2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Insallah dogrudur.
Giray Bulak zaman ve para israfindan baska bir sey degil.

bayfa55

Artık imza olmadan hiç bir şeye inanmıyorum. Samsunspor'un tarihinde böylesine bir teknik direktör bilmecesi olmamıştır.

özkan

Allah'dan artık bişey olmazsa akşam kemal özdeşle imzalar atılacak.

evolution55

Alıntı yapılan: özkan - 08 Temmuz 2015, 15:43:03
Allah'dan artık bişey olmazsa akşam kemal özdeşle imzalar atılacak.

inşallah

hele bi imza merasimini görelim,takımın başında antremana çıksın da hepimiz rahatlayalım

altunay

yeni gelen hoca beğenirse alıncakmıs fildişili oyuncu Jean Jacques Bougouhi 23 yasında 27 maçta 20 gol var https://www.youtube.com/watch?v=-DVvjQw0YOg

beşnumara

Umar olayından dolayı kulüpten kovulan avukat çağlar mbillanın imza torenindeydi. Ofoedu'yu da ayarttı antalyaya. Bu adam kulüpte görevli değil ama dışardan oyuncuların kafasını karıştırıyor. Sorsan hepimizden Samsunludur. Bu fotosu:

Bu da videosu:  http://kanalvip.com.tr/haberler/spor/ofoedu-sorusu-kizdirdi.html

Hani bu adamlar mehmet pank- recep hun yönetimi gittiginde konusacaklardi? Siz duydunuz mu bir şey? Umarı kim götürdü ankaraya? Avukatlık yapma bu işi yap temiz iş. Imza paralarından köşe ol.

Ellibeş Numara

O zaman işten kovulmaları doğru bir hareketmiş. Sen samsunun yıllarca ekmeğini ye, şerefsizlik yap ondan sonra.

bayfa55

Dilaver Güçlü - Balıkesirspor   5-6 takım yine sağlam kadro kuruyor bu sene ve biz her zamanki gibi yine geciktik.

samuray

inşallah ercüment gül.ün haberi oru çıkar kemal özeşle anlşıldı yönündeki yönetim taraftarlar kadardamı göremiyodr olayı ya hayret harbi ne başarısı var giray bulak.ın ısrarla giray bulak olayını ısıtıp ısıtıp iönümüze koyuyorlar

bayfa55

Son derece ağır bir yönetim var . Anlaşilması güç ve kapalı kutu . Emin Kar  çok daha çabuk kararlar alıyordu. İyi veya kötü hedefimiz belli oluyordu.  Bu yönetimde bir  gizemlilik var.

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: beşnumara - 08 Temmuz 2015, 17:18:22
Umar olayından dolayı kulüpten kovulan avukat çağlar mbillanın imza torenindeydi. Ofoedu'yu da ayarttı antalyaya. Bu adam kulüpte görevli değil ama dışardan oyuncuların kafasını karıştırıyor. Sorsan hepimizden Samsunludur. Bu fotosu:

Bu da videosu:  http://kanalvip.com.tr/haberler/spor/ofoedu-sorusu-kizdirdi.html

Hani bu adamlar mehmet pank- recep hun yönetimi gittiginde konusacaklardi? Siz duydunuz mu bir şey? Umarı kim götürdü ankaraya? Avukatlık yapma bu işi yap temiz iş. Imza paralarından köşe ol.
Abi nasıl bir memleketiz anlamadım adam ekmeğini yediği doğup büyüdüğü şehre nasıl bir ihanet ediyo anlamak mumkun degil.

evolution55

Bugün de teknik direktör belli olmadı

samsunmania

Ziya Doğan boşta. Söyleyelim de getirsinler. >:( >:(

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: bayfa55 - 08 Temmuz 2015, 23:33:22
Son derece ağır bir yönetim var . Anlaşilması güç ve kapalı kutu . Emin Kar  çok daha çabuk kararlar alıyordu. İyi veya kötü hedefimiz belli oluyordu.  Bu yönetimde bir  gizemlilik var.
bence, kendini düşünmeyen sadece Samsunspor un menfaatlerini düşünen bir yönetim oldugu için kararları kolay kolay alamıyorlar

Ellibeş Numara

Yönetim, yarın kartepe kampında hem giray bulak ile hemde kemal özdeşle tekrar görüşecekmiş. Yönetime olan güvenim son bir hafta da baya sarsıldı. Anlaşıyorsun sonra vazgeçiyor, tekrardan anlaşıyorsun tekrardan vazgeçiyorsun. Şimdi aynı isimlerle tekrardan görüşüp, anlaşma zemini arıyorsun. Resmen aklımızla dalga geçiyorlar. Emin kar ve yönetiminin ilk sezonunda bile, bu kadar belirsizlik yoktu. Hoca tamamdı, futbolcular da kamptaydı. Kısacası herşey tamamdı. Artık giray bulak ve kemal özdeş ismini duymaktan bıktım.!