2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

bayfa55

Ersel Beşiktaşın takip ettiği bir oyuncuymuş.

eprianu

03 Temmuz 2015, 15:19:06 #481 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2015, 15:27:21 eprianu
Mehmet Çakır ve Ersel imzalamış. Facebook üzerinde fotoğraflar paylaşılmış.

Karabudun

Alıntı yapılan: eprianu - 03 Temmuz 2015, 15:19:06
Mehmet Çakır ve Ersel imzalamış. Facebook üzerinde fotoğraflar paylaşılmış.

Yani bu transfer tahtası kapandı diye yapılan haberlerin aslı yok.

samsunsporlu1994

Ön protokol imzalanmış,resmi sözleşmeler daha sonra imzalanacak olabilir. Transfer tahtası kesin kapandı mı kapanmadı mı onu bile bilmiyoruz.

eprianu

Fotoğrafları yukarıda paylaştım. Detayları bilmiyorum.

Desiqner

Muhammet Çavuşoğlu haberine göre tahtayı açmak için uğraşıyorlar.

beşnumara

Benim bildiğim tahta kapalı. Anlaşmalar ön protokol. Tahtayı açmak takımı sorunsuz lig maratonuna başlatmak da belediyelerin, vekillerin, iş adamlarının görevi. 20 milyon koyun demiyoruz ki. Ne belediyeler var oyuncu başı milyonları akıtıyor bizimkilerin yılda verdigi bir milyonu bulmuyor.

orucreis

Ulan  bi sezonada sıkıntısız başlayalımda.Bu nedir arkadaş tahta kapalı,hoca belli değil vs. bizi durumda bırakanların, bırakmak isteyenlerin,bu durumu devam ettirmek isteyen her kim varsa allah onu bildiği gibi yapsın.Bu kadar ah bu kadar günahla napacaklar bilmiyorum

Karabudun

Alıntı yapılan: orucreis - 03 Temmuz 2015, 15:53:38
Ulan  bi sezonada sıkıntısız başlayalımda.Bu nedir arkadaş tahta kapalı,hoca belli değil vs. bizi durumda bırakanların, bırakmak isteyenlerin,bu durumu devam ettirmek isteyen her kim varsa allah onu bildiği gibi yapsın.Bu kadar ah bu kadar günahla napacaklar bilmiyorum

Bilmeyecek ne var? En kötü bir seçime girerler, bizim millet de tıpış tıpış oyunu verir. Başımıza taç olurlar yani.

GurbetciFanatik

03 Temmuz 2015, 16:47:23 #489 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2015, 16:57:50 GurbetciFanatik
Hosgeldin Tahta yaaa, bende nerdeydin diyordum.
Sensiz Transfer sezonun tadi cikmiyor gec bile kaldin.
Samsunspora cok sadiksin her sezon yanimizda yer aliyorsun.

55.hakan

Bizimkiler transferleri hocadan önce yaparak olası uyumsuzluğu önceden önlemek istiyor galiba.Yani yönetim olarak bizim takip ettiğimiz istediğimiz oyuncuları gelen hoca istemezse diye hoca gelmeden transfer yapmak kurnazca ama akıllıca bir yöntem.

Ertuğrul Sağlam

Atilla Cebeci bir laf atti ortaya asli varmi bilmiyorum "On protokol yapilan futbolcularla sozlesme imzalayabiliyormusuz" Ben oyle birsey oldugunu sanmiyorum ama....!

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 03 Temmuz 2015, 17:48:19
Atilla Cebeci bir laf atti ortaya asli varmi bilmiyorum "On protokol yapilan futbolcularla sozlesme imzalayabiliyormusuz" Ben oyle birsey oldugunu sanmiyorum ama....!
Transfer yasağı gelmeden önce ön sözleşme yapılan futbolcu ile resmi sözleşmeyi imzalayabilir.

Desiqner

Tebliğ tarihi ile ilgili deniliyor mantıklı aslında

Ayberk

Bu ligin en iyi hocalarından biri gelmeyecekse kenan ile devam edilsin. Erhan altından kötü olamaz. Vasat birisi gelecekse yine aynı şekilde. En azından takım üzerinde ağırlığı olur.