2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Daha önce Portekiz devi Sporting Lizbon'dan teklif aldığını ancak kulübü Samsunspor'un belirlediği bonservis ücreti nedeniyle gidemediğini belirten 24 yaşındaki oyuncu, "Takımımla 3 yıllık bir sözleşmem var. Prensip anlaşmasına vardık. Yarın da konsolosluk işlemlerim var hafta sonu Belçika'ya gideceğim sağlık kontrolünden geçtikten sonra resmi imzalar atılacak" dedi.

Bunların mesleği habercilik oluyor değil mi. Hiç bir şeyden haberleri yok bunlar para kazanıyor bu meslek sayesinde.

beşnumara

Oyuncuların ağzından haber yaparlarsa böyle çuvallarlar. Haberi yapan Samsunsporlu olsaydı sezerin bize ait  olup olmadığını bilirdi. Pişkin bunlar pişkin.

city ultras

Yokmu samsunda bi güktekin gencer bee
Adamlar daha futbol oynamadan takim mesur oldu alman kanalarinda sunu Aldi bunu aldi antalyaspor diye gidiyor

CoRaqLi55

Abiler ALLAH aşkına şu ne olduğu belirsiz Samsun basınına inanmayın.Alayı kolpa alayı yalan bunların.

Tamer55

Murat SANDIKÇI ‏@msandiki  10 sa.10 saat önce
Samsunsporda teknik direktör konusu tam bir arapsaçı. Kemal Özdeş de olmuyor. İbre yeniden Giray Bulak'ta. Fakat sürpriz isim E. Coşkundere.

SametYılmaz55

İsimlere bak anasını satayım.Giray Bulak,Ercüment Coskundere >:( Kalpar'a kızdık Erhan Altın yüzünden mumla aradık,bu iki isim yüzünden Erhan Altın degisigini mumla aratacaklar

fanatik samsunsporlu

Ben çok isterim Ercüment Hocanın gelmesini.Zaten yardımcılar da Kenan ve Yunus Hoca.Prolisansı ilk alan grupta Ercüment hoca ile Fatih Terim vardı.Ercüment Hocanın teknik bilgisi bahsedilen hocalara 5 basar.Oktay Delibalta nin  yanlış hatırlamıyorsam Manisa maçında attığı korner organizasyonu golü Ercüment hoca zamanindaydi.Aradan kaç yıl gecti bir duran top organizasyonu göremedim bizim takımda..Samsunun çocuğu yapilan transferleri de kabul eder.Başka hoca geldiğinde bakalım bugün yapilan transferleri beğenecek mi?

Shane_Falco

Yav arkadaş bildiğin arkasından demediğimiz laf kalmayan korkak futbolun insana bürünmüş hali olan Hüseyin Kalpar'ı buram buram aratıyorlar bize. Var arkadaş bizde bir şeyin ahı var yüzümüz gülmeyecek bizim belli.

bayfa55

Bir Yönetim iyi veya kötü bu zamana kadar teknik direktör bulamiyorsa bu yönetimin sınıfta kaldığını gösterir. Madem Ercüment hocayı düşünüyorsunuz da bu zamana kadar neyi beklediniz. Ne hoca var ne transfer var bakalım ne olacak sonumuz . Millet takımı tamamladı bile çok geç kalıyoruz .

sadece55

Ercüment gelirse hedef bellidir Bir iki seneye altliglere düşeriz biz

bayfa55

Uğur Tütüneker ayrılmış . Al sana hocanın kralı

Shane_Falco

Alıntı yapılan: bayfa55 - 07 Temmuz 2015, 23:41:06
Bir Yönetim iyi veya kötü bu zamana kadar teknik direktör bulamiyorsa bu yönetimin sınıfta kaldığını gösterir. Madem Ercüment hocayı düşünüyorsunuz da bu zamana kadar neyi beklediniz. Ne hoca var ne transfer var bakalım ne olacak sonumuz . Millet takımı tamamladı bile çok geç kalıyoruz .

Hocam sen daha önceki yorumları konuşmaları okudun mu ? Gelişmelerden haberin var mı yani ? Yönetime biz para veriyoruz takımın başına şu gelsin türü yapılan baskılara dair bir bilgin yok sanırım ?

Şahsi fikrim şuana kadar bir hoca belirlenmemesinin sebebi yönetiminde Giray Bulak ismini istememesi ve bir şekilde olayı yokuşa sürerek ufak ufak tatlı tatlı başka bir isimle anlaşmayı düşünmesiydi. Fakat sanırım ellleri kolları bağlı bir şekilde bu adama takımı teslim edecekler. Aksi takdirde bizde biliyoruz yönetimde biliyor sezon içerisinde herhangi bir sıkışıklık durumunda hiç bir şekilde destek bulamayız.

55.hakan

Uğur Tütüneker en mantıklı aday şu anda.Yönetim panik yapmadan hareket etmelidir.Bir an önce hoca bulacağım paniğiyle saçma sapan bir adam getirmesinler.

samsunmania

Para veya futbolcu hususunda anlaşmazlıklar vardır. Bu tecrübede bir yönetimin bu takımı kötü bir hocaya teslim edeceklerine inanmıyorum. Bulak da gelirse harbi harbi dayatma yüzünden gelir. ama kızmamak lazım. Bizi bu hale getiren kendi hemşehrilerimiz. Kendileri temlik için birbirlerini ezmeye uğraşırken teseliler de kulüple istedikleri gibi oynuyorlar. Taraftar haricinde de ses çıkartan yok.

ngonge

Telaş edip acele etmeye gerek yok. Şimdi fizik kondisyon yüklemesini hocalarımız yaparlar. Yerli oyuncu piyasası için acele etmeye gerek yok. Yabancılar geldikçe süper ligde boşa çıkan oyuncu sayısı artacaktır. 15 gün içinde hoca alsak geç değil.