2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

germencisse

Distel Zola için yeni bir Lawal olacakmış gibi bir izlenim aldım..

ChucKeR

imkan olsa avrupada yetişmemiş afrikalıyla çalışmayacan. hem aptal oluyolar hem usul adap bilmiyolar

samsun 55

Alıntı yapılan: korayxyz - 11 Temmuz 2015, 02:05:41
Anıl taşdemir süperligde oynayamaz ve tam da bizim aradığımız topçu. Alamaz mıyız ki :/

adana demir alamıyorsa biz hiç alamayız

Raqua55

Kulüp içinde Neler oluyor neler dönüyor bilmiyorum.O yüzden kimseye sallamak istemiyorum.1 aydır teknik Adam problemi çözülmedi.Üstüne Giray Bulak gibi çapsız birisinin ismi yazıldı çizildi.Tabi bu adamı Ortaya atan Durduk yere taraftarla yönetimin arasını açmaya çalışan lobi belli.Herhalde Yönetim kendi isteğiyle Giray Bulak ismini düşünmemiştir.Bence yönetime tepki gösterilmesinin en büyük sebebi Göztepe ADS Karabük Balıkesir gibi takımların Takır Takır transfer yapmaları. Bana göre yönetim teknik adam konusunda sınıfta kaldı.Ama transfer konusunda iyi gidiyoruz.Bütçemiz belli her sene olduğu gibi Kısıtlı.Ve bizim diğer Takımlara göre çok büyük bir avantajımız var oturmuş bir kadromuz mevcut.Transferde sakin gidersek bence Süperlig için en büyük adaylardan biri oluruz

beşnumara

Alıntı yapılan: germencisse - 11 Temmuz 2015, 02:56:19
Distel Zola için yeni bir Lawal olacakmış gibi bir izlenim aldım..

Top dağıtışı aynı. Lawal ilk geldiğinde ads'de izledim hayrandım. Zola'da sakatlık olmazsa bence çok yararlı olacak. Diğer stoper soro kadar olmasın tamam da tuna kadar oynar heralde :)

orucreis

Alıntı yapılan: beşnumara - 11 Temmuz 2015, 03:37:18
Top dağıtışı aynı. Lawal ilk geldiğinde ads'de izledim hayrandım. Zola'da sakatlık olmazsa bence çok yararlı olacak. Diğer stoper soro kadar olmasın tamam da tuna kadar oynar heralde :)

Tuna mı :) tunanın yerinde az çok toptan anlayan herkes oynar :)

beşnumara

Tuna'dan iyiler vardı ama .... erhan gitti onu oynattı. Durdu durdu finalde bizi harcadı erhan tuna soner üçlüsü. Neyse sövmicem.

kamuri

distel zola bi turgayla adnan değil :D

korayxyz

11 Temmuz 2015, 15:24:06 #743 Son düzenlenme: 11 Temmuz 2015, 15:29:29 korayxyz
Alıntı yapılan: samsun 55 - 11 Temmuz 2015, 03:25:16

adana demir alamıyorsa biz hiç alamayız

Bu anıl neymiş böyle ya. Geçen sene PTT1'de sürekli yedek oturan adamsın sen, ne kadar isteyebilirsin ki

beşnumara

Türk oyuncular niye bu kadar istiyor acaba? Adam takımları biliyor. Süper lig hedefin varsa bana verirsin o parayı, nasıl olsa ordan burdan belediyeden para akıyor diye düşünüyor. Bu paralar verilmese bu adam hic bu rakamı telaffuz eder mi?

samsunmania

MHK başkanı Kuddusi Müftüoğlu oldu. Allah'ım biz neyin mücadelesini veriyoruz? >:( >:(

beşnumara

Abi valla şu Türk futbolu iyice komedi oldu yaa. Samsunspor olmasa bizim ne işimiz olur bu saçma sapan sistemin içinde.  Kimin icazetiyle geldi acaba? Futbol nerdeydi nereye geldi 13 yılda.

samsunmania

Vallaha kardeşim zaten bizim maçlar hariç maç seyretmiyorum. midem bulanıyor artık.

mehmet yılmaz

Reza Zerrab'ın hayırsever iş adamı olduğu Yeni Türkiye'de Kuddusi'nin MHK, Tüpçü'nün TFF başkanı olması da normaldir.  >:( >:(
Samsunspor olmasa, futbol seyredilecek gibi değil artık!

Ölümüne_Samsunspor

''Samsunspor'un Bursaspor dan transfer ettiği '''''Bekir SEVGİ'''''
Bu akşam ki KARTEPE idmanına katıldı..Samsun Camiamıza hayırlı olsun''
Mevkisi Kaleci.