2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

bayfa55

Burada yazınca bazı arkadaşlarım kızıyor bana ama  teknik direktör olmadan transferler yapıldı. Kime göre yapıldı bu transferler  Ayrıca Kenan hoca ikinci kamp döneminde kursta olacakmış. Bir kulüp bu kadar plansızca yönetilmemeli.

Raqua55

Hoca konusunda hiçbir Açıklama yok.En azından bir açıklama olmalı.Kenanla devam edilecek veya Yeni bir hoca getirilecek gibisinden bir açıklama yapılmalı.

jean

SametYılmaz55

Gidişat hiç iyi değil bence.felaket tellallığı yapmak istemiyorum,kötü de düşünmek istemiyorum fakat Emin Kar döneminin son zamanlarında olan şeyler bu senede olacak gibi gozukuyor.Yönetimdekilere sonuna kadar güveniyoruz,iyi niyetlerinden şüphemiz yok ama durum onu gösteriyor.iyi niyet bir yere kadar götürür.çok büyük belirsizlikler var,çok büyük baskılar var,destek yok,verilen sözler havada kaldı.Allah sonumuzu hayır etsin.Şehri yönetenler destegi baskı kurarak verme peşinde.bu durumda yönetimin elini kolunu bağlıyor gibi.En azından Recep Hun,Mehmet Pank gibi karaktersizler kulübü yönetmiyor diyerek avutmaya çalışıyoruz kendimizi.İnşallah bir an önce atlatiriz şu durumu

Shane_Falco

Zeren işinde iyi bir adam gibi görünüyordu gitmesine üzüldüm. Hoca konusunda da ne olur ne biter bilinmez ama Giray Bulak veya onun gibi biri gelecekse Kenan Yelek ile devam etmek daha iyidir.

beşnumara

Gidişat iyi değil diyen arkadaşlar kendilerine göre haklıdır ama bu kadar borca ve sahipsizlige rağmen transfer dönemi bittiğinde iyi bir takıma sahip olacağımızı görecekler.
Ben bir soru sorayım o halde. Taraftar ne yapıyor, üzerine düşenin kaçta kaçını yapıyor, yönetime ne kadar yardımcı oluyor?

5trawberry

Bir gün önce istediğimiz hocayı getiririz diyen, bir gün sonrasında ise aniden istifa eden adamin, ''istifam özel kulüple alakasi yok'' lafina kimse inanmaz bu isleri geçeceksin.
Klubün kafa adamisin, madem istedigin hocayı getirebilecek potansiyel var neden olduğumuz yerde kulaç atıp bir metre ilerleyemiyoruz.

Ollivanders

Alıntı yapılan: beşnumara - 13 Temmuz 2015, 03:13:15Ben bir soru sorayım o halde. Taraftar ne yapıyor, üzerine düşenin kaçta kaçını yapıyor, yönetime ne kadar yardımcı oluyor?

Ayrıca coşkun zeren'e ısınamayan bir ben miyim bilemiyorum . İstifasını kayıp olarak görmüyorum . Ayrıca futbolun dili bir iyi oyuncu her zaman iyidir ki bu futbolcuları güvendikleri , futbolcu izlettikleri Kenan Yelek tarafından da izleniyordur . Tamam henüz hocamız yok.olduğu zamanları da biliyoruz . Geçen sene hocamız vardı da gelen futbolcular Ali Zorlu ile Talhaydı. Ben yönetime güveniyorum arkadaş . Bu tarz şeylerden de eleştirmeyi daha sezon başında uygun görmüyorum

Shane_Falco

Ekigho dedikodulari dolasmaya baslamis.

Ned Stark

Alıntı yapılan: Serpico - 13 Temmuz 2015, 10:16:05
Ayrıca coşkun zeren'e ısınamayan bir ben miyim bilemiyorum . İstifasını kayıp olarak görmüyorum . Ayrıca futbolun dili bir iyi oyuncu her zaman iyidir ki bu futbolcuları güvendikleri , futbolcu izlettikleri Kenan Yelek tarafından da izleniyordur . Tamam henüz hocamız yok.olduğu zamanları da biliyoruz . Geçen sene hocamız vardı da gelen futbolcular Ali Zorlu ile Talhaydı. Ben yönetime güveniyorum arkadaş . Bu tarz şeylerden de eleştirmeyi daha sezon başında uygun görmüyorum

Canım kardeşim bu konuda yanlız değilsin ;
Antalya da ki kampa maçı izlemek için gittiğimde gördüm sn zeren I , küçük dağları yaratmış üstüne  imza atmıştı sanki , Metin ATEŞ de yoktu ondaki hava , bende kayıp görmüyorum kişiyi ... yönetim e bende senin gibi güveniyorum ...

Duško Milinković

Ned stark abim gıcık gittiyse bizde gıcık gideriz.

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 13 Temmuz 2015, 15:03:01
Ekigho dedikodulari dolasmaya baslamis.

Hatta bu akşam, havaalanına karşılamaya gidecekler bile varmış diye duydum, ne kadar doğrudur muamma..

yirmiuc

#samsunspor da yazaydin iyiydi :)
insallah faydali olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

orhan

Hocamız kenan yelek olacak gibi içimden bir his öyle söylüyor.Bence iyi de olur.