2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

orucreis

Mehmet yıldız bu ülkede bu yaşta bu futbolla !!!! para kazanıyor ya pes doğrusu....

Ölümüne_Samsunspor

Alıntı yapılan: orucreis - 25 Temmuz 2015, 15:30:22
Mehmet yıldız bu ülkede bu yaşta bu futbolla !!!! para kazanıyor ya pes doğrusu....

Her zaman başımıza bela duruyo duruyo bizi buluyo

emre__ss

Şu mehmet yıldızdan ne çektik arkadaş...

orucreis

Alıntı yapılan: emre__ss - 25 Temmuz 2015, 16:51:38
Şu mehmet yıldızdan ne çektik arkadaş...

Çözümü belli alacaksın sert bi defans tokatlayacak onu oyundan düşürüp yıldıracak  :-[

5trawberry

Murat Yildirim gelse ortasahamiz çok sağlam olacak.

55(tuncay)55

bitirici bir forvet (falcon'la anlaşıldıgı söyleniyor) bir stoper (cemil veya onun ayarında birisi) birde olursa kaleci transferi bunlarda olursa hem kadro hemde kadro genişligi anlamında güzel işler yapılmış olacagız

Sol Açık

Daha derli toplu görebilmemiz açısından, bu güne kadar yapılmış transferleri ve oynadıkları bölgeleri listelemek iyi olur.
Benim takip ettiğim kadarıyla yeni transfer ettiğimiz oyuncuların listesi aşağıda. Ama atladığım (belki fazladan yazdığım) olabilir, ayrıca oynadıkları bölgeleri de kontrol edebilirseniz iyi olur, haliyle oyuncuların bir kısmını hiç seyretmedim.

Bekir Sevgi (Kaleci)
Ousmane N'Diaye (Stoper)
Oğuzhan Berber (Sol Bek)
Distel Zola (Orta Saha)
Muharrem Efe (Orta Saha)
Murat Gürbüzerol (Açık)
Mehmet Çakır (Açık)
Ehiosun Ekigho (Forvet)
Ersel Aslıyüksek (Forvet)

Sol Açık

25 Temmuz 2015, 18:56:52 #1027 Son düzenlenme: 25 Temmuz 2015, 19:00:07 Sol Açýk
Geçen sezon sonu kadromuzdan ayrılan oyuncular ise şöyle (yine bildiğim kadarıyla ve kontrol edilmeye muhtaç şekilde):

Soner Şahin (Kaleci)
Hasan Hüseyin Akınay (Kaleci)
Ayhan Tuna Üzümcü (Stoper)
Sezer Özmen (Stoper)
Ahmet Burak Solakel (Sol Bek)
Murat Akyüz (Sağ Bek)
Doğan Erdoğan (Orta Saha)
Recep Niyaz (Orta Saha)
Eren Tozlu (Forvet)
M'Billa Etame (Forvet)

Sol Açık

Eğer yukarıdaki listeler doğru ise transfer ihtiyacımız olan bölge öncelikle savunma olacaktır.

Geçen sezonki savunma beşlimizde temelde 6 oyuncu görev almıştı. Bunlardan sadece Fatih Kılıçkaya takımda kaldı. Sezer kiralıktı ve takıma kazandırılamadı. Diğer 4 oyuncu ise oldukça yaşlanmışlardı (Soner 34, Tuna 34, Murat 34 ve Ahmet Burak 33 yaşındalardı). Bence de bir gençleştirme operasyonuna ihtiyaç vardı. Kale Furkan'a emanet edilecek, sanırım yedek olarak da Bekir alındı. Stoper için Tuna ve Sezer'in yerine N'Diaye transfer edildi, bence 1 transfer daha gerekir. Sol bek için Oğuzhan alınırken (Mustafa Sevgi de gerektiğinde oynayabilir), sağ bekteki tek oyuncumuz Canberk (belki zaman zaman Ercan oynayabilir). Sağ bek için transfer şart.

Orta saha ve kanatlarda daha başka oyuncu gerektiğini düşünmüyorum. Bir golcü transferi düşünülebilir, yoksa Ekigho santrafor oynayacak demektir.

Özetle, kadroyu sahada görmeden, kağıt üzerinde baktığımızda 3 transfer gerekli görünüyor. Bunlardan sadece birisi ilk 11 için (santrafor), diğer 2'si ise esasen kadro derinliği açısından (stoper ve sağ bek). Bunlar için de acele etmeye gerek olmadığına inanıyorum. Süper Lig takımlarından açığa çıkacak oyuncular bonservisi ile veya çok daha muhtemelen kiralama şekliyle transfer edilebilir. Yani kağıt üzerinde paniğe gerek yok diye düşünüyorum.

orhan

Kesinlikle oyunu yönlendirebilecek hakan bayraktar tarzında bir oyuncu lazım zola o açığı kapatırsa tamam ama hasan la taha o işi göremiyor oyunu iyi kuramıyorlar o yüzdende uzun toplarla oynamak zorunda kalıyoruz.Bunun yanında bir stoper bir santrofor ve iyi bindirmeler yapabilecek bir sağ birde sol bek lazım.

55ertan

Murat akyüz canla başla oynadı hep.
Onu çok arıcaz. Yaşıda gelmiş yapacak birsey yok

samuray

sol bek ve sağbek forvet santrafor ihtiyacı var takımımızın ne kadar doğru bilemiyorum haber gazetesinde cemil i sözde kenan yelek istememiş gibi bi habier yaplışlar furkanı eleqştiren arkadaşları anlamıyorum geçen sezon erhan altının kaprisi yüzünden ikinci devre neredeyse hiç oynatmadı furkanı bence furkan sonerden iyi bi kaleci bu sezon direk oynamkalı final maçımızı soner erhan altın yüzünden kaybettik zaten

sadece55

Bence lige çıkmak hedefimiz varsa kaleci almalıyız.Yok biz öylesine takım kuruyoruz olursa Play-Off diyorsak o zaman gençler oynasın.Bu ligte süperlige çıkmanın yüzde 50 si tecrübeli ve iyi bir kaleci.

Ollivanders

Kaleci , stoper sağ bek ve bir forvet olsa tadından yenmez. Favori de görürüm takımımızı. Ama yine istediğimiz gibi olmaz tercihler eminim

bayfa55

Maçı dün dikkatlice izledim. Stoper, santrafor ve ofansif orta saha eksiğimiz var ayrıca sağ bek için alternatif oyuncu lazım. Bu takımın nerden baksan 5 sağlam oyuncuya ihtiyacı var . Kaleci Bekir de sağlam durmuyor. Mutlaka İyi bir kaleciye de ihtiyaç var