2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

korayxyz

Alıntı yapılan: orucreis - 10 Temmuz 2015, 09:19:55
Sanırım bize turgayı aratacak.Biz bu mevkide böyle bir topçuya alışkın değiliz  :o ??? ;D ;D ;D

Rakip korner kullanıyor bizim adam kafayla topu uzaklaştırıyor. Bunu da videoya koymuşlar. Tuhaf işler. Düz bir topçuya benziyor. Ama canlı 2-3 maçını izlemek lazım. İnş faydalı olur

Sol Açık

Alıntı yapılan: bayfa55 - 10 Temmuz 2015, 02:24:20
Kampa gidiyoruz teknik direktörümüz yok. Bir aydan beri yok giraydı yok kemaldi. Millet transferleri yaptı bitiriyor çoğu. Biz hala neyi bekliyoruz . Samsunspor tarihinde görülmemiş bir yönetim şekliyle karşı karşıyayız.

Arkadaşlar, bu bölüm temel olarak haber beklentisi ile takip ediliyor. Her gün 3-5 sayfa ilerliyor, ama bunlardan çok büyük kısmı "neden teknik direktör belli değil hala" şeklinde. Aynı soru, aynı kişiler tarafından bu forumda günde 3 kez sorulmamalı bence. Niyetin iyi olduğunu biliyorum, yoksa görünüm tam bir "trolleme".

Burada birkaç kişinin, aynı şeyi sürekli yazması yönetim üzerinde baskı oluşturmaz.

Konu ile ilgili fikrim ise, sakin olmak gerektiği yönünde. Play-off maçları öncesi bile Erhan Altın gitsin, geç değil demiştik. Şimdi Temmuz'un 10'unda hoca yok diye öldük demeyelim. Kötü bir hoca geleceğine, iyisi birkaç hafta geç gelsin!

Ayrıca "herkes çok sağlam kadro kuruyor" önermesine kesinlikle katılmıyorum. Yok efendim Dilaver Balıkesir'e gitmiş; Yiğit ile Servet ADS'de diye bu takımlar "sağlam" kadro kurmuş olmuyorlar. Nasıl Mehmet Çakır'ın bize gelmiş olması kadromuzu "sağlam" yapmıyorsa, Dilaver falan da kimseyi güçlü yapmaz.

Özetle, az biraz sakin olalım. Kadromuzda Süper Lig'deki takımların listesinde olan en az 3-4 oyuncu var. Elimizde 4-5 genç yetenek var. Öyle yada böyle oturmuş bir omurga var. En az 3 yabancı hakkımız var. Bunlar avantajlarımız. Çok acele etmemiz, hemen bir beklenti içine girmemiz doğru olmaz.

beşnumara

Hocam ağzına sağlık.
Kulüp ne sıkıntılarla uğraşıyor bu habire eleştiren arkadaşlar biliyor mu?

beşnumara

Alıntı yapılan: korayxyz - 10 Temmuz 2015, 10:01:52
Rakip korner kullanıyor bizim adam kafayla topu uzaklaştırıyor. Bunu da videoya koymuşlar. Tuhaf işler. Düz bir topçuya benziyor. Ama canlı 2-3 maçını izlemek lazım. İnş faydalı olur

Hasan ile taha ön liberoydu hakan arslan ön liberoydu. Bunların ekstrasi neydi koşup basmaktan başka? Premier liginde mi oynayacak bu adam?

Karabudun

Geleceği bölge bizim neredeyse her zaman sıkıntılı olduğumuz bir bölge. Distel Zola şayet alınırsa iş yapar. Keza aynı ligden Zenke geldiğinde de kilolu diye dalga geçen çok olmuştu. Adam herkesi utandırıp sezonun oyuncusu oldu.

Ollivanders

Zolayı beğenmeyenlere Adnan Turgay müstehak

Ölümüne_Samsunspor

Adamı videosunu izledim de bir ön libero daha napabilir bence ptt'de rahat iş yapar Samsun zaten boşa oyuncu almaz yönetim işini bilir

Desiqner

Yanındaki adama pas adamayan adamları kral yaptıkta 80 metreye nokta pas atan adamı beğenmiyoruz :))

Ölümüne_Samsunspor

Samsunspor yeni sezon hazırlıklarını Kocaeli Kartepe'de sürdürürken yönetim de transfer çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Soner Şahin'in takımdan ayrılması, Hasan Hüseyin Akınay ise sözleşmesinin bitmesinin ardından Kalede sadece Furkan Köse kaldı. Samsunspor yönetimi kalede forma yarışı ve mücadeleyi üst seviyede tutmak adına Bursaspor'un genç kalecisi Okan Kocuk'u transfer etme girişiminde bulundu . Yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenildi. 2018 yılına kadar sözleşmesi olan Okan'ı Samsunspor kiralık olarak takıma kazandıracak.

Kaynak:SamsunsporTv

Sercan

Zola ile imzalarsak eğer Hasan gidici muhtemelen. Eğer sağlam para veriyorlarsa Hasan'ı satmakta sıkıntı yok bence.

ugrass

spor yorumcusu ertan süzgün twitterda paylaşmış

İSTİHBARAT- ÖZEL: Samsunspor, Başakşehir'den Gencer'le prensipte anlaştı. Ufak pürüzler var. Çözülürse resmi sözleşme imzalanacak.

İSTİHBARAT - ÖZEL: Samsunspor, Bursaspor'dan kaleci Okan Koçuk'u kiralık olarak kadrosuna kattı. Önümüzdeki günler açıklanır.

İSTİHBARAT - ÖZEL: Samsunspor, Fransız ekibi Arles'ten savunmacı N'Diaye ile protokol yaptı. Oyuncu bonservisi çözmek için Fransa'ya uçtu

Shane_Falco

Ndiaye'li Arles Fransa 2'den sonuncu olarak küme düşmüşler. Fransadan gelen 2 adamimizin takimlarida fransa 2'den düşmüşler. Umarim bu adamlar bizde patlama yaparlar.

orucreis

istatisleri güzel görünüyo devamlılığı olan bir oyuncu gibi.İnşallah katkı yapar