Drenthe bile Erciyes bünyesinde olmalı şuan.

Biz nasıl amatörce, çocukca hatalar yaptık ki bizden başka kimse yapmamış bu hataları. Bizim durumlarımıza düşmemişler.

Erciyes için yorum yapamam ama Balıkesir'ın öyle iyi yönetildiği falan yok. Geçen sezon Süper Lig'de olmanın ekmeğini yiyorlar. Süper Lig'e çıkınca iyi kötü beli doğrulttular. Oyuncu almak değil oyuncunun parasını ödemek mesele ve bu adamlar bu sezon epey açıldılar. Gümlemeleri yakındır

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: Karabudun - 28 Temmuz 2015, 18:01:21
Erciyes için yorum yapamam ama Balıkesir'ın öyle iyi yönetildiği falan yok. Geçen sezon Süper Lig'de olmanın ekmeğini yiyorlar. Süper Lig'e çıkınca iyi kötü beli doğrulttular. Oyuncu almak değil oyuncunun parasını ödemek mesele ve bu adamlar bu sezon epey açıldılar. Gümlemeleri yakındır
Erkut başkanın basin aciklamasinda dedigi de tam olarak buydu.Futbolcu aliriz ama parasini ödeyemeyip kulubu borca sokamayiz gibi birsey demisti.

Ollivanders

Yapılacağı söylenen 3 transferi nokta atışı yapmalıyız . Eğer yaparsak cidden mükemmel olacak .

beşnumara

Önceden transfer haberleri basına servis ediliyordu ve birçogu yatıyordu. Şimdi Erkut Tutu bunlara haber vermiyor gizli yürütüyor diye çıldırıyorlar. Bir de elestiriyorlar. Yok yaa transferleri sizin istediginiz gibi mi yönetsin yönetim?
Yerel basına acil tepki verilmeli yapılan haberlerden dolayı. Resmen dalga geçiyorlar. Sonra basın özgürlüğünden bahsederler.

ask55

sezona çok kötü hazırlanıyoruz.
hala teknik direktörümüz bile belli değil.(ümit özat ile resmi sözleşme imzalanmamış)
takıma renk katacak taraftarı heyecanlandıracak bir transfer hamlesi yok.
hazırlık maçı bile yapamıyoruz.
10. haftanın sonunda küme düşme hattından kurtulma mücadelesi veriyor olursak şaşırmam.

Ölümüne_Samsunspor

şimdi de öyle bir haber yapmışlar gibi adamı çıldırtacak cinsten yok neymiş ümit özat samsunspor t-shirt şort felan giymiyormuş imzayı da atmamış acaba falan filan kafalarda soru işareti kalıyormuş ne kadar büyük bir olay

Ölümüne_Samsunspor

Bu arada edinho'nun adı geçiyor portekiz milli takımındada oynamış gelrse çok yararlı olr ptt'de tozu dumana katar ama onu alabilceğimizi sanmıyorm

bayfa55

Edinho ve Gohou dan birisini Göztepe alacakmış. Edinho kaliteli oyuncu biz ilgileniyorsak iyi yaparız.

Jnr.Serkan

Superlige cikmak istiyorsan al gohou ve cemili bitir isi

Ollivanders

29 Temmuz 2015, 19:50:27 #1061 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2015, 14:06:39 Serpico
Oyuna direk katkısı olacak , skoru etkileyecek bir santraforla anlaşmalıyız bir de stoper . Eğer bu transferleri yaparsak çok güçlü bir takım oluruz bea

evolution55

bayfa55

Takımda forvet ve ofansif orta saha eksikliği var. Her haliyle belli

Shane_Falco

30 Temmuz 2015, 20:36:11 #1064 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2015, 20:53:34 Shane_Falco
Stoper transferinde adı bizimle geçen İBB'li Gençer şuan takımının Avrupa ligi eleme maçında AZ Alkmaar'a karşı ilk 11'de çıktı