2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

evolution55

Ayberk

Yunanistandan gelecek denen stoper çok sağlam duruyordu ondan ses seda yok değil mi?

beşnumara

Öyle bir şey yokmuş. Gelirse iki stoper biri yerli biri yabancı olacak. Gencer ve ndiaye. Zenci stoper iyi olması lazım yoksa defansa yabancı kontenjanını boşa harcamış oluruz.
Bu arada ofoedu kampa mı gelmiş tatile mi belli değil. Sen Samsunspor'un oyuncususun. Seni kandıran kandırmadam önce para işini düşünecekti. 150 bin euroya Samsunspordan 23 yaşında oyuncuyu kim almış ki bedava oyuncu bekliyorlar. Buna iyi bir ceza vermek lazım gerekirse iyi bir dayak atacaksın. Yok öyle bir dünya.

Ayberk

Shane_Falco

Valla benim icimden geçen şu şekildeydi alacaktik ileri uca 3 tane daha zenci kalirsa ofi ile beraber 2 kanat 1 forvet 1 forvet arkasi hucum bölgesi kap kara  :)

Sakat ivanov devre arasindan önce dönmeyeceğine göre zaten -1 yabanci hakkimiz varken stoper ve ön libero olarak 2 yabanci hakkini savunmaya yönelik harcamak pek mantikli gelmedi bana. Fakat umarim ben yanilirim ve bu arkadaşlar en kötü Soro gibi bi performans gösterir beni yaniltir.

Son yabanci hakki sasanirim forvete kullanilir. Orayada söyle boylu poslu hizli bi adam bulursak tadindan yenmez. Bu arada ofi'nin kalmasi durumunda bile kanatlara en az 1 tane süratli adam almamiz lazim. Musa'ya güvenip orasi alternatifsiz birakilmamali.

sadece55

Bence İvanovun yerine de bir sağ açık almalıyız.Bu ligin en kilit bölgesi kanatlar

MeL_55

yeni transferimiz  Ousmane N'Diaye'nin de katıldığı akşam idmanında...

Kaynak: samsunspor.org.tr

Ayberk

Isteksiz bir ofoedu faydalı olmaz. Ahmet Aras bonservisiyle emre akbaba kiralık + 250 bin lira verip alsın Antalya ofoeduyu madem para da bol bi sponsor da ofoeduya ayarlasinlar ne olacak 2 kez süper lig bahşettik heriflere olsun o kadar.

korayxyz

Abi gelen adamlar Fransa 2.liginin küme düşen takımının topçuları. Nasıl olacak böyle :( :(

korayxyz

Anıl taşdemir süperligde oynayamaz ve tam da bizim aradığımız topçu. Alamaz mıyız ki :/

Ollivanders

Neden bu kadar karamsarsınız ? Bu iş takım olmaya , hava yakalamaya bakar . Yok küme düşmüş yok kötüymüş . Ne iyileri gördük küme düştüler . Şu zor şartlarda destek olmaya bakın bence

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: korayxyz - 11 Temmuz 2015, 01:58:49
Abi gelen adamlar Fransa 2.liginin küme düşen takımının topçuları. Nasıl olacak böyle :( :(

Zenke'de Gelirken 2 gol Atmıştı Fransa 2.Liginde Ama Burada Gol kralı Oldu.

Shane_Falco

Ne hoca işinde ne de transferde aceleye gerek yok. Geç olsun güzel olsun. Piyasa zaten tavanda. Hele ki yerli transferi daha da ağırdan alinmali. Görün bakin ağustos ayinda ne isimler bu lige geliyor olacak.

beşnumara

Anıl'ı b.k gibi para harcayan ads ile göztepe alamıyor.
Oyuncunun takımı kötü olabilir ama bu oyuncu kötü anlamına gelmez ki. Biz süper ligden düştüğümüzde kemal tokak'ı sattık. Almasalardı lig düşen takımın savunması diye. Antalyadaki Sakıp lig düşen Tavşanlının oyuncusuydu. Kötü oyuncu mu Sakıp?
Yönetim nelerle uğraşıyor biz neyin peşindeyiz. Kötü olursa oynamaz devre arası gönderilir.