2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

bayfa55

02 Temmuz 2015, 09:47:13 #420 Son düzenlenme: 02 Temmuz 2015, 09:52:15 bayfa55
Yine geçen seneki gibi çok çetin olur. Kayseri erciyes kadroyu koruyor. Adanademirspor Gohou ,Hanni ve Zokorayı alacakmış. Onlarda çok iddialı olur

Ertuğrul Sağlam

Umar tff'ye sikayet etmis bizi 180.000 alacagi varmis on gune odenmezse yine dort element'ten biri TAHTA...! belasi gorunuyor...

Mert

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 02 Temmuz 2015, 11:16:08
Umar tff'ye sikayet etmis bizi 180.000 alacagi varmis on gune odenmezse yine dort element'ten biri TAHTA...! belasi gorunuyor...

Eski yönetim versin onun parasını.Hani nerde o mehmet pank denilen işe yaramaz? Sessiz sedasız işlerini yürütüp gittiler.Umar transferinden o kadar para indirdiler ceplerine.

eprianu

AlıntıRizespor'un sol bek oyuncusu Oğuzhan Berber ile Samsunspor anlasma sagladi.       

Twitter SamsunsporTv sayfası

Shane_Falco

Alıntı yapılan: 55ertan - 02 Temmuz 2015, 00:17:02
Cemil, Sezer, Mbilla ve 2-3takviyeyle uçarız. Bu Sezon Osmanlıspor ve Kayserispor da yok.
Mbilla ve ofeadu iyi uyum sağlamışdı inşallah Mbilla elden kaçmaz.

Cemil sanırım Urfa ile anlaşmış.

ErkÇay55

Rizesporun solbeki Oğuzhan ile anlaşıldığı duyumunu aldım umarım doğrudur iyi transfer olur.

55ertan

Dört gözle sezer ve cemili bekliyorum. Kale gibi defansımız olur sırtımız yere gelmez. Ofeadu Mbilla ikiliside cok iyi uyum sağlamisdi. Giderse yazık olur. Mbilla da bir gelişme yokmu?

Mert

Antalyaspor başkanı mbilla ile anlaştıklaını söyledi ama son durum nedir bilmiyorum.Keşke kalsa mbilla.

Karabudun

Şu ligde hayvan gibi transferler yapıp da ipi göğüsleyen kaç takım gördünüz? Doğru olan bu olsaydı Urfa, GBB şimdiye üst ligdelerdi. Kendini transfer manyağı yapan takımlara da bakmayın. Hele sıfırdan takım kurmaya kalkanlar resmen parayı çöpe atıyorlar. Bu ligde kemik kadroyu(uzun süre bir arada oynamış oyuncuları) koruyup esaslı takviyeler yapan ipi göğüslüyor. Şimdilik görünen bir kaybımız yok, eksik alanları da daha iyileri ile doldursak her türlü ilk ikiye oynarız, ta dümeni işi bilen bir kaptana teslim edebilirsek.

eprianu

bayfa55

02 Temmuz 2015, 16:07:51 #431 Son düzenlenme: 02 Temmuz 2015, 16:11:39 bayfa55
İnşallah Girak Bulak olmaz. Başarısızlık abidesi bir teknik direktörün Samsunsporda ne işi var. Kenan Yelek teknik direktör olsun çok daha hayırlıdır. Her maç Trabzona küfür eden bir taraftarımız var Trabzonlu  hoca getirmekle ne yapılmaya çalışılıyor. Mantığım almıyor yemin ederim.Taraftarı germek için mi yapılıyor bunlar...

ngonge

Bugün de t.direktör haberi çıkmadı. Herhalde Giray Bulak olmayacak, bu kadar ismi çıkıp da gerçekleşmediyse vardır bir iş. İnşallah olmasın zaten.

orucreis

Giray insallah olmaz. Yada taraftarin gazinimi hafifletmeye calisiyolar bilemedim.ama bizde bu sans varken giray gelir,takim play off oynar,finalden geri doneriz,giray piyasa yapar hoca olur biz kaderimize aglar kanser oluruz.... Ahada buraya yaziyom....

beşnumara

Olacağı o zaten oruç. Bize gelen niye geliyor? Giray kesin giray bitmiş :) güven bana :(