2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Ayberk

Mehmet Yıldız hazır boştayken kaç lira istiyorsa verelim. 10 gol bizim takımda atsa, 3 gol de rakibimiz olup bize atmamış olsa her türlü kar ettirir. Yine bir rakibimiz alacak ve bizim korkulu rüyamız olacak sanki

Karabudun

23 Temmuz 2015, 12:01:29 #976 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2015, 12:09:46 Karabudun
O geldi bu geldi diye armaya küsülmez vesselam ancak yarın bir gün -o gün muhakkak gelecek, adetidir kendisinin- Özat tribünlere dönüp sövdüğü, hareketi çekip yaylana yaylana önümüzden yürüdüğü vakit burada avukatlığını üstlenen arkadaşlara savunmalarını isim isim hatırlatmaya üşenmeyeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Alttan alttan bizimle görüşüp şatışı koyduğu Bolu istisnası hariç gittiği her camia, her tribün (Ankaragücü, Manisa ve Elazığ) kendisinden nasibini aldı. Emin olun bizi de boş geçmeyecek.

ugrass

Ekigho ve cemil adıcanla görüşülüyordu ses soluk cıkmadı mı?

Tamer55

Ekigho nun alacağı yüzünden tahta kapanmış alacağı için transfer olabilirmiş tekrar ekigho

bayfa55

Valla Ekighoyu bilmem ama takımda çok eksik mevkii var. Hazırlık maçlarında çok daha iyi anlayacağız.

Desiqner

İlk maç Göztepe ile olacak ve bence çok belirleyici olacak çünkü Göztepe çok sağlam takım kurdu bize eksiklerimizi gösterecekler.

evolution55

arkadaşlar bir şey soracağım bu ümit özatla mehmet çakır elazığda sorun yaşamışlar mıydı?

Shane_Falco

Alıntı yapılan: evolution55 - 24 Temmuz 2015, 05:51:53
arkadaşlar bir şey soracağım bu ümit özatla mehmet çakır elazığda sorun yaşamışlar mıydı?

O ikisi arasında sorun olduğunu bilmiyorum. Mehmet Çakır alacaklarını alamayınca mı ne ayrılmıştı takımdan. Hatta ayrıldığı zaman Ümit Özat zaten takım başında değildi istifa etmişti diye hatırlıyorum. Yanlışım olabilir ama bu şekilde hatırlıyorum.

samuray

ümit özat elzazığıda bi kaç oyuncuylu kadro dışı bırakmıştı sanırım mehmet çakır yoktu o isimlerin arasında diğer isimleride hatrlamıorum özatın hocalığına gelince pek içaçıcı kariyeri olmamasına rağmen iyi veya kötü inşallah iyi olur bizim açımızdan(yönetim bi kararr almış artık yapacak bir şey  yok) eleştirmeyi bırakalım bizim taraftarlarımız ne futbolcuları ne hocaları havaya sokmuş büyük taraftarımız ümit özatıda havaya sokar ben böyle düşünüyorum

Stoper

Alıntı yapılan: evolution55 - 24 Temmuz 2015, 05:51:53

Sorun yaşamadılar. Aksine Ümit Özat'in kafa adamlarindan biriydi.

Ertuğrul Sağlam

Gazete Gerçek'in haberine göre Burhan Arman, H.İbrahim Pekşen, Mehmet Yılmaz, Berkay Polat Kampa götürülmemiş... Diğerlerini anlarımda Burhan Arman'ın geçen sezon Türkiye kupası maçlarında yaptığı işleri hepimiz gördük oynadığı futbol ile bu takımda olabileceğini gösterdi. Maddi sıkıntılar içinde boğuşurken altyapıdan çıkıp takımımızda oynayabilecek futbolcuların gönderilmesine nasıl izin verirler anlamıyorum... :(

Shane_Falco

Bende Mehmet Yılmaz'dan ümitliydim. Hatta geçen sezon bir alt ligde takiminda ilk 11'de oynuyordu.Ama şu kamplarda istenileni veremiyor mu ne bir türlü patlamayi yapamadi.

olcay

Sebepsiz yere götürmezlik olacağını sanmıyorum artık. Memleketimizin çocukları o kadar da saf ve temiz değil. Son 10-15 yıl içinde hiç değilse kötü oynayan ama karakteri sağlam kaç Samsunlu var piyasada.

Haber doğru mu, önce onu araştırmak lazım.

bayfa55

Vallahi ben Canberkten bile çok fayda sağlayacağımızı sanmıyorum. Bir yıl top oynamadı.

samsun 55

Arkadaşlar burhan kampa götürülmedi diyorlarda resimdeki burhan değilmi yoksa ben mi yanlış görüyorum