2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Lusage

Umit Özat??? Nereye gidiyoruz? Yönetim ne yapmaya çalışıyor? Bir cozebilsem.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Desiqner

sadece55

Celil de hep muhalefet yaparak kendine zarar veriyor.malesef bizim altyapımızdan yetişen bütün Topçular kulübe sonradan zarar verecek hareketler de bulunuyorlar.Kim istemez Ercan'ı teknik direktör Celil'i menajer Serkan'ı Altyapıda ama malesef hiç biri futbolculuktan sonra futbol camiasında tutulamadı.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Erdinc - 18 Temmuz 2015, 14:46:57
Celil de hep muhalefet yaparak kendine zarar veriyor.malesef bizim altyapımızdan yetişen bütün Topçular kulübe sonradan zarar verecek hareketler de bulunuyorlar.Kim istemez Ercan'ı teknik direktör Celil'i menajer Serkan'ı Altyapıda ama malesef hiç biri futbolculuktan sonra futbol camiasında tutulamadı.
Ercan ve Serkan'in futbol ile hicbir bagi kalmadi.

orucreis

Umit ozatla anlasildi haberi var

MeL_55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 14 Temmuz 2015, 18:58:36
ümit özat sesleri varmis.. eger bu karaktersiz "adam" gelirse yere düsen formayi duvara asip kapiyi kapatirim.

twitterdeki transfer merkezin haberine göre ümit özat samsunun yeni hocasiymis.

ve dedigimin arkasindayim eger dogruysa.
karakter yoksun herifin adi samsunspor gibi serefli takimin ismiyle yan yana durmasi bile hata.
baskan eger bu "adami" getirirse kendisi de gözümden düser.

birakin kenan yelek olsun iste. battikca batiyorsunuz zaten

Jnr.Serkan

3 gun once is bitmis bir is,basina ancak servis edildi.Takimi frenlemesin bu taraftar zaten playoff demek

55ertan

Ümit özat kölnde futbolu bırakınca ağlamışdı. Almanlar bile sevmişdi adamı. Ne gibi karaktersizlini gördünüzki?
Bu saatden sonra gelebilecek en iyi hoca bence.

bayfa55

Ümit Özat hocamız olmuşsa Samsunspor taraftarı olarak ona sonuna kadar destek vermek zorundayız. Sonuçta bizim takımın bir parçası olacak. Bundan sonra başka şeyleri konuşmak gereksiz ve anlamsız.

yirmiuc

Yonetim geldiginden beri hoca konusunda sacmaliyor.
Gecen sezon gereksiz bir sekilde erhan altinin arkasinda durdular , bu sezon da umit ozat..

Yeni sezon icin heves birakmadilar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

SametYılmaz55

Ümit Özat gibi birine ne desteği vereceğiz ? Rakip teknik direktöre aptal aptal el kol hareketi yapan birinin ne işi Samsunsporda ? bu kadar mi dustuk ? Ümit Özat'in nasıl karaktere sahip olduğunu görmek için Simge Fıstıkoglu ile girdiği tartismayi açıp izlemek yeter.Saygısız,kendini beğenmiş birisi.Yarın bir gün aptal aptal konuşur çok başımızı ağrıtir.boylesine karakterli bir takıma böyle bir hoca hiç ama hiç yakışmaz

Karabudun

Alıntı yapılan: 55ertan - 18 Temmuz 2015, 20:23:27
Ümit özat kölnde futbolu bırakınca ağlamışdı. Almanlar bile sevmişdi adamı. Ne gibi karaktersizlini gördünüzki?
Bu saatden sonra gelebilecek en iyi hoca bence.

İşine gelmediği yerde kaçar, sıkıyı gördüğü yerde uzar. Bunları yaparken de takımın hali, vakti umur tahtası olmaz. Geçen hafta Bolu ile anlaşmış ve antrenmanlara bile çıkmıştı oysa şimdi bizimle anlaşmak üzere. Kafi gelmez mi sence? Sonra bugün ettiği lafı ertesi gün yutar, hiç de ar yapmaz. İstersen bununla ilgili de örnekler verebilirim. Sinirlenince kendini kaybetmekle kalmaz çirkefleşir. Bu hususta bu ligde Özköylü ile aşık atabilecek tek adamdır Özat. Tribün ayırt etmeksizin(özellikle kendi taraftarlarına) el, kol hareketi çeker hatta bunu canlı yayında bile yapmışlığı vardır. Nette biraz ara bulursun. Kendi taraftarı ile çekişmekten hiç çekinmez hele bir protesto edilsin yeter. Bizim tribünü bir düşün, sonra yaşanacakları hesapla keza Ankaragücü'nde iken epey bir gündeme geldi taraftar kavgalarıyla. Ayrıca her iki maçtan birinde ya oyun esnasında ya maç sonunda sahaya girer. Hocalığına hiç değinmiyorum zaten değinilebilecek bir şeyi yok. Bunca olumsuz özelliğinin yanında sevdiğimiz yönleri de var tabi. Mesela ne konuşacağını, nasıl konuşacağını bilmez. Gezi eylemleri esnasında yorum yapan Necati Şaşmaz'ı bile kıskandırabilecek potansiyele sahip. Kedisine şampiyonlar liginde yer almanın nasıl bir duygu olduğunu soran muhabire " kurabiyeyi verirsen kedi süt de ister." şeklinde bir cevabı var. Vallaha için için üzülüyorum, bari Yılmaz Vural'ı falan alsaydık en azından hocalık namına iş görürdü.

_SoN_

Alıntı yapılan: Karabudun - 18 Temmuz 2015, 21:11:36
İşine gelmediği yerde kaçar, sıkıyı gördüğü yerde uzar. Bunları yaparken de takımın hali, vakti umur tahtası olmaz. Geçen hafta Bolu ile anlaşmış ve antrenmanlara bile çıkmıştı oysa şimdi bizimle anlaşmak üzere. Kafi gelmez mi sence? Sonra bugün ettiği lafı ertesi gün yutar, hiç de ar yapmaz. İstersen bununla ilgili de örnekler verebilirim. Sinirlenince kendini kaybetmekle kalmaz çirkefleşir. Bu hususta bu ligde Özköylü ile aşık atabilecek tek adamdır Özat. Tribün ayırt etmeksizin(özellikle kendi taraftarlarına) el, kol hareketi çeker hatta bunu canlı yayında bile yapmışlığı vardır. Nette biraz ara bulursun. Kendi taraftarı ile çekişmekten hiç çekinmez hele bir protesto edilsin yeter. Bizim tribünü bir düşün, sonra yaşanacakları hesapla keza Ankaragücü'nde iken epey bir gündeme geldi taraftar kavgalarıyla. Ayrıca her iki maçtan birinde ya oyun esnasında ya maç sonunda sahaya girer. Hocalığına hiç değinmiyorum zaten değinilebilecek bir şeyi yok. Bunca olumsuz özelliğinin yanında sevdiğimiz yönleri de var tabi. Mesela ne konuşacağını, nasıl konuşacağını bilmez. Gezi eylemleri esnasında yorum yapan Necati Şaşmaz'ı bile kıskandırabilecek potansiyele sahip. Kedisine şampiyonlar liginde yer almanın nasıl bir duygu olduğunu soran muhabire " kurabiyeyi verirsen kedi süt de ister." şeklinde bir cevabı var. Vallaha için için üzülüyorum, bari Yılmaz Vural'ı falan alsaydık en azından hocalık namına iş görürdü.

ben bu yorumun üstüne daha birşey söylemek istemiyorum,açıkçası her kelimesine katılıyorum,bu adamın arkasında durup nasıl maç izleyeceğiz çok merak ediyorum.

MeL_55

Alıntı yapılan: Karabudun - 18 Temmuz 2015, 21:11:36

ellerine saglik.. erkurt baskana duyurulur!!!!