2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

samsunmania

Murat Gürbüzerol Manisa'da çok beğendiğim bir oyuncuydu. Balıkesir ve Bolu maceraları iyi sonlanmadı. Manisa performansını yakalarsa çok faydalı olur.

kıbrıslı_mete

süper ligde birçok oyuncu boşa çıkmak üzere veya çıktı. buralardan birkaç tane kapmak lazım. mesela antepte şenol can boşa çıktı. gs de umut gündoğan. berk ismaili bile hemen giresun kaptı. bu tarz oyuncular olabilir. özellikle de başakşehirde ve g.birliğinden oyuncu havuzu çok geniş. oralara da yönelinmeli

bayfa55

Ümit Özat Takımın kondisyonunu beğenmemiş o yüzden idman sayısını günde 3' e çıkartmış.

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsunmania - 22 Temmuz 2015, 12:14:05
Murat Gürbüzerol Manisa'da çok beğendiğim bir oyuncuydu. Balıkesir ve Bolu maceraları iyi sonlanmadı. Manisa performansını yakalarsa çok faydalı olur.

Ben de Manisa'dan hatırlıyorum ve Manisa'dayken beğeniyordum. Hızlı ve yetenekli görünüyordu. Ama sonra nereye gitti, ne yaptı takip etmedim, açıkçası dikkatimi de çekmedi.

Bizde ne yiten değerler tekrar parladı. Umarım Murat da öyle olur.

sadece55

Murat bu yoklukta iyidir diye düşünüyorum.Ama acilen artık 2 bek 1 stoper ve 1 santrafor almalıyız.Ve bu isimler takımın hedefini belirleyecek isimler bence.

nomak55

Bi jaen Jacques Bougouhi diye bi amcaoglu vardı ne oldu ondan bi haber varmı gelecekmi gelmeyecekmi bilgisi olan varmı beyler keşke onu getirsek zaten ermeni liginde adam koşa koşa gelir bize

beşnumara

Kulübe destek veren olsa o oyuncu alınırdı ama maliyeti az da olsa bonservis ödenemedigi için alınamıyor diye biliyorum. Ben de çok istedim alınmasını. İnşallah pişman olmayız.

Ölümüne_Samsunspor

Falcon'la anlaştık haberleri vardı adam bu sabah idmana çıkmış bonservisi yüksekmiş yine yalan haberler...

Ertuğrul Sağlam

Takımda Ersel ve Alperen'den başka forvet diyebileceğimiz kimse yok.
Defansta Fatih ağır ve kısa kalıyor.
Ercan kendini geliştiremezse bırakın Samsunspor'u bu ligde oynayacak topcu değil.
N.Diaye Kapalı kutu ve iki gündür antremanlarda yok.
Solbek Oğuzhan...!
Sağbek Canberk...!
Ortasahada Hasan, Zola, Sefa, Taha, Muharrem, Sefa Serbest, Musa, Mehmet Çakır, Murat Gürbüzerol, Ofeodu, Ali Zorlu, İvanov, Mustafa Sevgi, Halil İbrahim
Kısaca bu takıma en az bir stoper, iki tane sağ ve solbek ve en az bir forvet lazım...

sadece55

Kaleci transferi ile ilgili de hic haber geçmiyor Furkan ile sezonu geçirebileceğimizi düşünmüyorum.

55ertan

Furkanda yetenek var ama gecen sezon hic oynamadı :o.
Kendini gelistirdiyse 1nci kalecimiz olabilir

bayfa55

23 Temmuz 2015, 02:10:43 #971 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2015, 02:16:59 bayfa55
Gurbetçi ve Süper lig takımlarından takviye düşünüyorlarmış. Şu anki kadromuz geçen seneye göre bayağı güçsüz. Aslında hazırlık maçı konusunda çok geç kalındı takımın eksiklikleri hazırlık maçlarında çok daha rahat görülebiliyor.

ngonge

Ümit Özat takımın kondisyonunu eksik bulmuş, arada katılsa kendisi için de fena olmaz.
İnşallah transferle ile bir enkaz bırakıp gitmez. Süper lig kaşarlarını almak isteyecektir.

Yönetimin samsunlu antrenör ısrarı çok yersizdi bence. Madem öyleyse Musa Aydın t.direktör-oyuncu olaydı daha iyiydi, görünürde bir yardımcı görünürdü, o idare ederdi.
Bu arada gelecekte tek akıllı bir biçimde takımı yönetebilecek Samsunlu isim o'dur. Şu yaşta kendine dikkat ediyor, az çok oynayabiliyor en azından. Onun aklına ihtiyacımız var artık ayağından çok.

samsun 55

Samsunspor'da dış transfer
Samsunspor Boluspor'dan forvet oyuncusu Murat Gürbüzerol'u renklerine bağladı.PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü.Karadeniz ekibi, teknik direktör Ümit Özat yönetiminde güne aerobik yaparak başladı. Nuri Asan Tesisleri'ndeki göl kıyısında gerçekleştirilen aerobiğin ardından şut çalışması ve çift kale maç yapan oyuncular, daha sonra şok havuzuna girdi. İdmana izinli olan Ousmane N'Diaye katılmadı.
Öte yandan antrenmanda Samsunspor'un Boluspor'dan transfer ettiği forvet oyuncusu Murat Gürbüzerol da yer aldı.
Kırmızı-beyazlıların ön protokol yaptığı Murat Gürbüzerol ile transfer tahtası açıldığında resmi sözleşme imzalayacağı bildirildi.

Kaynak:trtspor

Bizim transfer tahtası  halen kapalı galiba

sadece55

Sivasspor'dan Fatih kıran ile anlaşıldığı söyeniliyor.Geçen sene Göztepe de kiralık oynamış .