2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Ayberk

Ekigho inşallah gelmez. Para madem sorun değildi geçen sene de sorun etmeseydi. Süper lige çıkamadıysak sorumluların başında bu sarsık gelir.

serkancengiz

Cogu samsunluyum djyen adamdan adamdir eki

beşnumara

Final gecesi maça motive olması gerekirken 15er bin tl prim dağıtımışken 5 bin lira primin peşine düşen ekigho mu adam? Neyine yetmiyor lan 15 bin lira? Sen maçını düşünsene. Aman uzak dursun.
Haberin gerçekliğine zaten inanmıyorum. Ekighoyu isteyenler haber yapıp gündem yapmanın peşinde. Umar senin elinde gözünü acmasaydı bu kadar karaktersiz olmazdı.

SametYılmaz55

Aman aman uzak dursun Ekigho.1 sene boyunca bir kanatta Umar bir kanatta bu ördeğin keyiflerine kaldik millete pas atacaklar diye.Ofoedu'yu da bozar,ikisi oynar keyiflerini bekleriz.kaciracagi goller de cabasi.almayalım alana da mani olmayalim

muzaffer4

3.ekigho dönemi için  taraftarımız hazır degil.

orucreis

Ekigho  umari bozup adili yemislerdi ben gol atcam diye parayi gorunce oynayan topcu gelmesin takimda huzursuzluk yapar

Karabudun

Ekigho lüzumsuz bir transfer olur. Hele şu yoklukta kesinlikle uzak durulmalı. Ha, olur kuruda paran yedek kulübesi dolu olsun diye alırsın. Bizim durum da bunun yanından geçmediğine göre bu tarz oyunculara para harcanmamalı. Haberin doğruluğuna da inanmamalı, bariz bir şekilde futbolcuya prim yaptırmak amaçlı yapılmış.

55(tuncay)55

ayite noldu onu alsak mbillayı aratmaz hatta daha fazlasını da yapabilir

Jnr.Serkan

Eskilerden kim gelsin deseler bir tek zenke derim

samsun 55

Haber Gazetesi Spor Müdürü Muhammet Çavuşoğlu'nun haberine Göre gidenlerin arasına Önceden ön protokol İmzalanan Arif Demir, Momar N'Doye kaleci Enes Takımdan Gönderildi.

Takım idman yaparken bu 3 futbolcunun göl Kıyısında Olması gittiklerini Doğrular gibi gözüküyor. Momar N'Doye gün icinde kulüple ilişkisini kesmişti. Sonradan Arif Demir kaleci Enes'de gidenler arasina Katıldı

samsunsporlu1994

Hasan gitmek istiyormuş sanırım. Hiçbir futbolcu Samsunspor Kulübünden üstün değildir. Kalmak istemeyenlerle yollar ayrılmalı.

samsunum

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 05 Temmuz 2015, 00:55:23
Hasan gitmek istiyormuş sanırım. Hiçbir futbolcu Samsunspor Kulübünden üstün değildir. Kalmak istemeyenlerle yollar ayrılmalı.

Daha bir kaç gün aynı gazete Hasan için  Samsunspordan gitmek istemiyorum.Başarımı Samsunspora borçluyum önceliğim Samsunspor diye haber yapmıştı.Ben anlamıyorum arkadaş nasıl habercilik bu.

AlıntıBu sezon Samsunspor ile 34 maça çıkan Hasan Kılıç, "Şu anda oynadığım futbol ile beğeni kazanır hale geldiysem bunu Samsunspor'a borçluyum. Başta PTT 1. Lig ekipleri olmak üzere birçok kulüpten teklif alıyorum. Fakat benim önceliğim her zaman Samsunspor. Zaten kulübümle iki yıl daha sözleşmem var.  Ben Samsun'a olan borcumu ödemeden hiçbir yere gitmeyi düşünmüyorum. Samsun artık benim memleketim oldu. Burada çok mutluyum. Özellikle de taraftarımızı çok seviyorum" dedi. 

CoRaqLi55

Bu kadar saçma bu kadar gereksiz haber yapan bi medya daha yoktur.Bizim şehrimize özel bunlar.Takıma destek.olacaklarına ne yapsakta takımda kaos olsa diye uğraşıyolar galiba.

eprianu

Arif daha yeni alınmadı mı? Oyuncu bize geldiği gün onu öve öve bitiremeyen haberler yapılmadı mı?  Şimdi ne oldu? Haber mi yalan yoksa? Gel de çık işin içinden.

eprianu

Sosyal medyada Kemal Özdeş ile anlaştığımız yazıyor.
Teknik direktör olarak en çok görmek istediğim hoca Kemal Özdeş. Inşallah olur.