2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

yilmazselcuk55

15 Gün  Mü  ???  Bu takımın 2-3 gün içinde  Adam gibi bi Hoca ile anlaşıp Kampa göndermesi lazım.

bayfa55

15 gün sonra gelecek hoca senin transferlerini beğenmezse ne olacak??

ngonge

Benim düşüncem telaş ile acele iş yapmaktansa geç olsun düzgün olsun. Sanki bir an önce halletmek için yanlış bir şey yapılacağından korkuyorum. Transfer için de dediğim gibi bu sene bekleyen kazanacaktır. Gereksiz adamlarla doldurmaktansa gençler oynası zaten.

55(tuncay)55

bizim yıllardır devre arası aldıgımız adamlar takıma direk katkı yapıyor böyle giderse yine devre arası transferlerine kaldık gibi gözüküyor

Stoper

Alıntı yapılan: Tamer55 - 07 Temmuz 2015, 22:55:11
Murat SANDIKÇI @msandiki  10 sa.10 saat önce
Samsunsporda teknik direktör konusu tam bir arapsaçı. Kemal Özdeş de olmuyor. İbre yeniden Giray Bulak'ta. Fakat sürpriz isim E. Coşkundere.

Giray Bulak yerine keşke Ercüment Coskundere olsa. Hem ekonomik anlamda bunaltmaz hem de eldeki malzemeyle en iyisini yapmak için çalışır. Diğer hocaların masrafı için harcanacak parayla ekstradan 1 transfer daha yaparsın. Kemal Özdeş gelirken kendi ekibini de getirmek istediği,Kenan Yelek ve kaleci antrenörü Yunus Şenocak ile çalışmak istemediği için olmadı biliyorum.Son çare Coşkundere, inşallah olur.

bayfa55

08 Temmuz 2015, 09:16:09 #635 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2015, 10:30:25 bayfa55
Kemal hocanın kendi ekibiyle gelmek istemesi son derece doğaldır. Adam ona göre planlama yapıyordur. Giray Bulakta bence farklı olmaz. Bence bu konuda yönetim yanlış düşünüyor. Ercüment Coşkundere gelse takıma Kenan Yelekte yardımcısı olsa Ne kadar fayda sağlayabilir ki Aynı düşünceleri Giray Bulak içinde düşünüyorum ne bilgi birikimi ve başarısı var ki Kenan Yelek' e bir şeyler katsın. Unutulmasın Kemal hoca yıllarca Ersun Yanal 'ın yardımcılığını yaptı öyle kendisini geliştirdi.  İyi hoca olursa yardımcısıda o kadar gelişme gösterir. Bu örneklere Fatih Terim ve Mustafa Denizli gibi hocalarıda verebiliriz. Biri Derwalle biride Piontekle Çalıştı. İyi bir teknik direktöre zaten yardımcıların şu olsun bu olsun diye dayatamazsın adam kendi ekibiyle gelir. Ama sen illa Kenan Yelek ve Yunus hoca ekipte yer almalı dersen O zaman kalitesi düşük teknik adamlarla çalışırsın ve sonucuna da katlanırsın. Bence hocalar belli başarılar elde ederek kulübe gelmeli 2. ve 3.ligde takım çalıştırmış belli bir başarı yakalayamamış insanlar Samsunlu da olsa kulübün kalitesini düşürür. Yönetim teknik adam konusunda sınıfta kaldı bu zamana kadar Kemal hocayla görüşüyorsunuzda kendi yardımcılarını getirmek istediğini son dakikada mı öğreniyorsunuz bence bu işte bir saçmalık var.

Ollivanders

Ne Ercümenti yahu . Yapmayın Allah aşkına

bayfa55

08 Temmuz 2015, 10:58:02 #637 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2015, 11:01:50 bayfa55
Takım kampa geç katıldı ve teknik ekibimiz yok. Futbolcu transferinde de geri kaldık. Bakalım nasıl toparlayacağız. Bu sene kongre yoktu ama sorunlar her sene  aynı.

muzaffer4

Teknik direktörde ince eleyip sık dokuyoruz. ::)

Raqua55

Uğur tütüneker şuan boşta.Keşke getirebilsek.

isa55

Benim adayım Reşit Akçay. Yüksek miktar istediği kesin. O halde Kemalmis, Giraymis gerek yok. Ercüment hoca onların yapacağı işi rahat yapar.

beşnumara

Ercümenti siz ne zannediyorsunuz? Kariyerinde Samsunspor şans vermeseydi pttde başka takımda çalıştı mı Samsunspordan başka?
Hep 3. Lig. Bu işi oyuncak zannediyorlar heralde Ercüment gelsin kenan yelek gelsin diyenler. Dobi, hakkı bayrak, Ercüment... hepsine bu kulüp şans verdi. Onlar ne verdi Samsunspor'a? Araştırın bakalım ne veremedilet ne aldılar?

bayfa55

Valla hedefe oynayacaksak piyasadaki kaliteli hocalar belli zaten. Diğerleri zaten  Ercüment Coşkundere gibiler 3. Lig hocası aynen katılıyorum

Ahmeti

SAMSUNSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ KEMAL ÖZDEŞ OLDU.

Samsunspor sonunda uzun süredir arayışta olduğu yeni teknik direktörünü en sonunda seçti.

Geçen sezon Süper Lig takımlarında Balıkesirspor'u çalıştıran Kemal Özdeş ile her konuda anlaştı.

Edinilen sıcak habere göre Kemal Özdeş ile bu gün akşam saatlerinde Samsunspor'un Kartepe tesislerinde taraflar masaya oturarak iki yıllık mukaveleye imza atacaklar.

Az önce Ercüment Gül face de paylaştı

55ertan

Alıntı yapılan: beşnumara - 08 Temmuz 2015, 13:35:10
Ercümenti siz ne zannediyorsunuz? Kariyerinde Samsunspor şans vermeseydi pttde başka takımda çalıştı mı Samsunspordan başka?
Hep 3. Lig. Bu işi oyuncak zannediyorlar heralde Ercüment gelsin kenan yelek gelsin diyenler. Dobi, hakkı bayrak, Ercüment... hepsine bu kulüp şans verdi. Onlar ne verdi Samsunspor'a? Araştırın bakalım ne veremedilet ne aldılar?

Bize ptt 1.ligde gelen profesyonel teknik direktör tek kalpardı zaten. Geri kalanlar Bafraspor / Çarşambasporun başına geçsin.