2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Ekigho oynadığı zaman etkili olan bir oyuncu. Boş kaleye atamıyor, ama rakip savunmayı zorluyor ve atılamayacak kimi pozisyonları bitirebiliyor.

Ekigho alınsın demem, daha dengeli ve iyisi bulunsun derim. Ama Ekigho'nun geçmişteki 2 gelişinde de işe yaramadığını düşünmediğim gibi, eğer gelirse yine işe yarayacağını düşünüyorum.

bayfa55

Ekigho dan daha önemlisi Mbilla gibi iyi bir santrafora ihtiyacımız var.

sadece55

Bence Mbilladan daha etkili daha bitirici bir santrafora ihtiyaç var.Golcü bir isim bulursak bu sene çok etkili bir hucum hattı kurabileceğiz.Bize adam eksiltebilen bir sağ açık ve güçlü bitirici de bir santrafor gerekli.Bunları halledersek hucum da etkili bir takım olacağız.

korayxyz

Geçmişte takımda oynamış ayrılmış oyuncuların tekrar takıma gelmesi bence çok sağlıklı bir şey değil ama ekigho bu ligde hızıyla, seriliğiyle her türlü iş yapar. Onu bir ortasaha oyuncusu gibi düşünmek lazım, bitirici bir forvet gibi değil. O nedenle mutlaka son vuruşları iyi bir"golcü" almamız şart

Ölümüne_Samsunspor

Var ya göreceksiniz bu sene bizim takım fena olcak zola tam lawal tarzında bi oyuncu ekigho her ne kadar baş yoldursa da tek başına aldırdığı maçlar var ekigho-J.J.B diye bir forvet vardı 27 Maçta 20 gol atmış o olursa bide ofeodu ortada taha hasan zola defansta fatih ve   ndiaye takımı düşünsene abi bi de sezer gelirse yemede yanında yat

Ollivanders

Ekighodan bir ortasaha düşünmek mi ? Çılgınca fikirler bunlar . Adam iki metreye pas atamıyor . Ayak içini iyi kullanıp 2 gol atsaydı spldeydik .

Dünyada adam kalmamış gibi gidip ekighoyu alıyoruz . Yok bedavaya oynayacakmış yok şöyle yok böyle . Adamın disiplinsiz tavırlarının umarı etkilediğini hepimiz biliyoruz . Ofoedu ile ikisinin yaratabileceği disiplinsizliği tahmin edebiliyor muyuz ? Ofoedunun oyun isteği pamuk ipliğine bağlı .

Bu tarz maceralara hiç gerek yok . Yönetim ekighoyu almasıyla çok büyük hata yaptı . Yazık olacak taraftara . Bir de bu adamı beğenenler neyini gördü çok merak ediyorum . Tüm bu olumsuz performansa rağmen bu adamı hala destekleyenleri anlayamıyorum .

Gözümü kapıyorum SPL deki maçlar geliyor , gözümü kapıyorum ptt 1.ligte kaçırdıkları , eli belinde tavırları , isteksizliği , para alamayınca yaptığı sorunlar geliyor aklıma . Hiç gerek yoktu bu transfere .

bayfa55

Santrafor ve ofansif orta sahaya ihtiyacımız var. Ekigho gereksiz bir transfer gibi gozukuyor

Shane_Falco

Ekigho bitmiş gibi konuşuluyor. Bilmiyorum bilgisi olan var mı ama Ekigho konusunda adım atıldı mı ki ?
Eğer ki Ekigho alındıysa İvanov ile kesinlikle yollar ayrılmalı. Bitirici bir yabancı peynir ekmek gibi lazım takıma.

Mert

O değil de Kenan Yelek de kursa gidiyormuş takımı kim çalıştırak arkadaş  :-\

korayxyz

14 Temmuz 2015, 11:48:12 #804 Son düzenlenme: 14 Temmuz 2015, 11:51:38 korayxyz
Alıntı yapılan: Serpico - 14 Temmuz 2015, 11:14:14
Ekighodan bir ortasaha düşünmek mi ? Çılgınca fikirler bunlar . Adam iki metreye pas atamıyor . Ayak içini iyi kullanıp 2 gol atsaydı spldeydik .

Dünyada adam kalmamış gibi gidip ekighoyu alıyoruz . Yok bedavaya oynayacakmış yok şöyle yok böyle . Adamın disiplinsiz tavırlarının umarı etkilediğini hepimiz biliyoruz . Ofoedu ile ikisinin yaratabileceği disiplinsizliği tahmin edebiliyor muyuz ? Ofoedunun oyun isteği pamuk ipliğine bağlı .

Bu tarz maceralara hiç gerek yok . Yönetim ekighoyu almasıyla çok büyük hata yaptı . Yazık olacak taraftara . Bir de bu adamı beğenenler neyini gördü çok merak ediyorum . Tüm bu olumsuz performansa rağmen bu adamı hala destekleyenleri anlayamıyorum .

Gözümü kapıyorum SPL deki maçlar geliyor , gözümü kapıyorum ptt 1.ligte kaçırdıkları , eli belinde tavırları , isteksizliği , para alamayınca yaptığı sorunlar geliyor aklıma . Hiç gerek yoktu bu transfere .

Son vuruşlarda çok yetersiz olduğunu biliyoruz. Ama bir kanat oyuncusunda olması gereken, sürat, çeviklik ve adam geçme özelliği var. Eğer gününde olursa tek başına maç aldırabilecek potansiyeli var. Ayrıca play off finali oynadığımız sene bu takımın banko oyuncularındandı o yüzden performansı konusunda biraz haksızlık ediyoruz bence. Karakter konusuna gelince o konuda bir şey diyemem, sonuçta profesyonel futbolcu ve oynamak zorunda, onu da oynatacak olan yönetim ve TD'dür.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Mert - 14 Temmuz 2015, 11:42:08
O değil de Kenan Yelek de kursa gidiyormuş takımı kim çalıştırak arkadaş  :-\

2-3 güne hoca gelecek demekki ;)

beşnumara

Dedikodulara bakılırsa ya reha erginer ya da ümit Özat olacak hoca.

yirmiuc

Teknik direktor herkesin icine sinecek bir isim olmayacak sanirim.

jean

En kalitelisi ugur tutuneker bosta olan sanirim cok para ister